Diş Hekimlerine Özel Platform | Dijital Dental
3.5 puan
Acil Diş Hastanesi İstanbul Gece 24 Saat Açık Nöbetçi Diş Hekimi Anadolu Yakası ve Avrupa Yakası
Yorum Yap Bu Klinik Bana Ait
Adres Acil Diş Hastanesi İstanbul Gece 24 Saat Açık Nöbetçi Diş Hekimi Anadolu Yakası ve Avrupa Yakası, Altunizade mahallesi kuşbakışı caddesi No 5/b-c-d, 34662 Üsküdar/İstanbul
Telefon 02122882336 Web Sitesi http://www.eniyident.com/uskudar-disci.htm
Cemal Yargıcı
Birçok doktor dişi çekmek istedi uğraşmamak için ama burada hocam dişimi kurtarabileceğini söyledi ve öyle de oldu
Semih Uygun
hocamız hem bir doktor hem bi abi oluyor sizlere diş fobisi sayesinde yendim
Rana Esen
Dedikleri gibi 24 saat açık geçen ay gece 2 gibi kızımı götürmüştüm bu ayda benim diş kanamam durmadı gece 11 civarı gittim çok memnun kaldık tavsiye ederim
Selin Ağtaş
Yorumlara bakarak geldim dedikleri gibi çok kaliteli temiz bir diş hastanesi tedavim devam ediyor şuanlık sorun yaşamadım
Gökhan Ergin
Gece diş kanaması sonucunda acil buraya geldim inanılmaz hızlı bir ekip var işlerinin ehli oldukları belli oluyor
Rana Yılmaz
Yazdıkları adreste değiller. Gece vakti abimin dişi için bu kadar yol gittik ve haritada, kendi yazdıkları adrese göre gelmiş göründüğümüz yerde hiçbir şey bulamadık. Resmen yanlış adres veriyorlar. Daha adresi doğru girmemişler böyle bir hata olamaz.
Sercan Özgül
Sahtekar bunlar yerleri şişlide inanmayan arasın sorsun adresini düzgün yazmayan kişiler size nasıl tedavi uygular hesabını siz yapın para tuzağı dikkat edin
H K
Bilgi almak icin aradim, Istanbula uzak oldugum icin. Telefonda cok ters konusuyorlar, biz bilgi veremeyiz diye. Sadece diş kalitelerin farkini ve garanti icin soru sordum. Gidin baska bir yerde yapdirin denildi.
Hakkımızda

Acil Diş Hastanesi İstanbul Gece 24 Saat Açık Nöbetçi Diş Hekimi Anadolu Yakası ve Avrupa Yakası, diş sağlığına önem veren ve hastalarına 7/24 hizmet sunan öncü bir klinik olarak bilinir. Kaliteli hizmet anlayışı ve modern tesisleriyle dikkat çeken bu klinik, üst düzey sağlık standartlarına uygun olarak hizmet vermektedir. Acil Diş Hastanesi, uzman ve deneyimli bir kadroya sahip olup, her türlü diş sorunuyla etkin bir şekilde başa çıkmaktadır.

Hastalarının rahatı ve güvenliği gözetilerek tasarlanmış klinik ortamı, hastalarına huzurlu bir tedavi deneyimi sunmaktadır. Klinik, Anadolu Yakası ve Avrupa Yakası'ndaki konumuyla da fark yaratmaktadır. Altunizade mahallesindeki merkezi konumuyla hastalarına kolay ulaşım imkanı sağlamaktadır.

Ayrıca, gece saatlerinde dahi hizmet vermekte olması, acil durumlarda hastalarının yardımına hızlıca ulaşabilmesini sağlamaktadır. Acil Diş Hastanesi İstanbul, hastalarının ihtiyaçlarına uygun olarak geniş bir hizmet yelpazesi sunmaktadır. Diş çekimi, dolgu, kanal tedavisi, implant gibi pek çok tedavi seçeneği bu klinikte bulunmaktadır.

Ayrıca, her yaş grubuna hitap eden çocuk diş hastalıkları tedavisi de klinikte özenle gerçekleştirilmektedir. Klinik, bir yandan hastalarının diş sorunlarını çözerken, diğer yandan da hastalarının bilinçlendirilmesine büyük önem vermektedir. Doğru diş bakımı ve koruyucu tedbirler hakkında hastalarını eğitmektedir.

Böylece, hastalarının sağlıklı bir ağız ve diş yapısına sahip olmasını hedeflemektedir. Acil Diş Hastanesi İstanbul, telefon ve web sitesi gibi iletişim kanalları aracılığıyla hastalarına kolaylıkla ulaşabilmektedir. Profesyonel ve hasta odaklı hizmet anlayışı sayesinde, hastalarıyla sürekli iletişim halinde olmaktadır.

Hastalarının memnuniyetini her şeyin üzerinde tutan Acil Diş Hastanesi İstanbul, kendini sürekli yenileyen ve geliştiren bir kurumdur. Son teknoloji ekipmanlarla donatılmış olan klinik, yenilikçi tedavi yöntemlerini takip ederek hastalarına en iyi tedavi seçeneklerini sunmaktadır. Dürüstlük, güvenilirlik ve hasta odaklı yaklaşımıyla ön plana çıkan Acil Diş Hastanesi İstanbul, bölgedeki en iyi diş kliniklerinden biri olarak tanınmaktadır.

Siz de diş problemleriniz için bu uzman ekibe güvenebilir ve sağlıklı bir gülüşe sahip olabilirsiniz.