Diş Hekimlerine Özel Platform | Dijital Dental
5 puan
Acil diş , Nöbetçi diş , Adana Diş Hekimi - Acil Diş Hekimi , Nöbetçi Diş Hekimi gerektiren durumlarda arayabilirsiniz.
Yorum Yap Bu Klinik Bana Ait
Adres Sümer, Acil diş , Nöbetçi diş , Adana Diş Hekimi - Acil Diş Hekimi , Nöbetçi Diş Hekimi gerektiren durumlarda arayabilirsiniz., Baraj Cad., 01150 Seyhan/Adana
Telefon +905053522095
isa çimen
Google sayfasından acil diş hekimi yazdım ulaştım kendisine gece vakti olmasına rağmen diş tedavi hizmeti aldım o şekilde tanıştım ve çok memnunum tavsiye ederim tşk
ayşim kent
Temiz ve sıcak bir ortam, Gülhan Bey'de oldukça başarılı bir hekim..Çok memnun kaldım. Tavsiye ederim.
FATMA KARELİ
Hafta sonu olmasına rağmen hemen ilgilendi. Çok başarılı bir hekim. Herkese tavsiye ederim.
Metehan A
Gece olmasına rahmen hiç sorun yaşamadan saat kaç olursa olsun hemen sorunu çözdü Allah razı olsun
asaf tabakoğlu
Çok memnun kaldım çok teşekkür ederim
Hakkımızda

Adana'da ihtiyaç duyduğunuz her an sağlık hizmetinin yanınızda olduğunu biliyor muydunuz? Acil diş, nöbetçi diş kliniği olarak hizmet veren Acil Diş, işte tam da bu ihtiyaca cevap veriyor. Sümer mahallesinde bulunan kliniğimize ulaşmak için sadece bir telefon numarası yeterli. +905053522095 numaralı telefonumuzu aradığınızda, nöbetçi diş hekimimize ulaşabilir ve hızlı bir şekilde randevu alabilirsiniz.

Klinik adresimiz, Baraj Cad.’de yer alıyor. 01150 Seyhan/Adana bölgesindeki hastalarımıza rahat bir ulaşım imkanı sunuyoruz. Acil Diş, deneyimli hekim kadrosu ve modern ekipmanlarıyla sizlere kaliteli ve güvenilir bir hizmet sunmayı hedefliyor. Acil diş hekimi gerektiren durumlarda bize güvenebilirsiniz.

Diş ağrılarının ardında ciddi sorunlar yatabilir. Bu sebeple zaman kaybetmeden bizimle iletişime geçerek uzman hekimlerimiz tarafından yapılan muayene ve tedavilerle sağlığınıza kavuşabilirsiniz. Acil durumların yanı sıra estetik diş hekimliği, implant tedavisi, diş beyazlatma gibi birçok hizmeti de sizlere sunuyoruz.

Misafirlerimizin rahatı ve güvenliği bizim önceliğimizdir. Kliniğimizin sterilizasyon standartlarına uygun olması, hijyenik bir ortamda tedavi olmanızı sağlar. Eğer siz de diş sağlığınızı önemsiyor ve Acil Diş ailesine katılmak istiyorsanız, hemen telefonumuzu arayıp randevu oluşturabilirsiniz.

Güler yüzlü personelimiz sizleri her adımda karşılayacak ve tatmin edici bir deneyim yaşamanızı sağlayacaktır. Unutmayın, sağlıklı bir gülüş, sağlıklı bir yaşamın başlangıcını simgeler. Acil Diş ile sağlıklı yaşamınıza adım atın!