Diş Hekimlerine Özel Platform | Dijital Dental
5 puan
Adatıp Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Yorum Yap Bu Klinik Bana Ait
Adres İstiklal, Adatıp Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, İstiklal Mahallesi Şehit Mehmet Karabaşoğlu Caddesi.67, Kazımpaşa Yolu, Şht. Mehmet Karabaşoğlu Cd. Üzeri, 54050 Serdivan/Sakarya
Telefon +905319254828
Uğur Mısırlıoğlu
İçeri adımınızı attığınız andan itibaren sizleri güler yüzlü çalışanlarıyla sıcacık bir ortam karşılıyor. Ben Yakup Bey'de tedavi gördüm ve çok memnun kaldım. Tedavi öncesi, sırası ve sonrası ile ilgili her aşamada sizi bilgilendiriyor, içinizi ferahtlatıyor. Bir doktorun sizi sizden daha fazla önemsediğini hissediyorsunuz.
Hakkımızda

Adatıp Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Hakkında Adatıp Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, İstiklal, Serdivan/Sakarya'da faaliyet gösteren bir diş kliniğidir. Sağladığı üstün hizmet kalitesi ve güvenilirlik ile bölgedeki en tercih edilen sağlık merkezlerinden birisi olmuştur. Klinik, modern ve ferah bir ortama sahip olup, son teknoloji ekipmanlarla donatılmıştır.

Bu sayede, hastalarına yenilikçi ve güncel tedavi yöntemlerini sunma imkanına sahiptir. Adatıp Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi'nin en büyük önceliği, hastalarının rahatlığı ve memnuniyetidir. Her bir hasta, alanında uzman ve deneyimli diş hekimleri tarafından titizlikle kontrol edilir ve tedavi edilir.

Klinikte ağız ve diş sağlığı alanında birçok hizmet sunulmaktadır. Diş çekimi, dolgu, kanal tedavisi, implant, porselen kaplama gibi birçok tedavinin yanı sıra estetik diş hekimliği hizmetleri de verilmektedir. Hastalarının ihtiyaçlarına odaklanarak, bireysel olarak tasarlanmış tedavi planları oluşturulur ve hastaların beklentilerini en üst düzeyde karşılamaya çalışılır.

Adatıp Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi'nin bir diğer avantajı da, kaliteli hizmetleri uygun fiyatlarla sunabilmesidir. Hasta memnuniyetine verdiği önemle birlikte ekonomik bir fiyat politikasına sahip olması, kliniği diğerlerinden ayıran faktörlerden birisidir. Deneyimli ve güler yüzlü personeli, hijyenik ortamı ve modern teknolojisiyle Adatıp Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, bölgedeki en tercih edilen diş kliniklerinden biri olmuştur.

Birinci sınıf hizmet anlayışıyla her zaman hastalarının yanında olan bu klinik, sağlıklı bir gülüş için ihtiyaç duyulan her türlü tedaviyi sunmaktadır. Adatıp Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi'ni tercih ederek, hem sağlıklı bir ağıza sahip olabilir hem de güvenli ellerde tedavi olmanın huzurunu yaşayabilirsiniz.