Diş Hekimlerine Özel Platform | Dijital Dental
3.3 puan
ALFA GROUP DENTAL
Yorum Yap
E-Mail destek@alfagroupdental.com
Adres Molla Gürani, ALFA GROUP DENTAL, Gureba Hastanesi Cd No:65 / B, 34200 Fatih/İstanbul
Telefon 02126350305 Web Sitesi https://www.alfagroupdental.com
Ramazan Koyuncu
Çok ilgili bir personele sahip diş hekimliği öğrencisiyim ve her zaman Alfa dentalden alışverişimi yapıyorum öğrenci dostu saygılı personele sahip gerçekten özenli çalışan her konuda yardımcı olmaya çalışan bir işletme. Oldukça uygun fiyatlara satıyorlar ve fiyat konusunda da katı bir politikadan ziyade öğrencinin yanında olmaya çalışan bir yer daha pahalı olsa bile gelir yine buradan alırım çünkü kaliteli malzemeleri var ve özverili çalışıyorlar ben çok beğeniyorum
Sibel Özkan
Ben instagram hesabınızdan sizi takip ediyorum. Çok samimi ve içten görünüyorsunuz .Aynı şekilde disiplinli, düzenli ve siparişlerin çok özenerek hazırlandığını düşünüyorum . Bizim için güven ve kalite çok önemli sizde ikisininde olduğunu düşünüyorum. Hiç alışveriş yapmadım ama bundan sonraki alışverişlerimi sizinle yapmayi düşünüyorum.????????
Meryem Akçar
Tek kelimeyle mükemmel, müko müko????Her şekilde ilgileniyorlar. Ürünler kaliteli, paketleme düzenli, öğrencilere ilgili, kargolama hızlı yani aradığımız her özelliğe sahip bir yer. Aldığımız malzemelerden çok memnun kaldık ve bundan sonra da her şeyi buradan almayı düşünüyoruz. Bir kere hata yaptık başka yerden aldık ahh yapmaz olaydıım. Sonuna kadar güvenebilirsiniz. Memnun kalacağınızdan eminim. ✨????????
Zuhal Yıldırım
Öğrencilikte ilk iki kişiyle başlayıp sonra hocalarımızın da onayıyla tüm sınıf size döndü, sadece size GÜVENİYORUZ.. Fiyat olarak daha uygunu yok. Kalitesine asla bir sey diyemem. Kullandığım hic bir sey bozulmadı. Kullanıp kullanmadığımız malzemeleri bizden daha iyi tanıyıp ona göre listede düzeltmeniz de gereksiz malzeme almamamızı sağlıyor :) Ayrıca gülen yüzleriniz hic eksik olmasın, dükkana girince bir Abimiz var hissi bizi aşırı mutlu ediyooorr ☺☺
Ozan Özdemir
Tek amaçlarının öğrencileri kaziklamak olduğu diş deposu. Güya bir tek onlar akilli…
Mine Lafcı
İşletme sahibinin tavrından dolayı çok rahatsız oldum. Tavsiye etmem
Afra Öykü Şehan
Okul olarak Alfa Dental'i toplu listemizi sipariş vermek üzere seçtik. Şube bana daha yakın olduğu için okula gitmeden direkt şubeden teslim almak üzere ilk gittiğimde ''Keşke gelmeden önce haber verseydin'' şeklinde bir tavırla karşılaştım. Fakat kendilerinin de oldukça yoğun olduğunu düşünerek hak verdim ta ki ikinci yaşadığıma kadar. İkinci gitmeden önceki akşam kendilerinin yetkili numarasına mesaj attım, gelebileceğim söylendi. Herhangi bir saat bilgisi verilmedi. Ertesi sabah bana tekrar ulaşıldı ''Başka biri ile görüşmüşsünüz saat bilgisi için şu numaraya tekrar mesaj atın'' . Atılan ikinci numaraya da mesaj attım uzun süre cevap gelmedi. Yoğun olduklarını ve dönemediklerini tahmin ederek yola çıktım. Yola çıktıktan sonra gelen mesaj '' Saat 1 den sonra gelebilirsiniz'' di ve ben bu mesajı yola çıktıktan sonra aldığım için ve saat 10.25 olduğu için şu an yolda olduğumu özellikle belirttim sorun olup olmayacağını da teyit ettirdim. Olmaz gelin dediler. Depoya vardığımda sanki söylememişim gibi tüm malzemelerin okula gittiği söylendi. Üstüne ben haksız çıkarılmaya çalıştım, sanki mesaj atmamışım gibi. 13.30'a kadar aracın okuldan gelmesini bekledim de aletlerimi öyle teslim alabildim. Kendileri kargo yapmayı teklif ettiler de bu olaydan sonra ona da güvenemedim haliyle, malum size daha önceki sözünde durmamış bir firma var ortada. Normalde yakınlığından, ürünlerinin kalitesinden ötürü oldukça memnundum. Muhtemelen yine bu sebeplerden ötürü alışverişimi yapmaya devam edeceğim ancak bende yarattıkları bu güvensizliği de eklemek istedim.
Hakkımızda ALFA GROUP DENTAL, İstanbul merkezli bir firma olup, dental sağlık sektöründe faaliyet gösteren bir kuruluştur. Misyonu, müşterilerine en kaliteli ve yenilikçi diş hekimliği hizmetlerini sunmaktır. Firma, destek@alfagroupdental.com adresi üzerinden müşteri taleplerine yanıt vererek, etkili bir iletişim ağı oluşturmuştur. Telefon hattı olan 02126350305 numarasıyla da müşterilerine hızlı ve profesyonel bir şekilde ulaşmayı hedeflemektedir. ALFA GROUP DENTAL'in web sitesi, modern ve kullanıcı dostu bir arayüzle tasarlanmıştır. https://www.alfagroupdental.com adresinden firmanın sunduğu hizmetleri, işleyişini ve diş hekimliği alanında uzmanlığını detaylı bir şekilde öğrenmek mümkündür. ALFA GROUP DENTAL'in merkezi, İstanbul'un Fatih ilçesinde yer almaktadır. Molla Gürani, ALFA GROUP DENTAL, Gureba Hastanesi Cd No:65 / B, 34200 Fatih/İstanbul adresinde faaliyet gösteren firmanın bulunduğu bölge ulaşım açısından da kolaylık sağlamaktadır. ALFA GROUP DENTAL, uzman diş hekimleri ve deneyimli personeli ile müşteri odaklı bir hizmet sunmayı amaçlamaktadır. Firmanın hedefi, müşterilerin sağlıklı ve güzel bir gülümsemeye sahip olmalarını sağlamak ve onlara en iyi tedavi yöntemlerini sunmaktır. Sunduğu hizmetler arasında diş implantları, estetik diş hekimliği, ortodonti tedavileri, diş beyazlatma gibi alanlar bulunmaktadır. ALFA GROUP DENTAL, yenilikçi tedavi yöntemleri ve modern ekipmanlar kullanarak, hastalarına en ileri teknoloji ile hizmet vermektedir. ALFA GROUP DENTAL, müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir firma olarak, her hastanın ihtiyaçlarına özel tedavi seçenekleri sunmakta ve yüksek kalitedeki malzemeleri tercih etmektedir. Güler yüzlü ve alanında uzman ekibiyle, müşterilere huzurlu bir ortamda tedavi imkanı sunmaktadır. Sonuç olarak, ALFA GROUP DENTAL, etkin iletişim kanalları, kaliteli hizmet anlayışı ve uzman ekibiyle diş hekimliği alanında öncü bir firma olarak hizmet vermektedir. Müşterilerinin taleplerine önem veren ve onları en iyi şekilde memnun etmeyi hedefleyen firma, sağlıklı ve güzel bir gülümsemeye sahip olmayı arzulayan herkese kapılarını açmaktadır.