Diş Hekimlerine Özel Platform | Dijital Dental
3.5 puan
Ankara Dental Depot
Yorum Yap
E-Mail info@ankaradisdeposu.com
Adres Bahçelievler, Ankara Dental Depot, Dögol Cd. 61/3, 06490 Çankaya/Ankara
Telefon 903122126464 Web Sitesi http://www.ankaradisdeposu.com
K Y
Yaklaşık 3 yıldır buradan alışveriş yapıyorum; Gerek Kamil Abi; gerekse Teknik Servisten Mehmet Abi; ve tanıştığım ama ismini bilmediğim Genel Koordinatörleri olan beyefendi çok ilgililer. Konularında tecrübe sahibi ve öğrenci dostu olan güzel insanlar… yolunuz açık olsun…. Bu arada Dentmotion’ın da Türkiye genel distribütörleri. Ben Dentmotion AAC06 yı gözüm kapalı tavsiye ederim.
Fatih Musa Erdoğan
Güler yüzlü, Gayet samimi cana yakın ve oldukça hızlı satış gerçekleştiriyorlar. Aldığım ürünlerde hiç bir sıkıntı, eksik vs. Çıkmadı. Daha önceden sipariş vermiştim. Kargom elime çok hızlı ulaştı. Çok memnun kaldım. Allah razı olsun. O üstteki Arka Sokaklardan Hüsnü Çoban da az ufak atsın da kuşlar yesin.
Elmira Örs
Kıbrıstan gülhaneye geçiş yaptım. Kıbrıstayken online alışveriş yapıyordum. Şimdi yüzyüze alışveriş yapma fırsatım oldu. Hem fiyatlar uygun hem çok ilgili ve bilgili çalışanları var. Üstelik her günün 100. Müşterisinin malzemesi hediye oluyor.
Sefa Kgz
Çalışanlarının sahip olduğu yüksek iş ahlakı ve samimiyetleri ile Ankara'da diş malzemelerine ihtiyacım olduğunda gittiğim tek yer. Sattıkları ürünlerin arkasında durmaları ve fiyat/performans konusunda rakiplerine karşı çok daha avantajlı olmaları nedeniyle hem diş hekimlerine hem de öğrencilere şiddetle tavsiye ederim.
Emine İrem Akan
Mehmet abi ve kamil abi sağolsun her işimize yardımcı oldular malzemelerinin arkasındalar aldığım ürünlerin hiçbirinde problem yaşamadım ankarada o kadar depo var hep buraya gelirim ????
Arka sokaklardan komser Hüsnü
Topluca alışveriş yaptık herkesin malzemesini parça parça gönderdi 1 yıldızı bile haketmiyor dentmotion marka anguldurva mikromotor göndereceklerni söylemişlerdi öyle anlaşmıştık sınıfça. Ama bizi dolandırdılar ve internet sitelernde bile satmadıkları westcode markalı kalitesiz farklı bir ürün yolladılar. Neymiş stoklarında yokmuş madem stoğunuzda yoktu neden bize haber vermediniz eğer söyleseydiniz almazdık ürünlerin aciliyeti olduğu için kullanmak zorunda kaldık. Sonrasında aletler bozulunca hiç ilgilenmediler halbuki eğer sorun olursa bize söyleyin hallederiz, zaten ürünlerimiz kalitelidir bozulmaz kolay kolay demişlerdi. Yani yaptıkları tek bi doğru iş yok her işlerinde bi falso var tamamen yalancı tamamrn gerçeklikten uzak bi diş deposu öğrenci dostu değil kesinlikle malzemelerinizi burdan almayın. Verdikleri sözün arkasında durmuyorlar. Şurda sıfır yıldız seçeneği olsa onu verirdim. Hakkımı helal etmiyorum, aldığınız para haram zıkkım olsun. Allah sizi bildiği gibi yapsın
İ.H. Ceyhan
toplu sipariş verdik sıfır diye gönderdikleri malzemeler hurdadan beter vaziyette, bazısının markası yanlış ve kimisini zahmet edip de göndermemişler bile !! birkaç arkadaşımın ödeme yaptıkları malzemeleri eksik !! rezil ötesi hizmet, buna hizmet denebilirse...
Genç Sevim’in Acıları
Toplu malzeme sipariş ettik elinde kalan malzemeleri göndermiş gibi yolladılar 2.el bile olduğundan şüpheleniyoruz arkadaşlarımızla aynı şeyleri sipariş ettiğimiz halde farklı kalitede gönderildi anguldruva ve piyasemen istediğimiz marka değildi üstelik en temel şeyleri eksik gönderdiler dersimiz var eksik malzeme gönderdikleri için aynı şeyleri boşa para verip alma durumumuz oluştu 1 yıldızı bile haketmiyor 4 bin lira para veriyorsunuz eşyaları düzgün kargolamamışlar poşetlere doldurup yollamışlar üstüste herşey ezilmiş siperlikler yamulmuş rezil hizmet!
Hakkımızda Ankara Dental Depot, Bahçelievler, Ankara'nın önde gelen diş malzemeleri tedarikçilerinden biridir. Firma, diş hekimleri ve dental laboratuarlar için geniş bir ürün yelpazesi sunmaktadır. Ankara Dental Depot, sektördeki deneyimi ve uzman kadrosuyla müşterilerine güvenilir ve kaliteli hizmet sağlamaktadır. Firma, diş hekimlerinin ihtiyaç duyduğu en son teknolojiye sahip ekipmanlar ve malzemeleri tedarik etmektedir. Firmanın web sitesi, müşterilerin ürünler hakkında bilgi alabileceği ve sipariş verebileceği kullanıcı dostu bir arayüze sahiptir. Ayrıca, Ankara Dental Depot'in info@ankaradisdeposu.com adresinden ulaşılabilen bir mail hizmeti ve 903122126464 numaralı telefon hattı bulunmaktadır. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışan firmanın, siparişlerin zamanında ve sorunsuz bir şekilde teslim edilmesi için profesyonel bir lojistik ağı bulunmaktadır. Ankara Dental Depot, müşterilerin ihtiyaçlarına en uygun çözümleri sunmak için sürekli araştırma ve geliştirmeye önem vermektedir. Yüksek kalite standartlarını koruyarak, müşterilerin güvenine ve sadakatine sahip olmayı başarmıştır. Firma, merkezi konumuyla da dikkat çekmektedir. Dögol Cd. 61/3, 06490 Çankaya/Ankara adresinde bulunan Ankara Dental Depot, kolay ulaşım imkanı sağlamaktadır. İhtiyaçlarına hızlı ve güvenilir bir şekilde cevap bulmak isteyen diş hekimleri ve dental laboratuarlar için ideal bir seçenektir. Sonuç olarak, Ankara Dental Depot, uzun yıllardır sektördeki deneyimi ve kaliteli hizmet anlayışıyla öne çıkan bir firma olarak faaliyet göstermektedir. Müşterilerine en yeni teknolojiye sahip ve kaliteli dental malzemeleri sunarak, güvenilir bir iş ortağı olmayı sürdürmektedir. Ankara Dental Depot'i tercih eden müşteriler, profesyonel ve müşteri odaklı yaklaşımlarıyla her zaman memnuniyet garantisi almaktadır.