Diş Hekimlerine Özel Platform | Dijital Dental
3.5 puan
Artvin Çoruh University
Yorum Yap
E-Mail intoffice@artvin.edu.tr
Adres Çayağzı, Artvin Çoruh University, Kazım Karabekir Cd., 08000 Merkez/Artvin
Telefon 413225004600 Web Sitesi https://www.artvin.edu.tr
Trabzon
Sakin bir eğitim hayatı istiyorsanız gayet güzel bir kampüs. Sosyal imkanlar üniversitenin sunduklarıyla sınırlı. Çevresinde kafe - restoran gibi imkanlar yok denecek kadar az. Apart evlerde öğrenci başı fiyatlar 1500₺ civarı. Ev kiraları pahalı. Alışveriş imkanları kısıtlı. Seyitler yerleşkesi öğrenciler için tam bir mahrumiyet. Şehir merkezine 7-8 km mesafede.
Yunus Emre Bengi
Şu an gelişmekte ve tadilatta olan bir üniversite, bazi ders işlenen sınıfların tavanindan su damladigini gördük. Güvenlik iyi Temizlik orta Öğretmenlerin akademik bilgisi çok iyi Yemekhane idare eder Kantin idare eder Bahçesi idare eder Ulaşım kötü
Hakkımızda Artvin Çoruh University Hakkında Artvin Çoruh University, eğitim ve öğretim alanında kişi ve kurumların beklentilerini karşılamayı hedefleyen bir üniversitedir. Gelişmiş altyapısının yanı sıra deneyimli akademik kadrosu ve zengin eğitim olanaklarıyla öğrencilere kaliteli bir eğitim sunmaktadır. Firma olarak Artvin Çoruh University, öncelikli olarak eğitim ve öğretim faaliyetlerini sürdürmekte olup, birçok farklı disiplinde lisans, yüksek lisans ve doktora programları sunmaktadır. Öğrencilere sağladığı eğitim olanaklarının yanı sıra, kampüs içinde modern ve çağdaş bir eğitim ortamı sunarak, öğrencilerin sosyal ve kültürel ihtiyaçlarının da karşılanmasına önem vermektedir. Artvin Çoruh University'nin iletişim bilgilerine bakacak olursak, firma telefonu 413225004600 şeklindedir. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan firma, telefondan gelen talepleri en hızlı şekilde yanıtlamak ve çözüm sunmak için çalışmaktadır. Firma iletişim bilgileri arasında yer alan firmaya ait mail adresi ise intoffice@artvin.edu.tr şeklindedir. Bu mail adresi üzerinden firma ile iletişime geçebilir, talep ve şikayetlerinizi iletebilirsiniz. Ayrıca, firmayı daha yakından tanımak ve hizmetleri hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz, Artvin Çoruh University'nin resmi internet sitesi olan https://www.artvin.edu.tr adresini ziyaret edebilirsiniz. Bu sayede üniversitenin vizyonu, misyonu, eğitim programları, akademik kadro, etkinlikler ve kampüs olanakları hakkında ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Firma adresi olarak ise Çayağzı, Artvin Çoruh University, Kazım Karabekir Cd., 08000 Merkez/Artvin adresine sahip olan Artvin Çoruh University, doğa ile iç içe bir konuma sahiptir. Artvin'in güzel doğası ve tarihi zenginliklerinin etkisiyle eşsiz bir ortamda yer alan üniversite, öğrencilere nefes kesen bir öğrenme atmosferi sunmaktadır. Artvin Çoruh University, eğitim ve öğretim alanındaki başarıları ve verdiği değerli katkılarıyla öne çıkan bir kurumdur. Öğrencilerine sunduğu geniş eğitim seçenekleri ve kaliteli öğretim kadrosuyla geleceğin yetişkinlerini yetiştirmekte, topluma farklı alanlarda katkı sağlamaktadır.