Diş Hekimlerine Özel Platform | Dijital Dental
5 puan
Arya Diş Laboratuvarı
Yorum Yap
Adres Arya Diş Laboratuvarı, Kocatepe Mahallesi Hatay Sokak Başkent Apartmanı, D:15/2, 06050 Çankaya/Ankara
Telefon 905366417440 Web Sitesi https://arya-dis-laboratuvar.business.site
VEYSEL APAYDIN
Kaliteden, hijyenden ödün vermeyen işini düzgün, güzel yapan güler yüzleriyle anlam ve değerli olduğunu hissettiren bir labaratuvar gülüşüme gülüş kattığınız için teşekkür ederim ???? emeğinize sağlık (V.Apaydın)
Sinan Soydaş
Diş Laboratuvarı mı arıyorsunuz tamam artık aramayı bırakın Arya Diş Laboratuvarı hijyen, güler yüz ve müşteri memnuniyeti bakımından tam aradığınız bir yer. Şiddetle tavsiye ediyorum ve başarılarınızın devamını diliyorum iyi çalışmalar ????????
burak doğan
Harika bir çalışma ortamı temiz hijyende harika Güler yüzlü personeller müşteriyle çok ilgili üzülmeyeceğiniz memnun kalacağınız mükemmel bir yer tüm personellere çok teşekkür ederim.
Mesut Atasoy
Güler yüzlü personeli ve eğitimli bilgili hocalarıyla gidilebilecek en kaliteli yerlerden birisi ilgi ve alaka karından dolayı teşekkür ederim
Ferhat Can
İnanılmaz derecede işlerini güzel yapıyorlar. Hijyenik bir ortamda ve işini güzel yapan bir klinik arıyorsanız burdan başka biryere gitmeyin. Tavsiye ediyorum.
Bünyamin Arslan
Arkadaşlar çok güzel bir diş sağlığı laboratuvarı tavsiye ediyorum her şekilde pişman olmazsınız dört dörtlük bir merkez ve her zaman bir sıkıntı oldum mu hemen her şekilde bütün personeli ile ilgileniyorlar
Şazi Elmasoğlu
Tecrübeli bir labaratuar güler yüzlü çalışanlarıyla beraber muhteşemdi bir yer ben çok memnun kaldım şiddetle tavsiye ederim
Erhan Korkmaz
Estetik ve gülüş tasarımında tek geçerim, Teşekkür ederim UFUK NAMLI gerçekten harika oldu. (Dr. Erhan KORKMAZ )
Hakkımızda Arya Diş Laboratuvarı, Ankara'nın Çankaya ilçesinde bulunan öncü bir diş laboratuvarıdır. Firma, yılların verdiği deneyim ve uzmanlıkla, müşterilerine yüksek kalitede diş laboratuvar hizmetleri sunmaktadır. Arya Diş Laboratuvarı'nın en büyük özelliği, güncel teknoloji ve ekipmanlarla donatılmış olmasıdır. Diş hekimlerine özel olarak tasarlanan bu laboratuvar, yenilikçi yaklaşımlarla hizmet vermektedir. Müşteri memnuniyetine büyük önem veren firmanın, sürekli eğitimlerle kendini geliştiren bir ekibi bulunmaktadır. Firmanın web sitesi, https://arya-dis-laboratuvar.business.site adresinde yer almaktadır. Bu site üzerinden müşteriler, firma hakkında detaylı bilgilere erişebilir, iletişim bilgilerini bulabilir ve hizmetlerine göz atabilirler. Aynı zamanda telefon numarası olan 905366417440 üzerinden de firma ile iletişime geçmek mümkündür. Arya Diş Laboratuvarı'nın merkezi, Kocatepe Mahallesi Hatay Sokak Başkent Apartmanı, D:15/2, 06050 Çankaya/Ankara adresinde bulunmaktadır. Bu merkez, müşteri odaklı bir hizmet anlayışıyla çalışmaktadır. Firma, hastaların ihtiyaçlarına uygun çözümler üretmek için titizlikle çalışarak, her geçen gün daha da büyümektedir. Arya Diş Laboratuvarı, diş hekimlerinin ve hastaların güvenini kazanmış bir kuruluştur. Uzman ekibi ve kaliteli hizmet anlayışıyla, estetik ve fonksiyonel diş tedavilerinde öncü bir rol üstlenmektedir. Firmaya başvuranlar, ihtiyaçlarının etkili bir şekilde karşılanacağı konusunda emin olabilirler. Sonuç olarak, Arya Diş Laboratuvarı, diş hekimleri ve hastalar için güvenilir bir ortak olarak tanınmaktadır. Kaliteli hizmet anlayışı, uzman kadrosu ve teknolojik alt yapısıyla sektörde öncü bir konumda yer almaktadır. Arya Diş Laboratuvarı, diş sağlığına önem veren herkesin tercih edebileceği bir firmadır.