Diş Hekimlerine Özel Platform | Dijital Dental
5 puan
AST AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI POLİKLİNİĞİ
Yorum Yap Bu Klinik Bana Ait
E-Mail astklinik@gmail.com
Adres Güneş, AST AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI POLİKLİNİĞİ, 15. Temmuz Şehitler Cd No:112 D:3, 07320 Kepez/Antalya
Telefon 905441145050 Web Sitesi https://www.astklinik.com
Samaragul Kuscu
Uzun süreli diş tedavimin sonunda çok memnun kaldım. Korkumu yenebildim. Size şöyle söyleyim ilk günlerde şehadet getirerek oturuyordum ???? korkumun boyutu bu şekildeydi, özellikle belirtmek istedim çünkü benim gibi çok korkusu olan insanlar vardır. İmplant v.b tedavilerimde gördüğüm o titizlik, hijyen, ciddiyet ve ilgi bana bu yorumu yazdırdı. İçtenlikle tüm çalışanlara çok ama çok teşekkür ederim özellikle Jiyan hanıma ve Defne hanıma çok teşekkür ederim. İletişim konusunda iç açıcı ???? Doktorlarım zaten 1 numara
Nurdan Tezcan
Hasta için doktor çok önemlidir. Hasta ilk önce doktorun tavrına, tarzına özellikle de sıcak davranışına bakar. İlk iletişim çok önemlidir hasta için. O sıcaklığı ve yakınlığı bulduğu anda o doktoru hiç bırakmak istemez.Ast klinikte Uzman ekibinin Hastaya yaklaşımı, kuruduğu iletişimi, sıcakkanlılığı, profesyonel iş tecrübeli ile birleşince mükemmel. Klinik ise; bir cazibe. temizlik, hijyen, dizayn...Dış eti tedavim,kemik yapısının uygunluğu,çekim ve kesim işlemleri implantlar için yapılan röntgen cihazınin hazırda bulunması sürekli takip edilen beni yormayan uzmeyen acısız dış kesimleri Uzman ekiplerin cerrahların benim için koordineli kararlar vermesi implant ve zirkonyum da kaliteli malzemenin kullanilmasi Tüm ekibin bunları benim yerime takip etmesi ve nihayet geçmişte çektiğim dış sorunlarimin mutlu bembeyaz gülümsemeyle sonlanması .Ve bu kadar hızlı temiz bir calısma beni dahi şaşırttı gerçekten muhteşem Ağız ve diş sağlığı için tüm kalbimle tavşiye edebilirim.
Görkem Akça
Öncelikle herkese merhabalar, aşırı derece korkularımla geldim ama samimiyet ve hassasiyet leriyle kesinlikle ağrısız bir şekilde bütün işlemlerim halledildi özellikle Ali beye ve doktorumuz Soner hocamıza ve asistanı mine hanıma ilgi alakaları için çok teşekkür ederim. Jiyan hanıma da teşekkürlerimizi sunuyorum. Özellikle Soner hocaya gideceklere tavsiyem şakacı bir kişiliği var dikkatli olun ☺️
Hasan Karabulut
Bu poliklinikte, tüm ağzımın protezlni yaptırdım. Çok ama çok memnun kaldım. Bütün şikayetlerimi göz önünde bulundurarak çok kibar davrandılar. Ast için müşteri memnuniyeti esas, çok kibar davrandılar. Kendilerine gösterdikleri anlayıştan ve yaklaşımlarından dolayı çok teşekkür ederim. Selma KARABULUT
Dilber Algın
Tam adının hakkını veren bir klinik. Mutlu gülmek istiyorsanız doğru adres. Öncelikle Efiç hanıma yakın ilgisi ve sonrasında Soner hocama mutlu gülüşüm sonsuz teşekkür ederim.
Mss Kynk
Temiz ve nezih ortamda işini bilen hekim ve ekibine gönül rahatlığıyla güvenebilirsiniz. Yorum yapabilmek için bir ay kadar bekledim ilk muayenem değil bir kaç sefer gidip geldim. Tedavim tamamlanınca yorum yapmak istedim. Doktorumuz Soner bey hem nazik hem ilgiliydi tedavi süreci boyunca içten tutumunu devam ettirdi. Ben kaplama ve diş çekimi yaptırdım. İlgi ve alaklarından dolayı Jiyan hanım ve Mine hanım başta olmak üzere tüm personele de teşekkür ederim.
Hakkımızda

AST AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI POLİKLİNİĞİ, Antalya'nın Kepez ilçesinde hizmet veren bir diş kliniğidir. İşini ciddiyetle yapan uzman doktor ve deneyimli ekibi ile AST AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI POLİKLİNİĞİ, bireylerin ağız ve diş sağlığını korumak ve tedavi etmek amacıyla faaliyet göstermektedir. AST AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI POLİKLİNİĞİ, modern ve hijyenik bir ortamda hizmet vermektedir. Kliniğin önceliği, hastalarının konforunu ve güvenliğini sağlamaktır.

Bu nedenle gelişmiş teknolojilere sahip olan klinik, son derece profesyonel bir yaklaşımla diş tedavisi hizmeti sunmaktadır. AST AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI POLİKLİNİĞİ, çeşitli diş tedavilerinde uzmanlaşmış bir ekip ile çalışmaktadır. İmplantoloji, estetik diş hekimliği, ortodonti, kanal tedavisi gibi konularda deneyimli doktorlarıyla hizmet veren klinik, hastalarına tam teşekküllü bir diş sağlığı tedavisi sunmaktadır. AST AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI POLİKLİNİĞİ'nin bir diğer avantajı da hızlı ve pratik randevu sistemidir.

Hastalar telefon aracılığıyla veya klinik web sitesi üzerinden kolayca randevu alabilirler. Klinik, hastalarının zamanını en iyi şekilde değerlendirmek amacıyla esnek çalışma saatlerine sahiptir. AST AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI POLİKLİNİĞİ, birinci sınıf hizmet anlayışıyla müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır.

Hastaların ihtiyaçlarına ve isteklerine özen gösterilerek, onların beklentilerini en üst düzeyde karşılamak hedeflenmektedir. AST AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI POLİKLİNİĞİ, diş tedavisi gerektiren her yaş grubuna hitap etmektedir. Çocuklar, gençler ve yetişkinler için özellikle özelleştirilmiş tedavi seçenekleri sunmaktadır. Siz de sağlıklı bir ağız ve güzel bir gülümseme için AST AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI POLİKLİNİĞİ'ni tercih edebilirsiniz.

Profesyonel ve güleryüzlü ekibiyle hizmet sunan klinik, diş sağlığınızı en iyi şekilde korumanız için hizmet vermektedir. Detaylı bilgi ve randevu için AST AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI POLİKLİNİĞİ'nin web sitesini ziyaret edebilir veya telefon numarasından irtibata geçebilirsiniz.