Diş Hekimlerine Özel Platform | Dijital Dental
5 puan
Atakum Diş Deposu
Yorum Yap
Adres Körfez, Atakum Diş Deposu, İsmet İnönü Cd. 102/A, 55270 Atakum/Samsun
Telefon 03625020013 Web Sitesi http://atakumdisdeposu.business.site
irem kaymak
O kadar ilgili ve alakalılar ki. Sipariş verdiğim ürünler kargo yüzünden hasar gördüğü için teslim alamamıştım. Geri dönüş yaptığımda hemen yenisini hazırlayıp kargoladılar. Sürekli iletişime geçiyorlar. Asla mağdur olmazsınız. Kalitesi de bi o kadar harika. Fiyatı da diğer yerlere göre ucuz ama kalitesinden ödün yok.
Ayşen Doğan
Malzemelerin kalitesi gerçekten çok iyi. Acil sipariş verdiğimde bile beni zor duyumda bırakmayıp malzemeleri olabildiğince çabuk göndermeleri, ellerinden geldiğince yardımcı olmaya çalışmaları ve güler yüzleriyle her zaman ilk tercih ettiğim diş deposu oldu. Teşekkür ederim.
Muhammet Taşdelen
Öğrenciyken il dışından ettiğim siparişlerimi günü gününe kargoya verirdi, eksiksiz ve hızlı şekilde gönderileri ve ilgisi için teşekkür ederim. Meslek hayatımda da alışverişlerimi yapıyorum. Tavsiye ederim..
Yeliz Yılmaz Şen
Kaliteli ürün bulabileceğiniz güler yüzlü ve ilgili satıcı.Aldığım ürünlerden memnunum.
Gönül Tunçay
Gecikmeli de olsa firma hakkında kanaatimi yazmak istedim.Geçen dönem kızımın okul ihtiyaçları nedeniyle keşfettiğimiz diş deposunun hem ürün fiyatlarının hesaplı oluşu hem de çözüm odaklı hizmet anlayışları nedeniyle dönem boyu tercih ettik.İlgili ve güler yüzlü olan işletme sahipleriyle kızımın mezuniyeti ve tabii ki sonrasında da görüşeceğiz.Kesinlikle tavsiye ederim.
Enes Kaan ÇİFÇİ
Malzeme konusunda herhangi bir sıkıntı yaşamadığım bir işletme ayrıca müşteri memnuniyeti için ellerinden geleni yapıyorlar. Güleryüzleri ve içtenlikleri için teşekkür ederim.
Eda Ats
Dürüst, başarılı,kaliteli, ilgili işletme uygun fiyat ve kaliteli alış verişlerim için tercihim ????????
Bilge Kuran
Şu ana kadar bulamafığım herhangi bir ürün olmadı, aynı zamanda tüm ürünler hem çok kaliteli hem de daha uygun fiyatlı. Aynı zamanda işletme sahipleri çok güleryüzlü ve her zaman her konuda yardımcı oluyorlar.