Diş Hekimlerine Özel Platform | Dijital Dental
4 puan
Beyaz Agiz ve Dis Sagligi Poliklinigi
Yorum Yap Bu Klinik Bana Ait
Adres Mansurdede, Beyaz Agiz ve Dis Sagligi Poliklinigi, Hisar, 078. Sok 8/A, 70200 Karaman Merkez/Karaman
Telefon +903382125750
Dilek ÇETİNER
Oğlumun çürük dışı için dün muayene olduk meral hanıma. İlgisine ve çocuğuma karşı alakasina hayran kaldım. Dişçi kelimesi evde kullanılmazdi bizde taki meral hanımla karşılaşılana denk. Oğlum evde doktorundan rahatlıkla bahsediyor artık. Teşekkürler meral hanım teşekkür beyaz diş kliniği...
Mehmet arslan
Her sene hollanda dan izine geldigimizde esim ile beraber senelik dis bakimimizi burada yaptiriyoruz. Guleryuzlu ve yardimsever personeli var. Fiyatlar konusunda bir sey diyemem bana uygun ama Turkiye sartlarinda nasil bilemiyorum.
Ahmet Çağlıyan
Ayşenur Hanım genç ve dinamik bir diş hekimi çok memnunuz.
selim ögret
Slm Almanya’dan izine gelip eşim ve ben dişlerimizi yaptırmak istiyoruz ne kadar zaman gerekir birde fiyatlar konusunda bilgi verirseniz iyi olur İstanbul u tavsiye ettiler Ama kalacak yer olmadıgı için memleketimde yaptırmak istiyorum.
Hakkımızda

Beyaz Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği, Karaman'ın merkezinde bulunan, kaliteli ve güvenilir hizmetiyle öne çıkan bir sağlık kuruluşudur. Sağlık sektöründeki deneyimi ve uzman kadrosuyla, sizlere en iyisini sunmayı amaçlamaktadır. Kliniğimizde, modern teknolojiler ve son derece hijyenik ortamlarda hizmet veriyoruz.

Ağız ve diş sağlığınızı korumak ve sorunları en kısa sürede çözmek için ihtiyaç duyduğunuz her türlü tedaviyi burada bulabilirsiniz. Beyaz Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği, hastalarına güler yüzlü bir şekilde karşılayan uzman personeliyle, konforlu bir tedavi süreci geçirmenizi sağlamaktadır. Hizmet verdiğimiz her aşamada, sizin memnuniyetiniz ve sağlığınız önceliğimizdir.

Kliniğimizin iletişim bilgileri şu şekildedir: +903382125750. Ulaşım konusunda herhangi bir sorun yaşamamanız için, adresimizi detaylı olarak belirtmek isteriz. Mansurdede, Beyaz Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği, Hisar, 078.

Sok 8/A, 70200 Karaman Merkez/Karaman. Siz değerli hastalarımıza en kaliteli hizmeti sunabilmek için sürekli olarak kendimizi geliştirmekte ve yenilikleri takip etmekteyiz. Ağız ve diş sağlığınızı korumak ve geliştirmek için sizleri Beyaz Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği'ne bekliyoruz.

Karaman merkezinde ağız ve diş sağlığı alanında en iyi hizmeti sunan Beyaz Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği ile birlikte, sağlıklı gülüşlere kavuşmanız dileğiyle...