Diş Hekimlerine Özel Platform | Dijital Dental
3.5 puan
Capital Oral and Maxillofacial Clinic
Yorum Yap Bu Klinik Bana Ait
E-Mail info@baskentdispoliklinigi.com
Adres Ulubatlı Hasan, Capital Oral and Maxillofacial Clinic, Anıt Cd. No:4/1, 06932 Sincan/Ankara
Telefon 03122811281 Web Sitesi https://www.baskentdispoliklinigi.com/sincan
esra bedel KARAKAYA
Diş Doktoru Sema Hocama ve yardım eden Merve Hanım'a çok teşekkür ederim.Kızımın diş çekimi ve dolgusunda özverili,sabırlı,sevecen davrandılar.Tek tek herşeyi açıkladılar.Kızımın nazına o kadar sabırlı davrandılar,her şey için çok teşekkürler
ozlem Kavakoglu
Öncelikle Dr.Eyüp Bey e ve Asistanı Zeynep Hanima cok teşekkür ediyorum.Yoğun bir diş agrisiyla gittim , randevum olmamasina rağmen hemen müdehale ettiler. Ve güzel bir şekilde ilerledik, ilerlemeye de devam edecegiz.Kanal tedavisi yapti ve dantel gibi isledi resmen , Eyup Hoca nin ve Asistanı Zeynep Hanim 'in guleryuzu samimiyeti ve islerindeki profesyonellikleri cok iyi.Süreç devam ediyor ve ilk defa disciye giderken keyifli gidiyorum.
Dilek Kiwi
Nasıl muhteşem bir doktorsunuz Betül hanım oyunlar eşliğinde oğlumun dişlerini güle oynaya yaptınız. Teşekkür ederim❤️????
Ebru Ozer
Fatihtedeki en nezih güler yüzlü ayça ve pinara cok tesekkur ederim doktorum eyyüb beyede sonsuz tesekkur ederim kesinlikle tavsiye ediyorum
Hasan SÜZEN
Başkent diş kliniğinde Dt.sema şahin protez yaptırıyorum çok memnun kaldım ilgi alakadan dolayı asistanı şeyma hanımdan teşekkür ediyorum yardımcı olduğu için herkese tavsiye ediyorum
Cihangir Argut
Çocuk diş polikliniği olduğu için buraya gittik. Bir gittiğimizde kızımın sağ dışı ağrirken sol tarafına iğne yaptı. Ondan sonra diş ağrısı geçmediği için tekrar başka bir Doktora gittik. Doktor diğer dişinin de çekilmesi gerektiğini söyledi. Şimdi bir önceki dişi o zaman ya sağlam dişini çekti yada ikisini de çekmesi gerekirken birini çekti. Günahı boynuna artık. En son gittiğimiz doktorun ise 8 yaşındaki cocuga iğne yaptırır mı ? Yaptirirsa çekerim gibi bir üslupla yaklaşıp çocuk ile ilişki kuramayan veya kurmak istemeyen biriydi. O nedenle işlem yaptırmadan çıktık. O nedenle kesinlikle bu kliniği önermiyorum.
DERYA DEMİREL
Kızımın dis dolgusu için gittik .Fakat bir ilgi alaka göremedik .film ve muayenesi olan çocuğun sedasyon görüşmesi için 45 dk bekletildik daha randevu saati gelmemiş baska hastalar islem icin alındı ortada hala dr yoktu ve çıktık tekrar tercih edeceğimi sanmıyorum.Cocuklara karşı daha ilgili özenli farklı bir yeri tercih ettim .
İSMAİL KARAASLAN
8 yaşındaki kızımızı diş çekimine götürdük çok şükür dayak yemedik ama bağırma hakaret herşey var.Betül Rümeysa Öz isimli doktor kesinlikle normal bir görüntü sergilemiyor çocuğa bağırıp çağırmaları koridorlardan dinlendi yazık gerçekten sağlık çalışanlarına verilen hakları bu şekilde kullanılması bide 8 yaşındaki bir çocuğa yapılması şiddetle kınıyorum ve aileleri o bayan doktora gitmemeleri adına uyarıyorum rezillik bu yapılanlar heryerden hakkımızı arayacağız.
Hakkımızda

Capital Oral and Maxillofacial Clinic Hakkında Merhaba! Sizlere yakından tanıtmak istediğimiz bir diş kliniği olan Capital Oral and Maxillofacial Clinic, sağlık sektöründe önemli bir yere sahiptir. Capital Oral and Maxillofacial Clinic, Sincan, Ankara'da bulunan modern ve yenilikçi bir diş kliniğidir.

Profesyonel ve deneyimli bir ekip tarafından yönetilen klinik, geniş bir yelpazede diş hekimliği hizmetleri sunmaktadır. Klinik, güncel teknolojileri kullanarak tedavilerini gerçekleştirmekte ve hastalarının ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamayı hedeflemektedir. Alanında uzman diş hekimlerimiz, hastalarımıza bireysel olarak yaklaşarak en etkili ve en güvenli tedavi seçeneklerini sunmaktadır.

Capital Oral and Maxillofacial Clinic, diş estetiği, implantoloji, ortodonti, ağız ve çene cerrahisi, endodonti, pedodonti, periodontoloji, protetik diş tedavisi ve ağız sağlığı konularında deneyimlidir. Klinik, hasta memnuniyetini her zaman öncelikli tutar ve güler yüzlü personeliyle hastalarına rahat bir ortam sağlamayı amaçlar. Sizler için en iyi tedavi seçeneklerini sunmak adına, Capital Oral and Maxillofacial Clinic, modern tesisleri ve son teknoloji ekipmanları ile donatılmıştır.

Hijyen ve sterilizasyona büyük önem veren klinik, hastalara en güvenli ve en uygun tedaviyi sağlamaktadır. Capital Oral and Maxillofacial Clinic'e ulaşmak oldukça kolaydır. Klinik mail adresi info@baskentdispoliklinigi.com ve telefon numarası 03122811281'dir.

Ayrıca, kliniğin ziyaret edilebilecek bir web sitesi de mevcuttur: https://www.baskentdispoliklinigi.com/sincan. Capital Oral and Maxillofacial Clinic, Ulubatlı Hasan, Capital Oral and Maxillofacial Clinic, Anıt Cd. No:4/1, 06932 Sincan/Ankara adresinde bulunan birimleriyle sizleri ağırlamaktan mutluluk duyacaktır.

Sağlığınızın ve gülüşlerinizin en iyi şekilde korunması için Capital Oral and Maxillofacial Clinic'e gelerek uzman ekibimizin size sunacağı hizmetlerden faydalanabilirsiniz. Size hayal ettiğiniz gülümsemeyi kazandırmak için buradayız!