Diş Hekimlerine Özel Platform | Dijital Dental
4.6 puan
Central Dental Supplies
Yorum Yap
E-Mail merkezdis@merkezdis.com.tr
Adres Kültür, Central Dental Supplies, Kültür Mahallesi Ziya Gökalp Caddesi &, Dr. Mediha Eldem Sk. 38/1 D:2, 06420 Çankaya/Ankara
Telefon 03124313119 Web Sitesi http://merkezdis.com.tr
Arsin
Hasta ve kibar personeli ile eksiksiz bir dişçilik malzemeleri seti. Bir yabancı olarak, coşkunuz ve rehberliğiniz için teşekkür ederim.
Hakan TAŞKAN
Yaklaşık 30 yıldır tanıdığım ve bildiğim, ticari ahlak ve dürüstlüklerinden asla ödün vermeyen, dünyaca bilinen kaliteli ürünleri (W&H) satan ve sattığı ürünlerin herzaman arkasında duran, sektörün ve bölgenin en deneyimli ve güvenilir firmalarından olan Merkez Diş ailesine başarılarından dolayı sonsuz teşekkür ederim.
Enver GÜNDÜZ
Kliniğimize cihaz satın aldık,cihaz ile yaşadığımız problemi hızlı şekilde çözen Beytullah bey’e teşekkür ederiz. Kurulumda ve ödeme kısmında yardımcı oldular. Hayırlı işler dileriz.
Nurcan Sarı
6 yıldız olsa 6 yıldız veriririm. En ufak sorunumda hızlı çözüm sunan kaliteli malzemeleri bulabildiğim tek depo
S
Okul başladığından beri malzemelerimi buradan alıyorum. Genelde buranın diğer yerlere göre pahalı olduğunu söylüyorlar. Ama aradaki fiyat farkı gerçekten kalite sebepli. Buradan aldığım her şeyden çok memnun kaldım.
Nupelda Aycicek
Yeni açılan kliniğimiz için görüşmeye gittiğimizde Beytullah Bey ve ekibi çok ilgilendi. Tam donanımlı ve her konuda tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek bir işletme.
halil Dogan
Ömer abi başta olmak üzere tüm çalışanları ile harika bir depo. Tamamen öğrenci yanlısı fiyat performans olarak da kusursuz. Yaz kış demeden hastalık sağlık demeden her koşulda bize yardımcı olan Ömer abiye ve tüm çalışanlara teşekkür ederim.
sena
asiri pahali ya boyle fiyat konulmaz mecradaki tum depolarin fiyati ustune en az 10 tl ekliyorlar. ozellikle dolar arttigi sabah 1600e sattigi motoru 10 dk'da 2000e cikarmalarini unutmayacagiz sinifca. yeni ogrencilere onermiyorum kaziklanmayin
Hakkımızda Central Dental Supplies, Ankara merkezli bir dental malzeme tedarik firmasıdır. Firmanın iletişim bilgileri doğrudan müşterilerle etkileşimde olabilmeleri için oldukça önemlidir. Firmanın iletişim sağlama kanallarından biri olan firma telefonu, 03124313119 olarak belirlenmiştir. Bu numaradan firma yetkililerine ulaşarak ürünler ya da siparişler hakkında bilgi almak mümkündür. Ayrıca Central Dental Supplies'in mail adresi, merkezdis@merkezdis.com.tr şeklindedir. Bu mail adresi, müşteri talepleri, soruları ya da şikayetleri almak için kullanılmaktadır. Firma yetkilileri, müşterilerin mail yoluyla iletmek istedikleri konulara yanıt vererek talepleri çözüme kavuşturmayı taahhüt etmektedir. Firma aynı zamanda bir web sitesine de sahiptir. Merkezdis.com.tr adresinden erişilebilen bu site, müşterilere firmanın ürünleri, hizmetleri ve diğer önemli bilgiler hakkında detaylı bilgiler sunmaktadır. Web sitesi üzerinden ürün kataloguna erişebilir, ürünler hakkında bilgi alabilir ve siparişlerinizi online olarak verebilirsiniz. Central Dental Supplies'in fiziksel adresi, Kültür Mahallesi Ziya Gökalp Caddesi & Dr. Mediha Eldem Sk. 38/1 D:2, 06420 Çankaya/Ankara'dır. Bu adreste müşteriler firmayı ziyaret edebilir, yüz yüze görüşmeler yapabilir ve ürünleri yakından inceleyebilirler. Central Dental Supplies, müşteri memnuniyetini ön planda tutan, yüksek kalitede dental malzemeler sunan güvenilir bir firma olarak bilinir. Alanında uzmanlaşmış deneyimli çalışanları ile müşterilerine en iyi hizmeti sunmayı hedefleyen firma, her zaman alternatif çözümler sunma ve müşterilerin ihtiyaçlarını karşılama konusunda özenli bir yaklaşım sergiler. Sonuç olarak, Central Dental Supplies, müşteri odaklı bir firma olarak faaliyet göstermektedir. İletişim kanallarının doğru ve etkin kullanımıyla müşterilerin ihtiyaçlarını tam anlamıyla karşılamaya çalışırken, kaliteli ürünleri ve güvenilir hizmet anlayışıyla fark yaratır.