Diş Hekimlerine Özel Platform | Dijital Dental
5 puan
Dent A Tech diş protez laboratuvarı
Yorum Yap
E-Mail security@mail.instagram.com
Adres Topçular, Dent A Tech diş protez laboratuvarı, Av. İbrahim Bozyel Cd. Akçelik iş merkezi numara:14 no:30 kat:3, 76000 Merkez/Iğdır
Telefon 5810661655818 Web Sitesi https://instagram.com/dent_a_tech?igshid=NzAzN2Q1NTE=
SEMRA ERDOĞAN
Iğdıra diş protez anlamında çok güzel bir imaj veren bir laboratuvar. Zirkon tasarımıyla her hastaya estetik bir gülüş sağlayan kaliteli bir diş protez laboratuvarı. Iğdırımıza böyle bir hizmet sağlayan Dent a tech ailesine başarılar dilerim.????
boing boing
Kendi alanında tecrübeli kadrosuyla Iğdır'da güzel bir hizmet vereceğini düşünüyorum. Iğdır'ın diş protez anlamında böyle bir hizmete ihtiyacı vardı. Özcan Bey ve ekibine şimdiden başarılar diliyorum ????????????????????
Oya Erdoğan
Iğdır'ın böyle bir hizmete ihtiyacı vardı. ????????Çok şükür dent a tech ailesi bu sorumluluğu yüklenmiş, başarılarının devamını dilerim. ????????????????????
Murat Yılmaz
Dent a tech ığdırda tek????
Hakkımızda Dent A Tech Diş Protez Laboratuvarı Hakkında Dent A Tech diş protez laboratuvarı, Iğdır merkezinde faaliyet gösteren bir firmadır. Diş protezleri alanında uzmanlaşmış olan bu laboratuvar, müşterilerine en kaliteli hizmeti sunmayı hedeflemektedir. Firmanın iletişim bilgileri oldukça kolay ulaşılabilir durumdadır. Müşteriler herhangi bir soru, sorun veya ihtiyaçları olduğunda, security@mail.instagram.com mail adresinden firma ile iletişime geçebilir veya 5810661655818 telefon numarasını arayarak başvuruda bulunabilirler. Ayrıca, firma web sitesi olan https://instagram.com/dent_a_tech?igshid=NzAzN2Q1NTE= adresinden de daha detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Dent A Tech diş protez laboratuvarı, deneyimli ve alanında uzman çalışanlarıyla müşterilerine güvenilir ve kaliteli hizmet sunmayı amaçlamaktadır. Diş protezleri konusunda güncel teknolojileri kullanarak üretim yapılırken, aynı zamanda müşteri memnuniyeti de gözetilmektedir. Firma, merkezi Iğdır'da bulunan ve Topçular, Dent A Tech diş protez laboratuvarı, Av. İbrahim Bozyel Cd. Akçelik iş merkezi numara:14 no:30 kat:3, 76000 Merkez/Iğdır adresinde hizmet vermektedir. Bu konum, müşterilere rahat bir erişim sağlamakta ve iş birliğinin daha kolay olmasını sağlamaktadır. Dent A Tech diş protez laboratuvarı, tecrübeli ekibi ve kaliteli hizmet anlayışıyla müşterilerin diş protezi ihtiyaçlarını en üst düzeyde karşılamaktadır. Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak çalışmalarını sürdüren firma, güvenilir ve uzman bir hizmet sunmaktadır. Eğer siz de kalite ve güven konusunda hassas biriyseniz, Dent A Tech diş protez laboratuvarının size sunduğu imkanları değerlendirebilirsiniz. Iğdır'ın önde gelen diş protez laboratuvarları arasında yer alan firma, sizlere güvenilir, kaliteli ve uzman bir hizmet sunmayı vaat etmektedir.