Diş Hekimlerine Özel Platform | Dijital Dental
4.9 puan
Dent Avanos Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği
Yorum Yap Bu Klinik Bana Ait
Adres Bahçelievler, Dent Avanos Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği, Zelve Cd. No:61, 50100 Avanos/Nevşehir
Telefon +903845024426 Web Sitesi http://www.dentavanos.com
Muhammed Tombak
Diş hekimim Yasin hoca diş tedavim sürecinde işini itina ve sabırla yapıp güler yüzlü oluşu sayesinde çok memnun kaldım. Başta Yasin Hocama olmak üzere diğer Oradaki tüm çalışanlara teşekkür ederim. Herkese tavsiye ederim. İşlerinde başarılar dilerim.
Meral Özdemir
Diş hekimi fobimi Yasin Hocam sayesinde yendim psikolojik olarak beni cok rahatlattı çok güler yüzlü ve ilgili bir hekim alanında çok başarılı gerçekten tavsiye ederim. Klinik tertemiz herkes çok ilgili ve güleryüzlü
Beytullah Coşar
Klinikte tam bir ekip işi çalışılıyor. Özellikle alanında Uzman Dt. Doğan Bey gerek kibarlığı gerek efendiliğiyle çok yardımcı oldu.Kararsızlıklarımızı korkumuzu yendi bizi çok güzel yönlendirdi ve kendisine güvendirdi. Herkese tavsiye ediyorum. Sağlıcakla kalın
Ferhat Can
Çok memnun kaldığım bir yer! İnanılmaz bir diş ağrısıyla gitmiştim Yasin hocam sağolsun ağlayarak girdiğim klinikten gülerek ayrıldım. Hem doktorum çok iyiydi hem de tüm çalışanlar güleryüzlü ve ilgiliydi. Tertemiz bir yer kendinizi rahatlıkla emanet edebilirsiniz
Emre Çimen
Emin beye şükranlarımı sunuyorum acil olarak geldiğimiz kliniğinizde diş çekimi yapan hekimin eli çok hafifdi çalışanların ayrıca teşekkür ediyorum iyi çalışmalar dilerim
İbrahim Etem Ay
Kliniğe girişimden uğurlanmama kadar güleryüzle karşılandım. Ayrıca Doğan beyin ilgi ve alakası beni fazlasıyla mutlu etti. Tüm çalışanlarına teşekkür ederim.
Fatma Temurtaş
Çok fazla ağrı yapan çürük bir dişim vardı. Sağolsun Yasin hocam hemen müdahale etti.Çok memnun kaldım .Ayrıca klinik çalışanları çok güler yüzlü ve çok ilgililer.Herkese tavsiye ederim.
Mehmet Ali Onuk
dent avanos ilgi ve alakanızdan dolayı güler yüz temiz hijyen ortamınızdan dolayı teşekkür ederim çevreme ve aileme sizlerden bahsedeceğim keşke tüm sağlık ortamı sizin gibi olsa
Hakkımızda

Dent Avanos Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği, Avanos'un önde gelen ve güvenilir diş sağlığı merkezlerinden biridir. Sağladığı kaliteli hizmetler ve deneyimli kadrosuyla bölgedeki hastaların tercih ettiği bir kurumdur. Kliniğin telefon numarası olan +903845024426, hastaların her türlü soru ve randevu talepleri için kullanılabilir.

Ayrıca klinik, modern ve kullanıcı dostu bir web sitesine de sahiptir. http://www.dentavanos.com adresinden kliniğin hizmetleri, uzmanları ve iletişim bilgileri gibi detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Klinik, Bahçelievler'de konumlanmıştır ve tam donanımlı bir ağız ve diş sağlığı birimi olarak hizmet vermektedir.

Adresi ise Zelve Cd. No:61, 50100 Avanos/Nevşehir'dir. Modern ve hijyenik bir ortama sahip olan klinik, hastalarına en üst düzeyde konfor sağlar.

Dent Avanos Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği, deneyimli ve uzman doktorlarıyla, geniş bir yelpazedeki diş tedavilerinde hizmet sunmaktadır. Hastaların ağız ve diş sağlığı sorunlarına modern tedavi yöntemleriyle çözüm bulan klinik, güler yüzlü personeli sayesinde hastalarının rahat ve huzurlu bir deneyim yaşamasını sağlar. Klinikte, ağız ve diş sağlığı alanında birçok hizmet sunulmaktadır.

Diş çekimi, dolgu, kanal tedavisi, diş beyazlatma gibi temel diş tedavilerinin yanı sıra, implant, porselen kaplama ve ortodonti gibi daha kapsamlı tedaviler de yapılmaktadır. Kliniğin amacı, hastalarına en iyi tedaviyi sunmak ve gülümsemelerini sağlamaktır. Dent Avanos Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği, kaliteli hizmet anlayışıyla bölgenin en çok tercih edilen diş kliniklerinden biridir.

Deneyimli hekimleri, modern teknolojik ekipmanları ve hastaneye yakın konumuyla sizlere sağlık ve estetik açısından en iyi sonuçları sunmaktadır. Size ve sevdiklerinize gülümsemelerini geri kazandırmak için klinik, hizmetlerine devam etmektedir.