Diş Hekimlerine Özel Platform | Dijital Dental
5 puan
Dental residence Dental Clinics
Yorum Yap
E-Mail info@dentalrezidans.com
Adres Çamlaraltı, Dental residence Dental Clinics, Fakülte Cd. No:20/A, 20160 Pamukkale/Denizli
Telefon 02582418288 Web Sitesi http://www.dentalrezidans.com
Ayşen Şaşak
Dişçi korkum olmasına rağmen beni çok rahatlattılar.Doktorumun ilgi ve alakası sayesinde işlemlerimi rahatlıkla yaptırdım.Güvenle gidebileceğiniz bir klinik
Mustafa Binbir
Doktorum Sare Nur hanım gerçekten mükemmel bir insan bana çok iyi davrandı ailemden biri gibiydi eli de çok hafif. Yılın doktoru ödülünüz varsa ben oyumu Sare Nur hanıma kullanıyorum ????????
Büşraa
Tavsiye üzerine Annemi götürdüğüm bu klinikte ilgi alaka ve profesyonellik üst düzeyde,herkese tavsiye ederim pişman olmazsınız
SEVİM ÇETİNKAYA
İlgi alaka konusunda bir numara klinik diyebilirim dişlerinizi hiç düşünmeden emanet edebilirsiniz ????
Zeynep Nazlı Kadıoğlu
Yıllardır ailecek dental’e gidiyoruz. Hem hizmet, hem hijyen hem de malzeme konusunda çok kaliteliler. Teşekkürler :))
Hasan Çelik
Dt. Sarenur Hanıma Estetik dolgu (Bonding) uygulamasi yaptırdım , dis araliklarimda seyreklik vardi kaplama yaptirdim, çok memnun kaldim Sarenur hanıma ve yanındaki yardımcısı İrem hanima , samimiliginden ve guleryüzlerinden dolayı çok teşekkür ederim. Temiz ve işlerinde başarılı bir klinik.
OFASARr
20 yaşındayım. Bu zamana kadar korkudan herhangi bir diş hekimine gidemedim. Kanal tedavisi yaptırdım. Sare Hanım ve hemşiresi İrem Hanıma çok teşekkür ederim. Hem işlem sürecim çok güzel oldu. Hem de çok memnun kaldım. Tavsiye ediyorum :).
Gul Koçu
Güvenli huzurlu ve gerçekten kaliteli bir ortam kesinlikle tavsiye ederim
Hakkımızda Dental Residence Dental Clinics, sağlıklı ve güzel gülüşlere adanmış bir sağlık kuruluşudur. Denizli'nin Pamukkale ilçesinde hizmet veren bu klinik, modern ve profesyonel bir diş tedavisi deneyimi sunmak için donanımlı bir ekip tarafından yönetilmektedir. Dental Residence Dental Clinics, uzman diş hekimleri ve deneyimli personeli ile hastalarına hizmet etmektedir. Sağladıkları diş tedavi hizmetleri arasında genel diş bakımı, estetik dişhekimliği, implant tedavisi, ortodonti ve periodontoloji gibi birçok branş bulunmaktadır. Kliniğin önceliği her zaman hasta memnuniyetidir. Bu nedenle, her hastanın ihtiyaçlarına özel olarak tasarlanmış tedavi planları sunarak, optimal sonuçlar elde etmeyi hedeflemektedirler. Dentistlerinin güncel tedavi yöntemleri konusunda sürekli eğitim almaları sayesinde, en son yenilikleri takip ederek en kaliteli hizmeti sunmayı amaçlamaktadırlar. Dental Residence Dental Clinics'in bulunduğu yer olan Çamlaraltı, hem kolay erişilebilir bir konumda bulunması hem de modern bir klinik binası olması bakımından tercih sebebidir. Klinik, hastalarına ferah ve rahat bir ortamda tedavi olma imkanı sunarak, korku ve endişelerini en aza indirmeyi hedeflemektedir. Eğer sağlıklı ve güzel bir gülüşe sahip olmak istiyorsanız, Dental Residence Dental Clinics size gereken hizmeti sunmak için bekliyor. Randevu almak veya daha fazla bilgi edinmek için info@dentalrezidans.com adresine mail atabilir veya 02582418288 numarasını arayabilirsiniz. Ayrıca, firma web sitesi olan http://www.dentalrezidans.com adresinden de daha fazla bilgiye ulaşabilirsiniz. Dental Residence Dental Clinics, sağlıklı ve güzel bir gülüş için size yardımcı olacak uzman bir ekibe sahip, yenilikçi ve kaliteli bir klinik olarak, tüm diş sağlığı ihtiyaçlarınızı karşılamak için sizi bekliyor.