Diş Hekimlerine Özel Platform | Dijital Dental
4 puan
Dentori Oral and Maxillofacial Clinic
Yorum Yap Bu Klinik Bana Ait
E-Mail info@dentorium.com.tr
Adres Gazi, Dentori Oral and Maxillofacial Clinic, Anıl Apartmanı, Milli Egemenlik Cd. D:59, 27060 Şehitkamil/Gaziantep
Telefon 9034233555255 Web Sitesi http://www.dentorium.com.tr
İlker Majere
Bir kere şunu belirtmekte fayda var Gaziantep’te bulunan ve komplikasyonlu tedavi ihtiyacınıza farklı türde uzman doktorlarıyla cevap verebilecek yegane yer burası. Sıkıntılı bir durumumla geldim ve Doktor Ali Bey ve Oğuz Bey yaptıkları başarılı tedavileriyle ve daha da önemlisi GÜLER YÜZLERİ ile tedavimi uyguladılar. Artık bundan sonra en ufak ihtiyacımda adresim burası. Kesinlikle tavsiye ediyorum. Kendi otoparkı olması da ayrıca güven verici.
Nedim Bahar
Sayın cengiz Eldemir mesleğini layıkı ile yapan ve son derece deneyimli ve basarılı bir hekim. Gönül rahatlığı ile tedavinzi olabilrsiniz
caxo Caxo
Almanyadan geldim.Süper Dişhekimleri var. Cemalettin bey benim dişlerimi tedavi etti. artik dişhekimlerinden korkmiyorum. Cok tsk ederim .
HÜROL ÇEVIK
Temiz bir yer
Mel Ac
Süper dişhekimleri var. Herkese tavsiye ederim.
Nazif Kılıç
Mükemmel bir tesis ve çok tecrübeli doktorları bulunmaktadır
Bahar Erdoğmuş
Tam bir para tuzağı... Muayene olmak için banko görevlisi ile yaptığımız görüşmede ilk etapta verilen fiyat 150 yanımızda film olduğunu söyledik ama herhangi bir değişiklik olmayacağı söylendi ve film aldırmak istedik tekrardan muayeneden çıktıktan sonra verilen fiyat 200 oldu film çektiğimiz için. Böyle bir tutarsızlık olamaz zaten sorduğumuz sorulara çok kötü bir üslup ve suratsızlıkla yanıtlandık. Asla tercih edilmemesi geren bir klinik. Tüccarlık bu... Asla bir kliniğe, bir sağlık sektörüne yakışır bir davranış değil.
serkan akarsu
Kesinlikle para tuzağı diğer özel hastanelerde ücretsiz olan muayeneyi 250 tl para aldılar
Hakkımızda

Dentorium Oral ve Maksillofasiyal Klinik, Gaziantep'in güzide bir diş kliniğidir. Merkezimiz, dental sağlıkta uzmanlaşmış deneyimli bir ekip tarafından hizmet vermektedir. Modern donanımlı muayene odaları, ileri teknolojiye sahip cihazları ve hijyenik ortamıyla konuklarımıza en üst düzeyde bir hizmet sunmaktayız.

Dentorium Oral ve Maksillofasiyal Klinik olarak, hastalarımızın memnuniyeti ve sağlığı bizim için her zaman öncelikli bir konudur. Bu nedenle, güncel tıbbi gelişmeleri takip ediyor ve hasta konforunu en üst düzeye çıkarmak için sürekli olarak kendimizi yeniliyoruz. İster kozmetik diş hekimliği, ister implant, ister çene cerrahisi olsun, uzman ekibimiz size en uygun tedavi seçeneklerini sunmak için daima hazırdır. Hastalarımıza bireysel ve kişiye özel bir yaklaşım benimsiyoruz, böylece her hasta için en iyi sonucu elde etmenin yanı sıra, tedavinin sürecinde destekleyici bir rol oynuyoruz.

Dentorium Oral ve Maksillofasiyal Klinik'in iletişim bilgileri de oldukça kolaydır. info@dentorium.com.tr mail adresimizden, 9034233555255 numaralı telefondan veya http://www.dentorium.com.tr adresinden bize ulaşabilirsiniz. Ayrıca, Gazi, Dentorium Oral and Maxillofacial Clinic, Anıl Apartmanı, Milli Egemenlik Cd.

D:59, 27060 Şehitkamil/Gaziantep adresimizi ziyaret ederek de ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Dentorium Oral ve Maksillofasiyal Klinik olarak, sizlere en iyi dental bakımı sunmayı hedefliyoruz. Sizleri sağlıklı ve güzel bir gülümsemeyle buluşturmak için sabırsızlanıyoruz.