Diş Hekimlerine Özel Platform | Dijital Dental
4.5 puan
Deva Ağız ve Diş Sağlığı Polikinliği & Kliniği - İzmir, Konak En iyi Diş Hekimi, İmplant Diş, Kozmetik Diş, Ortodontist
Yorum Yap Bu Klinik Bana Ait
E-Mail info@dentalclinicdeva.com
Adres Güzelyalı, Deva Ağız ve Diş Sağlığı Polikinliği & Kliniği - İzmir, Konak En iyi Diş Hekimi, İmplant Diş, Kozmetik Diş, Ortodontist, İnönü Cd. 564/C, 35220 Konak/İzmir
Telefon 905334324009 Web Sitesi https://www.dentalclinicdeva.com
Eylül Kara
Annemin implant ameliyati için İzmir de bir çok klinik araştırdık. İyiki Berk hoca ile yolumuz kesişmiş , konuştuğumuzda ve ameliyata karar verdiğimiz bize çok güven verdi , ameliyattan sonra da şu sürece kadar annem dişlerinden çok memnun kaldı , gözünüz kapalı gidebilirsiniz . İtinalı ve detaylı bi açıklama yaparak , bu süreci bizim rahat atlatmamızı sağladı , kendilerine ve çalışanlarına çok teşekkür ediyoruz
kübra sonat akdağ
İmplant diş tedavimiz için İzmir Konak'ta bulunan Deva kliniği seçtik. En iyi diş hekimlerini bulmak bazen zor olabiliyor fakat biz bu konuda şanslıydık. Kendi deneyimimden yola çıkarak herkese burayı gönül rahatlığı ile tavsiye edebilirim.
gonca ay
Bugün yirmilik dişimi çektirmek için gittim, gerçekten çok memnun kaldım, Dr. Berk bey çok ilgili ve anlayışlıydı, korktuğum için her adımı sabırla anlattı ve hazır hissetmemi bekledi, kendisine çok teşekkür ediyorum, başarılarının devamını diliyorum
Hüseyin Parav
Rahat bir şekilde gülemiyordum gülüş estetiği için gitmiştim. Doktorun ilgisi muayenesi el hafifliği işlem öncesi ve sonrası bilgilendirmesi içimi çok rahat ettirdi. Bundan sonra bütün sorunlarımda gideceğim tek adres
ARİF MUTLU ESKİ
İzmir, Konak da bulunan en iyi diş hekimlerinin burada olduğunu söyleyebilirim. İmplant diş yaptırdım ve sonuç harika ????????????
Eda Bibika Sesli
Başta Hidayet Hanım ve Berk Bey olmak üzere tüm Deva ekibine verdikleri emek ve profesyonel çalışmalari için çok teşekkür ederim. Gözü kapalı olarak gidebileceğiniz ve memnuniyetinizle birlikte çevrenize tavsiye edebileceğiniz bir poliklinik.. ☺️
Demet Yalcin
Merhaba, çok fazla araştırma yaptıktan sonra güzel yorumlardan dolayı burayı tercih ettim. Öncelikle içerisi tertemiz, steril ve ışıl ışıl. Tüm hekimler çok güler yüzlü. Sizi çok iyi karşılıyorlar. Benim işlemimi Berk bey gerçekleştirdi. Var olan problemi tane tane ayrıntılı şekilde anlattı, sorduğum sorulara sabırla yanıt verdi. Çok acısız şekilde dolgu yaptı ve kısa sürdü. Kısacası hem mesleki olarak hem de insan ilişkilerinde başarılı bir diş polikliniği. Burayı tercih ettiğim için memnunum, düşünmeden gidebilirsiniz.
Ece Yağcı
5 yaşındaki kızımın arka iki dişte bulunan çürüğü nedeniyle gittik gitmez olaydım çocuğuma yapılan yanlış tedavi Hatice hanımın yaptığı bu uygulama çok acılı bir süreç yaşamamıza neden oldu çok küçük ağrı bile olmayan dişleri kendisine gösterdiğimde dolgu olması gerektiğini söyledi ancak 3 gün içinde dolgu düştü yeniden gittiğimizde çocuk dolgularının böyle olduğunu söyledi baştan böyle bilgi verilmesi gerekirdi .. aynı hafta içinde çocuğun yüzü şişti ve yeniden gittik pulpaya çok yaklaşıldığını kanal tedavisi gerektiğini yada dişi çekip yerine yer tutucu yapılması gerektiğini söyledi küçük çocuğun üstünden böyle kirli bir ticaret döndü ve koşarak uzaklaştım sadece önlem amaçlı kontrol sonrası başımıza gelenler.
Hakkımızda

Deva Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği & Kliniği, İzmir'in Konak ilçesinde hizmet veren bir diş kliniğidir. Klinik, bölgedeki en iyi diş hekimlerinden oluşan deneyimli bir ekip tarafından yönetilmektedir. İmplant diş, kozmetik diş ve ortodonti alanında uzmanlaşmış olan klinik, geniş bir hizmet yelpazesi sunmaktadır. Deva Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği & Kliniği, modern ve hijyenik bir ortamda hizmet veren güvenilir bir sağlık merkezidir.

Klinik, hasta memnuniyetine büyük önem verir ve her hasta için bireysel bir tedavi planı oluşturur. Deneyimli diş hekimleri, son teknoloji ekipmanlarla desteklenerek en iyi tedavi yöntemlerini sunmaktadır. Klinik, implant diş tedavisi konusunda uzmanlaşmıştır. İmplant diş, diş eksikliği yaşayan hastalar için kalıcı ve estetik bir çözüm sunar.

Alanında deneyimli diş hekimlerimiz, başarılı implant tedavileri gerçekleştirerek hastaların güvenle gülümsemelerini sağlamaktadır. Kozmetik diş tedavileri de kliniğin öncelikli hizmetleri arasındadır. Dişlerin doğal görünümünü iyileştirmek ve hastaların gülümsemelerini güzelleştirmek için estetik diş hekimliği teknikleri kullanılır.

Kliniğimizde beyazlatma, porselen kaplama ve zirkonyum diş gibi birçok kozmetik diş tedavisi seçeneği mevcuttur. Ayrıca, sorunlu diş düzenini düzeltmek için ortodonti tedavileri de sunulmaktadır. Uzman ortodontistlerimiz, çeşitli aparatlar ve tedavi yöntemleriyle hastaların gülüşlerini düzeltmekte ve diş düzenini sağlamaktadır.

Deva Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği & Kliniği, mükemmel hasta deneyimini sağlamak için her detayı düşünerek hizmet verir. Ayrıca, klinik ile iletişime geçmek veya randevu almak için kolaylıkla ulaşabileceğiniz telefon numarası ve mail adresi gibi iletişim bilgileri de bulunmaktadır. Kısacası, Deva Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği & Kliniği, kusursuz hizmet anlayışıyla İzmir'deki en iyi diş kliniklerinden biri olarak öne çıkmaktadır.

Hastalarını memnun etmek, sağlıklı ve güzel bir gülümseme sunmak amacıyla sürekli olarak kendini geliştiren klinik, güvenli ve profesyonel bir diş tedavisi deneyimi sunmaktadır.