Diş Hekimlerine Özel Platform | Dijital Dental
5 puan
Diş Hekimi İbrahim Şimşek - Samsun Uzman Diş Hekimi, Pedodonti, Samsun İmplant, Genel Anestezi Altında Diş Tedavisi Samsun
Yorum Yap Bu Klinik Bana Ait
E-Mail info@ibrahimsimsek.com.tr
Adres Diş Hekimi İbrahim Şimşek - Samsun Uzman Diş Hekimi, Pedodonti, Samsun İmplant, Genel Anestezi Altında Diş Tedavisi Samsun, Cumhuriyet Mah. Alparslan Bul. Sungur Apt. No: 32 Kat: 1 Daire: 3, 55200 Atakum/Samsun
Telefon 03629993393 Web Sitesi https://www.ibrahimsimsek.com.tr
Ayşe Çelik
İbrahim bey tek kelime ile harika bir diş hekimi gerek ilgi ve alakası çocuklar ile diyaloğu muhteşem. Oğlum 3 yaşında ön süt dişleri antibiyotik kullanımdan dolayı çürümüştü biz bunun için gitmiştik ama İbrahim bey arka alt ve üst dişlerinin daha kötü durumda olduğunu ve kanal tedavisi ile dolgu olması gerektiğini bizi anlattı oğlum çok küçük olduğu için maalesef tek şans genel anestezi ile olmasıydı bu bizi korkutsa da İbrahim bey her zaman bizi rahatlattı ve tamamen ona güvenerek kararımızı verdik.. Ön dişlerimiz için de zirkonyum uygulamasını önerdi ve harika oldu gerçekten ona güvenimizi boşa çıkarmadığı için bizi ve en önemlisi oğlumun rahatını düşünerek bize yol gösterdiği için burdan bir kez daha teşekkür ediyorum kendisine.. Kesinlikle işini en iyi şekilde yapan bir hekim tavsiye ediyorum..
Emine Gücer
Keşke daha önceden tanısaydım diyeceğimiz bir doktor. 6 yaşında oğlumun 9 dişini sorunsuz Bi şekilde ameliyat etti. Her sorumuza gerek yüz yüze gerekse telefonla arayarak Çok güzel bizleri aydınlattı. Çok ilgili bir doktor. Çözüm odaklı olması çok iyi. Çocuklara karşı yaklaşımı oldukça iyi. Çok teşekkür ederiz doktorumuza???????? ????
Tuğba Aycin
4 yaşındaki kızımın sevgisini ve güvenini kazanıp , bir oyun havasinda kizima anestesisiz 4 tane dolgu yapan doktor amcasidır İbrahim Bey. Güler yüzünüze samimiyetinize , tecrübenize ve en önemlisi mükemmelliyetçiliğinize biz çok tesekkür ederiz. İyiki bizim ailemizin hekimi oldunuz.
Gizem Kayık
İbrahim bey bugün cekimli ortodonti tedavimin diş çekimini gerçekleştirdi ve korkmama rağmen sakin cevaplarıyla gayet güzel sakinleştirdi beni. Eli gerçekten çok hafif 10 sn sayacagiz ve çekeceğim dedi fakat minimum acıyla 1-2 saniyede dişim çekilmişti. Her şey için teşekkür ediyorum İbrahim hocam
Burcin Vural
İbrahim bey işinde mükemmel,cocuklarla iletisimi çokiyi vegüler yüzlü.Oglumun 9 dişini genel anestezi altında tedavi etti.Tedavi sonrası takiplerimizi yapıyor kesinlikle güvenilir bir çocuk diş doktoru...
Enes Şimşek
İbrahim beye 4 yaşındaki oğlumu getirdim keşke daha önce gelseydik...İlgisi,uzmanlığı, çocuklara yaklaşımı ve bizi bilgilendirmesi ile güven verdi zor olan tedavisini kolayca bitirdi iyiki varsınız...
Elif Nagihan Cin
Ibrahim bey çocuklarla çok güzel ilgileniyor onları korkutmadan sevgiyle yaklaşıyor devlet hastanesinde de öyleydi büyük oğlumun dolgularini yapmıştı 4 sene önce hala duruyor küçük oğlumun dolgusunu başka doktor yaptı 3 ay sonra hepsi gitmişti soluğu ibrahim beyin yanında aldık gerçekten işinin ehli mükemmel Bi insan
Tahsin Demir
İbrahim Hocam; gerek çok iyi bir insan, gerekse de klinik olarak mesleğinde son derece tecrübeli, cana yakın, güler yüzlü ve çocuklarla iletişimi çok yüksek bir hekim. Tüm ailelerin güvenle başvurabilecekleri bir adres. Kesinlikle tavsiye ederim.
Hakkımızda

Diş sağlığı herkes için oldukça önemlidir ve doğru bir diş kliniği seçimi de bu konuda etkili bir faktördür. Samsun'da hizmet veren Diş Hekimi İbrahim Şimşek, uzmanlık alanları olan pedodonti, Samsun implant ve genel anestezi altında diş tedavisi konularında uzmanlaşmıştır. Diş Hekimi İbrahim Şimşek'in kliniği, Samsun'un Cumhuriyet Mahallesi'nde bulunmaktadır.

Kliniğe ulaşmak oldukça kolaydır ve gerekli iletişim bilgileri şunlardır: klinik mail adresi info@ibrahimsimsek.com.tr ve telefon numarası 03629993393. Ayrıca kliniğin web sitesi de https://www.ibrahimsimsek.com.tr adresinde yer almaktadır. Diş Hekimi İbrahim Şimşek'in kliniği, modern ve hijyenik bir ortamda hizmet vermektedir.

Kliniğin birinci katında olan daire 3 numaralı muayene odası, hastalara rahat ve konforlu bir tedavi deneyimi sunmak için donatılmıştır. Diş tedavilerinin yanı sıra, kliniğin uzmanlık alanlarından biri olan pedodonti alanında da çocuklara özgü tedaviler sunulmaktadır. Ayrıca, Samsun implant konusunda da uzman olan Diş Hekimi İbrahim Şimşek, implant tedavilerini başarıyla gerçekleştirmektedir.

Klinik, hastalarına güvenli ve etkili bir tedavi sunmayı hedeflemektedir. Bu doğrultuda, genel anestezi altında diş tedavisi alanında da uzmanlaşmış olan Diş Hekimi İbrahim Şimşek, kaygı ve korku yaşayan hastalar için rahat bir ortam sağlamaktadır. Diş Hekimi İbrahim Şimşek'in kliniği, profesyonel yaklaşımı ve güler yüzlü personeliyle hastalarını karşılamaktadır.

Her hastanın ihtiyaçlarına özel bir tedavi planı oluşturulmakta ve bu plan doğrultusunda tedavilere başlanmaktadır. Diş sağlığı konusunda bilgilendirme yapmak da klinik ekibinin önceliklerinden biridir. Diş Hekimi İbrahim Şimşek'in Samsun'daki kliniği, bölgedeki en iyi diş tedavisi hizmetini sunmayı amaçlamaktadır.

Güncel donanıma sahip olan klinik, tecrübeli ve uzman ekibiyle hasta memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Diş sağlığı sorunlarınız için Diş Hekimi İbrahim Şimşek'in kliniği her zaman yanınızdadır.