Diş Hekimlerine Özel Platform | Dijital Dental
5 puan
Diş hekimi İhsan Ünlüel
Yorum Yap Bu Klinik Bana Ait
Adres Gülük, Diş hekimi İhsan Ünlüel, Düvenönü İş Merkezi, Yunus Emre Cd. No:10/C, 38050 Melikgazi/Kayseri
Telefon +903523550606
DENEYELIM GORELIM
Kanal tedavim ağrısız ve en iyi şekilde yapıldı. Daha sonra diş taşı temizliği yaptırdım ve çok memnun kaldım. Tavsiye ederim.
seref turker (Made in Turkey Furnitures)
Ailecek uzun yıllardır gittiğimiz yer. İhsan bey ilgili bir diş doktoru. Diş tedavisinden sonra bakım yaptırmanızı tavsiye ederim.
Çerkes
Diş çekimi yaptırdım acı hissetmedim.Başarılı.
Mustafa SAMGAN
İhsan bey işini çok güzel yapıyor. Ellerine sağlık teşekkür ediyorum.
BKN
Çok iyi
Ayşe Ünlüel
Çok güzel bir muayenehane tavsiye ederim
MHEk ünlüel
Mükemmell tek kelime ile.
Hakkımızda

Diş sağlığı, genel sağlığımızın önemli bir parçasıdır ve herkesin düzenli olarak diş hekimi kontrollerine gitmesi gerekmektedir. Kayseri'nin merkezi konumunda bulunan Diş Hekimi İhsan Ünlüel'in kliniği, kaliteli ve güvenilir hizmetleri ile dikkat çekmektedir. Diş hekimi İhsan Ünlüel'in kliniği, modern ve ferah bir ortamda hizmet vermektedir.

Kliniğin iletişim numarası olan +903523550606, randevu almak ya da acil durumlarda iletişim kurmak için hizmete açıktır. Kliniğin adresi ise Gülük, Düvenönü İş Merkezi, Yunus Emre Cd. No:10/C, 38050 Melikgazi/Kayseri'dir. İhsan Ünlüel, deneyimli bir diş hekimi olarak uzun yıllardır bu alanda hizmet vermektedir.

Güler yüzlü ve anlayışlı yaklaşımı, hastalarının kendilerini rahat ve güvende hissetmesini sağlamaktadır. İyi bir dinleyici olması ve hastalarının endişelerini anlaması, tedavinin başarılı bir şekilde gerçekleştirilmesinde büyük bir etken olarak karşımıza çıkmaktadır. Diş sağlığının öneminin bilincinde olan İhsan Ünlüel, teknolojik olarak donanımlı olan kliniğinde son derece hijyenik bir ortam sunmaktadır. Tedavi sürecinde her türlü önlemi alarak sterilizasyona büyük bir hassasiyet göstermektedir.

Bu sayede, hastalarının güvenini kazanmayı başarmıştır. Kliniğinde geniş bir hizmet yelpazesine sahip olan İhsan Ünlüel, her türlü diş sorunuyla ilgili çözümler sunmaktadır. Diş çekimi, dolgu, kanal tedavisi, diş beyazlatma gibi temel işlemlerin yanı sıra estetik diş hekimliği konusunda da uzmanlaşmıştır.

Kişiye özel tedavi planı oluşturarak hastalarının beklentilerini en iyi şekilde karşılamayı hedeflemektedir. Kaliteli hizmeti ve hasta memnuniyetini ön planda tutan Diş Hekimi İhsan Ünlüel'in kliniği, Kayseri'de diş sağlığı konusunda tercih edilen noktalardan biridir. Eğitimli ve deneyimli bir ekip tarafından desteklenen klinik, güvenilir ve etkili çözümler sunmaktadır.

Siz de sağlıklı ve güzel bir gülüşe sahip olmak istiyorsanız Diş Hekimi İhsan Ünlüel'in kliniğine başvurabilirsiniz. Profesyonel ve kişiye özel tedavi anlayışıyla sizleri en iyi şekilde karşılayacak olan klinik, diş sağlığınızı önemseyen bir yaklaşımla size hizmet verecektir.