Diş Hekimlerine Özel Platform | Dijital Dental
3.9 puan
Diş Hekimi Mine Değer - Konya İmplant, Konya Gülüş Tasarımı, Konya Zirkonyum, Konya Kanal Tedavisi, Şefikcan Caddesi Diş
Yorum Yap Bu Klinik Bana Ait
Adres Şeker, Diş Hekimi Mine Değer - Konya İmplant, Konya Gülüş Tasarımı, Konya Zirkonyum, Konya Kanal Tedavisi, Şefikcan Caddesi Diş, Avrukon Plaza No:31F, Şefik Can Cd., 42080 Selçuklu/Konya
Telefon 403323203900 Web Sitesi https://www.minedeger.com
Fadime KUTLU
Güleryüzlü sekreteri ve hijyeninden çok memnun kaldığım bir klinikti. Tedavime devam ediyorum ve tavsiye ediyorum. Mine Hanımın ilgi alakası ve güle yüzünden çok memnunum her şey için teşekkürler ????
Selim Atalay
Üst seviye kaliteli hizmet, Sayın Mine Hocama ve ekibine saygılar ! Kötü yorumlara aldanmayınız. Dört yıldır diş tedavisinden kaçan birisi olarak; keşke daha önce gelseymişim.. Teşekkürler.
Esma Yaşar
Ortodonti tedavimi 11 aylık bir süreç içerisinde tamamladık diş tellerim çıktı ve bu süreç boyunca ilgileri, Güler yüzleri beni çok mutlu etti ve rahatlattı hayatım boyunca diş hassasiyetimden dolayı çok korkarak giderdim fakat her randevumu sorunsuz yaşadım çok memnun kaldım herkese de tavsiye edeceğim bundan sonra dişle alakalı her durumda gideceğim tek yer diyebilirim aldıkları ücreti sonuna kadar hakediyorlar .. Başta Mine hanım olmak üzere Sinan bey , Mehmet bey ve güleryüzlü asistanlarına çok teşekkür ederim ????
Fatmanur Helvaci
Her şey için çok teşekkür ederiz. Güler yüzünüz ilginiz ve alâkanız için de ayrıca çok teşekkür ederiz. Yıllardır sıkıntı çektiğimiz bir çözüm bulamadığımız konuda sizin sayenizde bir çözüm bulduk Ailecek sizi tercih ettiğimiz için de çok mutluyuz. Herkese tavsiye ederim temizli bakımlı güzel dizayn edilmiş bir klinik kesinlikle Mine Değer
Ahmet Alaşahin
Ben kanal tedavisi yaptırdım. Çok mennun kaldım. İlk girişte çalışanlar tarafından çok güzel karşılandım. Hastane çok temiz ve hijyenik. Dişimdeki ağrı çok şiddetliydi ve ilk seansta tüm ağrılarım gitti. Tedavi esnasında da hiçbir sızı, ağrı yaşamadım. Mine hocam işine çok hakim ve bilgili. Diş yaptırma korkusu olanlara gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.
Mustafa Aracı
Bi tane implant yaptırdım yaptıracagima yaptırdıgima bin pişman oldum kaç kere yerinden oynadı en son yemek yerken ağzımdan çikti üstelik yaptırırken garanti veriyorlar ve sonra sorun olduğunda gittiğiniz zaman biz işlem yaptık sonuçta disinize diyip ek ücret alıyorlar kesinlikle tavsiye etmiyorum özellikle implant yaptıracaksanız gidin işinin ehli insanlara yaptırın Malesef çok yazik ne hekimler var işini hakkıyla yapar malesef kimilerinde mesleğinin hakkıni veremez çok üzücü
Enis Oner
Yaklaşık bir buçuk yıl önce klinik hakkındaki olumsuz deneyimlerimi burada paylaşmıştım.Burada yaptırdığım tedaviler sonucunda kaplama yapılan bir dişimin kanal tedavisine gitmek zorunda kaldığını, yapılan kaplamanın ölçüsünün uygun olmaması sebebiyle bir buçuk ay içinde ikinci kez kaplama yaptırmak zorunda kaldığımı belirtmiştim.Bunları klinik ile paylaşmama rağmen, neden böyle yorum yaptınız diye hesap sormak için aramaları dışında kendileriyle görüşemedim.Burada yaptığım yorumda da sıkıntılarımı belirtmeme rağmen ‘ama ailenizden başkalarına da tedavi uyguladık, memnun kaldılar’ gibisinden bir yaklaşım sergilediler.Bir de sektörde deneyimi kendileriyle yaşıt olan, işini hakkıyla yapmaya çalışan kıymetli diş hekimlerini, hataları konusunda beni bilgilendirdikleri için kendilerince meslek etiğinden uzak buldular.Diş hekimi hatalı tedavi de uygulayabilir fakat hastanın şikayetleri devam ediyorsa , o şikayetleri gidermek için bir çaba göstermesi gerekir.Gittiğim günden beri sorunlarım devam etmekte.Kaplama yapılacak olan bir dişim varken , uygulanan yanlış tedaviler ve işlemler sonucunda ( ki en hafif tabirle böyle söylenebilir) iki dişime daha kaplama yaptırmak durumunda kaldım. Biri hanımefendinin sözde kanal tedavisi uyguladığı, çöken dolgum,diğeri de ilk kaplama yapacağı dişi keserken ( her nasıl becerildiyse) bir arkasındaki fazla kestiği dişim.Sonuç olarak tedavilerimi bitirdikten sonra tüm filmlerim, uygulamak zorunda kaldığım diğer tedavilerin detay bilgileriyle birlikte gerekli mercilere başvurarak kendilerinden şikayetçi olacağım. Sizlerle paylaştığım bu berbat ve trajikomik deneyim , umarım başka hastaların da aynı şeyleri yaşamasına engel olur.
Hakkımızda

Diş Hekimi Mine Değer - Konya İmplant, Konya Gülüş Tasarımı, Konya Zirkonyum, Konya Kanal Tedavisi, Şefikcan Caddesi Diş olarak hizmet veren klinik, Konya’da bulunan en güvenilir diş hekimlerinden biridir. Klinik, modern tıbbi ekipmanlarla donatılmıştır ve alanında uzmanlaşmış bir ekiple çalışmaktadır. Klinik, müşteri memnuniyetini en ön planda tutarak, her hastasına bireysel ve özenli bir tedavi sunmaktadır.

Her bir hasta, klinikteki uzman kadro tarafından öncelikle detaylı bir muayene yapılmasıyla karşılanır ve ona özel bir tedavi planı oluşturulur. Konya İmplant, Konya Gülüş Tasarımı, Konya Zirkonyum ve Konya Kanal Tedavisi gibi birçok farklı tedavi seçeneği sunan klinik, her türlü diş probleminin çözülmesinde profesyonel bir şekilde hizmet sunmaktadır. Diş Hekimi Mine Değer, uzun yıllardır bu alanda hizmet veren deneyimli bir hekimdir.

Hastalarına kaliteli ve etkili tedavi yöntemleri sunarak, onların gülümsemelerini yeniden kazanmalarına yardımcı olmaktadır. Klinikte uygulanan tedavi yöntemleri, son teknoloji cihazlar kullanılarak yapılmakta ve en üst düzey hijyen standartlarına uygun şekilde gerçekleştirilmektedir. Klinik, hastalarına aynı zamanda rahat bir ortam sunmaktadır.

Avrukon Plaza'da bulunan klinik, modern ve ferah bir tasarıma sahiptir. Huzurlu bir atmosferde, hastaları için en iyi tedavi deneyimini sağlamakta ve onların klinikte rahat hissetmelerini sağlamaktadır. Diş Hekimi Mine Değer - Konya İmplant, Konya Gülüş Tasarımı, Konya Zirkonyum, Konya Kanal Tedavisi, Şefikcan Caddesi Diş olarak hizmet veren klinik, güvenilir ve etkili tedavi yöntemleriyle diş sağlığı konusunda uzman bir merkezdir.

Hastalarına güvenli bir ortamda, kaliteli ve kişiye özel tedaviler sunmaktadır. Profesyonel bir ekip tarafından yönetilen klinik, gülümsemenizi yeniden kazanmanıza yardımcı olacak ve sağlıklı bir ağız ve diş yapısına sahip olmanızı sağlayacaktır.