Diş Hekimlerine Özel Platform | Dijital Dental
4.5 puan
Diş Hekimi Niyazi YEŞİL
Yorum Yap Bu Klinik Bana Ait
Adres Örtülüpınar, Diş Hekimi Niyazi YEŞİL, İnönü Blv. No:12 Kat:5, 58060 Sivas Merkez/Sivas
Telefon +905398994852
Merve Urfan
Doktorum Niyazi Yeşil hocamı uzun zamandır takip ediyordum… Ön 2 dişimin görünümüyle ilgili problemlerim vardı istediğim gibi bir görüntüye sahip değildi işlem olarak lamine tedavisini uygun gördü ve olabilecek en doğal görünümü elde etmek için elinden geleni yaptı tam da istediğim gibi oldu ve çok memnunum. Sivas’ta gidilebilecek en güvenilir ve en güler yüzlü diş hekimi tekrardan teşekkür ederim ????????????
Melike Ebrar Yürükoglu
Sivas'ta ciddi anlamda gözünüz kapalı gidebileceğiniz tek yer. Tüm 20 lik diş çekimlerimi, dolgularımı, frenektomi operasyonumu ve ortodonti tedavimi yani bütün ağız ve diş sorunlarımı iki hocamın ilgisine, alakasına ve gerçek anlamda bilgilerine güvenerek çok sağlıklı bir şekilde sonlandırdık.Tedavi sonrası süreçlerimi hiç bir sıkıntı çekmeden ve çok memnun kalarak geçirdim. Her şey için Niyazi hocama ve ortodonti uzmanımıza teşekkür ediyorum..
semanur cesur
Niyazi bey bir doktor olarak çok ilgili hastasına güven veren tutumu ile akılda tereddüt bırakmıyor hastasını bilgilendirme konusunda çok başarılı.Elinin hafifliği de ayrı bir konu.Kısacası işinin ehli Sivas ta gidilecek güvenilir diş doktorları arasında üst sıralarda
Elif Deniz
Sivas’ta estetikte üzerine hekim tanımıyorum lamina yaptırdım hocama tedavi sürecini yapacağı işlemleri tek tek anlatıp özenle ilgileniyor.dişlerimi basamaklı kesimle çok az kesti vicdanıyla çalışan bir hekim ???????? Çok teşekkür ederim ilginize.
Hilal Kalayli
Niyazi Bey i sosyal medyadan bulmuştum,,İyi Ki de bulmuşum,,, Çok mükemmelliyetçi biri buda işlerine çok güzel yansıyor,,, Yaptırdığım dişlerden o kadar çok memnunum ki ,,,Dr Beye çokkk teşekkürlerimi sunuyorum ????
Gülizar Bal
Ben Osmaniye de oturuyorum depremden dolayı çocuklarımı Sivas’a gönderme durumum oldu dişlerinde bazı sıkıntılar vardı Niyazi yeşil kliniğinde diş doktorumuz Edanur hanım çok güzel ilgilendi gözüm arkada kalmadı kendisine ve ekibine çok teşekkür ederim
Sevil Kaya
Gittiğim ilk günden itibaren çok samimi ve guleryuzlu bir ekiple karşılaştım.niyazi beyle çok zorlu ve yorucu bir sürece başladım ilk operasyonum tüm çene kemik tozu operasyon sonrası hiç ağrım olmadı desem yeridir çok başarılı bir hekim ekip şahane daha ne olsun
Burak Deliktas
Komplesi hasarlı kırık ve çürük dişlerimin tedavisi için gittim. Nasıl olacağını anlattı. Bir tane kanal tedavisi olan dişim olduğunu, onu başka arkadaşının yapacağını söyledi. Ve ondan sonra kendisini birdaha göremedim. Kanal tedavisinden sonra dişlerimin tedavisiyle ilgilenecekti güya. Çok ilgisiz biriymiş. Gittiğime pişman oldum. İyi günler.
Hakkımızda

Diş sağlığı konusunda uzmanlaşmış bir diş kliniği olan Diş Hekimi Niyazi YEŞİL Kliniği, Sivas Merkez'de hizmet vermektedir. Dental tedavi konusunda klinikteki deneyimli ve uzman kadrosuyla birlikte, son teknoloji ekipmanlar kullanılarak, her bir hasta için kaliteli ve özverili bir hizmet sunulmaktadır. Diş hekimliği alanında sürekli güncellenen bilgi ve becerileri ile öncü olma vizyonunu benimsemekte olan klinik, hastalarının güvenini kazanmış bir kuruluştur.

Diş Hekimi Niyazi YEŞİL, güler yüzlü, alanında uzman ve hasta odaklı yaklaşımı ile her bir hastasının ihtiyaçlarını anlamakta ve en iyi tedavi yöntemlerini uygulamaktadır. Hastanın konforunu ve sağlığını her zaman ön planda tutan Diş Hekimi YEŞİL, tedavileri sırasında detaylı bir şekilde bilgilendirme yaparak endişeleri ortadan kaldırmaya önem verir. Klinik, modern ve hijyenik bir ortamda hizmet vermektedir.

En güncel sterilizasyon ve dezenfeksiyon prosedürlerini takip eden klinik, hastalarının sağlığını en üst düzeyde korumayı amaçlar. Ayrıca, klinikte sunulan hizmetler arasında diş beyazlatma, implant, dolgu ve diğer çeşitli estetik diş tedavileri gibi çözümler de bulunmaktadır. Diş Hekimi Niyazi YEŞİL Kliniği, hastalarına titizlikle uygulanan tedavilerle, sağlıklı ve güzel bir gülüşe kavuşma imkanı sunar.

Son derece rahatlatıcı bir ortamda sunulan bu hizmetlerle, hastaların diş sağlığını önemsemesi ve düzenli kontroller yapması sağlanır. Klinik ile iletişime geçmek ve randevu almak için +905398994852 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. Örtülüpınar, Diş Hekimi Niyazi YEŞİL, İnönü Blv. No:12 Kat:5, 58060 Sivas Merkez/Sivas adresinde bulunan Diş Hekimi Niyazi YEŞİL Kliniği, sizleri diş sağlığınızı en iyi şekilde korumaya ve güzel bir gülüşe kavuşturmaya davet ediyor.