Diş Hekimlerine Özel Platform | Dijital Dental
5 puan
Diş Hekimi Onur Ordulu
Yorum Yap Bu Klinik Bana Ait
Adres Serçeönü, Diş Hekimi Onur Ordulu, ordu evinin bitişiğindeki bina, Sahabiye mahallesi, Sivas bulvarı No:11/5-6 Lale Apartmanı Kat:2, Sivas Blv. 11/D, 38010 Kocasinan/Kayseri
Telefon +905397218074
Abdullah Ucuncu
Bu poliklinik, diş sağlığı konusunda uzman bir ekibe sahip. Temiz ve modern bir ortamda tedavi ediliyorsunuz. İhtiyaçlarınıza özenle yaklaşan ve size en uygun tedavi seçeneklerini sunan bir ekip. Randevularım her zaman zamanında başlıyor ve bekleme süresi yok denecek kadar az.
Alper Karakoc
Personel, samimi ve sıcakkanlıydı. Diş hekimim, her aşamada beni bilgilendirdi ve tedavim için en iyi seçenekleri sunarak benimle işbirliği yaptı.
Sıla Karakoç
İşlem öncesi sonrası ile ilgili detaylı bilgilendirme yapan, oluşabilecek sorunlarla alakalı takipte kalan, işini özenle yapan Onur beye teşekkürler.
Hakkımızda

Diş Sağlığınız İçin Sımsıcak Bir Hekim! Hayatınızda sağlık her zaman birinci önceliğiniz olmalıdır. Özellikle diş sağlığı, genel sağlığınızı etkileyen önemli bir faktördür. Bu nedenle güvendiğiniz bir diş hekimi bulmak, sağlığınızı korumanız için büyük bir öneme sahiptir.

Diş Hekimi Onur Ordulu olarak, sizlerin sağlığına verdiğimiz değeri her zaman en üst seviyede tutuyoruz. Sizlerin gülüşlerini özgürce kullanabilmeniz, kendinizi sağlıklı ve mutlu hissetmeniz için kliniğimizde en iyi uzmanlık ve hizmeti sunuyoruz. Kliniğimiz, Serçeönü bölgesinde bulunmaktadır ve adresimiz Sahabiye Mahallesi, Sivas Bulvarı No:11/5-6 Lale Apartmanı Kat:2, Sivas Blv. 11/D, 38010 Kocasinan/Kayseri'dir.

Kolaylıkla ulaşabileceğiniz konumda bulunan kliniğimize, telefon numaramızdan da ulaşabilirsiniz. Bize ulaşmak için +905397218074 numaralı telefondan bizlere ulaşabilir, randevu alabilirsiniz. Bizler, kendimizi sürekli güncelleyen ve yenilikleri takip eden bir ekip olarak hizmet veriyoruz.

Kliniğimize gelen her hasta için özgün bir tedavi planı oluşturarak, kişiye özel çözümler üretiyoruz. Tedavilerimizde son teknoloji ekipmanları kullanarak, en iyi sonuçları elde etmeyi hedefliyoruz. Kliniğimizde ağız ve diş sağlığına yönelik birçok farklı hizmet sunmaktayız.

Periodontoloji, estetik dolgu uygulamaları, diş beyazlatma, kanal tedavisi, diş çekimi, implant ve protez gibi birçok farklı alanda uzmanlaşmış kadromuz ile sizlere kaliteli hizmet sunuyoruz. Diş hekimliği sadece bir meslek değil, bir sanattır. Dişlere ve gülüşlere sanatsal bir dokunuş yaparak, insanları yeniden gülümsetmek bizim için büyük bir mutluluk kaynağıdır.

Misyonumuz, sizlere hem sağlıklı bir gülüş sunmak hem de kendinizi güvende hissetmenizi sağlamaktır. Sizlerin güvenini kazanmak, sağlığınıza önem vermek ve hizmetlerimizle hayatınıza olumlu bir dokunuş yapmak için Diş Hekimi Onur Ordulu olarak her zaman hizmetinizdeyiz. Sizleri kliniğimize bekliyor, sağlıklı bir gülüş için birlikte çalışmayı dört gözle bekliyoruz.