Diş Hekimlerine Özel Platform | Dijital Dental
5 puan
Diş Hekimi Protez Uzmanı. Dr. Dt. Esat Başol, Gülüş Tasarımı ve İmplant Klinikleri. İmplant/ Zirkonyum/ Estetik Diş Hekimliği
Yorum Yap Bu Klinik Bana Ait
E-Mail dresatbasol@gmail.com
Adres Çukurambar, Diş Hekimi Protez Uzmanı. Dr. Dt. Esat Başol, Gülüş Tasarımı ve İmplant Klinikleri. İmplant/ Zirkonyum/ Estetik Diş Hekimliği, Kızılırmak Mahallesi, 1426. Cd. No:28/B, 06510 Çankaya
Telefon 905303892460 Web Sitesi http://www.dresatbasol.com
Buket BAL
Kardelen hocam ve Esat hocam için başka şehirden birkaç ay boyunca gel git yaptım ve tedavim mükemmel bir gülüşle sonlandı. En başta ilgi ve alakalarıyla, üstün yetenekleriyle ve gösterdikleri hassasiyetle bir numaralar. Klinik hijyeni en üst seviyede. Hangi şehirde olunursa olunsun şüphesiz kendileri tercih edilmesi gereken hekimlerin en başındalar. Son derece profesyonel hocalarıma teşekkür eder gönül rahatlığıyla tavsiye ederim????????
Serhat Başpınar
Arkadaş önerisiyle gidip bir dişimi çektirip bir de kanal tedavisi yaptırdım. Klinik gayet modern ve temizdi. Esat Bey de operasyondan önce işlemler hakkında detaylı olarak bilgilendirdi bu yüzden hem işlem öncesi hem de sonrası içim rahattı.
1 3
Türkiye' de Esat ve Kardelen hocam gibi başarılı hekimler görmek çok gurur verici. 4 dolgu ve 1 kanal yaptırdım. Kendileri çok ilgili ayrıca Esat hocam insan psikolojisinden çok iyi anlayan çok zeki birisi , bu durum çok işinize yarayabilir :) Teşekkürler..
Ece Hancer
Esat Bey ve Kardelen Hanımla diş eti çekilmesi sorunumdan dolayı tanıştık. İki hekim de güler yüzlü ve işlerinde uzmanlar. Başarılı geçen bir operasyonun ardından artık sağlıklı ve güzel görünen diş etlerine kavuştum. Dişçi korkuma rağmen hiç tedirgin olmadan gönül rahatlığıyla tedavimi oldum ve kontrollerime de devam ediyorum. Hasta ilgisi ve takibi konusunda bir numaralar diyebilirim. Şehir dışına olmama rağmen bir sorunum olduğunda hiç şüphe etmeden tercih ediyorum. İyi ki tanışmışız, bu kaliteniz varken eminim başarılarınızın devamı da gelecektir.
Murat Yılmaz
Kliniğe öneriyle gittim. Çocukluktan beri sadece dişle ilgili değil genel olarak tıbbi her türlü müdahaleye olan fobimi diş konusunda yendirdiklerini söyleyebilirim. Öncelikle her zaman çok rahatsız olduğum ön dişlerim arasındaki boşluğu mükemmel şekilde doldurdular. Ardından bu kadar korkan bir insana kanal tedavisi yaptılar ki şu anda kliniğe girdiğim andan itibaren her türlü muayene ve müdahaleye hiç korkmadan geçebiliyorum. Çünkü her ikisi de hem alanında uzman hem de iletişimleri çok iyi. Kesinlikle güvenerek gidebileceğiniz bir yer. Şu ana kadar ki ilgileri için buradan da teşekkür ediyorum.
zafer akdemir
Kendinizi evinizde hissettiğiniz bir ortam.İlgi ve alâka üst seviyede.Doktorunuzun yapmış olduğu işlem güven veriyor.Kaliteli işçilik istiyorsanız gidilecek merkez. Aile diş hekiminiz olacaktır ilk başlangıcı yapmak önemli.Biz ailemiz olarak çok memnun kaldık.
sercan.i yildiz
Bir tesadüf sonucu tanıştığım Esat hocamin kliniginden coook mutlu ayrıldım. Kendisinin başarısı kesinlikle durustlugunde saklı. Tam bir hekim gercekten. Kompozit lamina islemim oldukca basarili oldu. Kesinlikle %100 tavsiye ederim.
Arif
Güleryüzlü ve kibar yaklaşımları ile kendimi rahat hissettiğim; titiz ve steril çalışmaları ile sağlığımı güvenerek emanet ettiğim klinik. Emekleri ve ilgileri için teşekkür ederim.
Hakkımızda

Diş Hekimi Protez Uzmanı. Dr. Dt.

Esat Başol, Gülüş Tasarımı ve İmplant Klinikleri, Çankaya'da hizmet veren öncü diş kliniklerinden biridir. Bu klinik, alanında uzman bir hekim olan Dr. Dt.

Esat Başol tarafından kurulmuştur. Kliniğin uzmanlık alanları arasında implantlar, zirkonyum dişler ve estetik diş hekimliği bulunmaktadır. Klinik, modern ve güvenli teknolojiler kullanarak hastalarına yüksek kalitede tedavi imkanları sunmaktadır.

Diş Hekimi Protez Uzmanı. Dr. Dt.

Esat Başol, uzun yıllardır sektörde deneyim kazanmış bir hekimdir ve kendi sahip olduğu kliniğinde başarılı bir şekilde hizmet vermektedir. Hastalarına güler yüzlü ve profesyonel yaklaşımıyla öne çıkan Dr. Dt.

Esat Başol, tedavi sürecinde tüm sorularınızı açıklayarak sizi her adımda rahatlatacak ve güvende hissetmenizi sağlayacaktır. Klinik, hastalarına hızlı işlem süreleri ve etkili sonuçlar sunmanın yanı sıra hijyen ve sterillik konularında da büyük önem vermektedir. Yüksek hijyen standartlarına uyan ve sterilizasyon işlemlerini titizlikle gerçekleştiren klinik, sizlere güvenli bir ortam sağlamaktadır.

Diş Hekimi Protez Uzmanı. Dr. Dt.

Esat Başol'un kliniği, çağdaş bir tasarıma sahip olup hastalarına rahatlıkla tedavi olabilecekleri bir ortam sunmaktadır. Ayrıca klinik, son derece rahatlatıcı bir atmosfer yaratmış olup tedavi sürecini daha konforlu hale getirmektedir. Klinik hakkında daha fazla bilgi almak ve randevu oluşturmak için dresatbasol@gmail.com üzerinden iletişime geçebilir veya 905303892460 numaralı telefondan klinikle iletişime geçebilirsiniz.

Klinik ayrıca http://www.dresatbasol.com adresinden de ziyaret edilebilir. Dr. Dt.

Esat Başol'ün kliniği, verdiği kaliteli hizmetlerle sağlıklı bir gülüşe sahip olmanız için size yardımcı olacaktır. Siz de uzman hekimlerin elinde güvenli ve etkili bir tedavi almak istiyorsanız, Diş Hekimi Protez Uzmanı. Dr.

Dt. Esat Başol, Gülüş Tasarımı ve İmplant Klinikleri'ni tercih edebilirsiniz.