Diş Hekimlerine Özel Platform | Dijital Dental
5 puan
Dr.Dt.Enver Akın Özkan Ankara Ortodonti Uzmanı, Ankara Diş Teli, Ankara Invisalign Şeffaf Plak Tedavisi , Ankara Orthodontist
Yorum Yap Bu Klinik Bana Ait
E-Mail bilgi@enverakinozkan.com.tr
Adres Kavaklıdere, Dr.Dt.Enver Akın Özkan Ankara Ortodonti Uzmanı, Ankara Diş Teli, Ankara Invisalign Şeffaf Plak Tedavisi , Ankara Orthodontist, Olgunlar Cd. No:2, 06680 Çankaya/Ankara
Telefon 0312236041605 Web Sitesi http://www.enverakinozkan.com.tr
mustafa der
Enver hocam şu anda kızımın diş teli tedavisini yapıyor, kendisi gerçekten beyefendi ve işini hakkıyla yapan bir hekim. Kızımı o kadar diş hekimine götürdüm. Ancak kızım Enver hocayı tercih etti. Kendisine ilgi ve alakası için çok teşekkür ediyorum.
Selen Sarıca
Bundan 8 yıl önce ortodonti tedavimi Enver Bey yapmıştı. 1,5 yıllık olan süreç dışarıda söylenenlerin aksine benim için çok rahat geçmişti. Tedavi sonrası diş yapısını koruması için dişlerin arkasına takılan ince teller hala benimle beraber ve dişlerimi severek kullanıyorum. Şehir dışında olmam sebebiyle sonrasında abir çok diş hekimine gittim ama gerek bilgi birikimi gerekse aynı ilgiyi ve samimiyeti başka yerde bulamadım. Farklı bir diş tedavisi için yine kendisini tercih ettim. Gönül rahatlığıyla güvenerek tercih edebilirsiniz. Ön görüşme de bile o güveni hissedeceğiniz eminim. Kendisine de ayrıca buradan çok teşekkür ederim ☺️????
Alev Şabanoğlu
Ortodontist ararken en çok içime sinen araştırmalar sonucu Akın Hocayla tedaviye başladık. Dislerimi eskisine kıyasla olabilecek en güzel duruma getirdi, rahat rahat gulebilmeyi Akın hocaya borçluyum. İletişimi kuvvetli, güler yüzlü ve güvenli bir doktor arayışında olan herkese tavsiye ederim.
 Â
Paraya değil hastaya bakan düzgün ve dürüst bir insan Enver Bey. Piyasada ( ne yazık ki bu kelimeyi kullanıyorum) hastanın ne istediğini bilen hastayq ne yapılması gerektiğini bilen ve hastayı hasta olarak gören kaç klinik kaldı ki. Teşekkür ediyoruz kendisine.
Eylem Güngören
Yaşımdan dolayı düzelmez veya geç düzelir dediğim dişlerim Enver bey sayesinde 6 ayda düzeldi.ilgili ve güler yüzlü ekibinede ayrıca teşekkürlerimi sunmayı bir borç bilirim saygılarımla Uzm.hemsire Eylem GÜNGÖREN.
Htc Şeker
Akın Hocayı kötü diş hekimi tecrübelerimden sonra tanımıştım.Hastasına değer verir memnuniyet odaklıdır.Para ikinci plandır.İş etiği olduğu için kendisini tavsiye ederim
Hakkımızda

Dr. Dt. Enver Akın Özkan Ankara Ortodonti Uzmanı, Ankara Diş Teli, Ankara Invisalign Şeffaf Plak Tedavisi , Ankara Orthodontist olarak faaliyet gösteren kliniğimiz, güvenilir ve kaliteli hizmet anlayışıyla müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir kuruluştur.

Uzman ve deneyimli kadromuz ile her türlü diş tedavisi ihtiyaçlarınızı karşılamak için hizmetinizdeyiz. Diş teli ve Invisalign şeffaf plak tedavisi gibi ortodontik uygulamalar konusunda uzmanlaşmış olan kliniğimiz, her hastanın ihtiyaçlarına uygun ve en etkili çözümleri sunmaktadır. Klinik olarak en son teknolojiye sahip olan donanımımız, teşhis ve tedavi süreçlerinde hızlı ve kesin sonuçlar elde edilmesini sağlamaktadır.

Ayrıca titizlikle uyguladığımız hijyen kurallarıyla hastalarımızın sağlığını her zaman ön planda tutuyoruz. Müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak için, klinik olarak sizlere en rahat ve konforlu bir ortamı sağlamak adına tüm detaylara özen gösteriyoruz. Kliniğimizde, sizleri rahatlatacak ve stresi azaltacak bir atmosfer oluşturarak, tedavi sürecini daha keyifli bir deneyime dönüştürmek için çaba sarf ediyoruz.

Dr. Dt. Enver Akın Özkan Ankara Ortodonti Uzmanı, Ankara Diş Teli, Ankara Invisalign Şeffaf Plak Tedavisi , Ankara Orthodontist kliniği olarak hedefimiz, her hastaya özel bir tedavi planı hazırlayarak, sağlıklı ve güzel bir gülüşe sahip olmalarını sağlamaktır.

Siz değerli hastalarımızın güvenini kazanmak ve ihtiyaçlarınızı karşılamak için sürekli kendimizi geliştiriyoruz. Bizi tercih ettiğinizde, profesyonel ve uzman bir ekip tarafından en kaliteli hizmetin sunulacağını bilmenizi isteriz. Sizlere en uygun tedavi yöntemini sunmak için sürekli olarak yeni teknikleri takip ediyor, güncel tedavi yöntemlerini uyguluyoruz.

Dr. Dt. Enver Akın Özkan Ankara Ortodonti Uzmanı, Ankara Diş Teli, Ankara Invisalign Şeffaf Plak Tedavisi , Ankara Orthodontist kliniği olarak, her zaman sizinle iletişimde olmak ve sorularınızı yanıtlamak için buradayız.

Sizleri sağlıklı gülüşlerle buluşturmak için sizleri kliniğimize bekliyoruz.