Diş Hekimlerine Özel Platform | Dijital Dental
4 puan
Dr. Faruk Aydin Demir
Yorum Yap Bu Klinik Bana Ait
E-Mail iletisim@farukaydindemir.com
Adres Dr. Faruk Aydin Demir, Gazi Cad Topal Sok. No:1, D:1, 28100 Giresun Merkez/Giresun
Telefon 4542123708532 Web Sitesi https://farukaydindemir.com
Müge Çakır
Bir dis icin beni ugrastiriyorlardi,cerraha gitmen lazim biz alamayiz diye,Faruk bey 1 dk bile sürmeden aldı beni kurtardı,cene cerrahına gerek kalmadan.Cok tesekkur ederim
Halit Demirkan
İşini çok iyi yapan insanlar özellikle Fatih bey inanılmaz Güler yüzlü ve işini çok özenerek yapan biri kesinlikle bir kere de olsa burada tedavi olmak ve kaliteyi hissetmek şart.
Göçebe Zeyna
İnternetre periodontoloji uzmanı diye yazıyor aradım randevu aldımm kliniğe gidene kadar bir sorun yoktu. Ulaştığımda diş eti ile ilgilenmediklerini söylediler. Madem ilgilenmiyorsunuz ne diye telefonda gelin diyorsunuz? Doğru düzgün asistan seçin bari bunca yolu boşuna yürüdüm.. 5yildiz vermemin sebebi üstte durmasıdır*
abdurrahman abykydn@hotmail.com
Hiçbir dişçide görmediğim hijyen,temizlik,ilgi ve alakayı en üst derecesiyle faruk beyin muayenehanesinde gördüm..her soruya sabırla cevap vermesi; en önemlisi işinin ehli bir bir uzman olması Giresun'un bu konuda şanslı bir dış hekimine sahip olduğunun gogöstergesid..kendisine sağlık hizmetlerine kattığı bu özen ve faydalarına dolayı teşekkür ederiz..esimde bende ve pek çok tanidigimda aynı düşünceleri paylaştığı dan bu satırları gönül rahatlığıyla buraya yazabiliyorum..içiniz çok rahat bir şekilde gidebilirsiniz.
Şenol AKTEPE
Sanırım klinikle ilgili söylenmesi gereken en önemli şey, son derece modern, kaliteli ve insan sağlığını her açıdan önem veren bir yapının oluşturulmuş olması. Aslında belki bundan da önemli olan şey, son derece samimi ve hastayı anlayan bir ekibin insanüstü bir çabayla hizmet yarışında olması. Bir de gördüğüm kadarıyla hastaların sağlığını düşündükleri için olsa gerek kullandıkları malzemenin her zaman en kaliteli olması. Giresun'a böyle bir diş kliniği kazandırdığı için Sayın Dt. Faruk Aydın Demir'e çok teşekkür ediyorum.
Çiğdem Tasmacıoğlu erdoğan
Bir çok kişinin korkulu rüyası olan dişci koltuğunu sempatik hale getirdikleri,daha klinikten adımınızı attığınız an verdikleri güven duygusu ve en önemlisi herkesin benim zannettikleri porselen dişlerim için çok teşekkürler...
Alparslan Ozgur Ulubey
Yorumlari okudum,,,birileri yalan soyluyor,,,hem iyi diolaa,,hem kotu diolaaa kimse o yalanci ortaya ciksinn ulaa.
Halil Akkaya
Hastalara davranis sekli bir hekime yakisan sekilde degil. Yapmis oldugu kusurlu tedaviler nedeniyle tekrar muracat eden hastalarina "bunca isimin arasinda sana vakit ayiramam" seklinde cevap verebilen bir hekim. Insanlarin saglindan ve memnuniyetinden cok onlarin ceplerindeki parayla ilgilenen bir hekim. Paranizi ve vaktinizi bosuna kaybetmeyin..
Hakkımızda

Dr. Faruk Aydın Demir Diş Kliniği, Giresun Merkez'de faaliyet gösteren bir sağlık kuruluşudur. Klinik, uzman diş hekimi Dr.

Faruk Aydın Demir tarafından kurulmuş olup, diş sağlığı konusunda kaliteli hizmet sunmayı amaçlamaktadır. Dr. Faruk Aydın Demir Diş Kliniği, modern ve çağdaş bir yapıya sahiptir.

Hastalarına hijyenik bir ortam sunarak, güvenli ve rahat bir tedavi ortamı sağlamaktadır. Deneyimli ve alanında uzman bir ekip, hastalarına en iyi tedavi yöntemlerini uygulamakta ve kişiye özel çözümler sunmaktadır. Klinik, diş hekimliği alanında birçok hizmet sunmaktadır.

Diş implantları, diş beyazlatma, diş dolguları, diş çekimi gibi birçok tedaviyi başarıyla gerçekleştirmektedir. Bizlere sadece estetik sağlamakla kalmayıp, aynı zamanda hastalarının ağız ve diş sağlığını da önemsemektedir. Bu nedenle, her tedavi süreci öncesinde detaylı bir muayene yaparak, hastalarının sorunlarını tespit etmekte ve en uygun tedavi yöntemini belirlemektedir.

Dr. Faruk Aydın Demir, hastalarıyla olan iletişimini önemseyen bir diş hekimidir. Hastalarının memnuniyetini en üst seviyede tutmak için güleryüzle yaklaşmakta, tedavi sürecinde hastalarını bilgilendirmekte ve tüm sorularını yanıtlamaktadır.

Hastalarının endişelerini anlayan ve onları rahatlatan bir yaklaşıma sahiptir. Dr. Faruk Aydın Demir Diş Kliniği, iletişim için birçok seçenek sunmaktadır. İhtiyaçlarınızı karşılamak için klinikle iletisim@farukaydindemir.com adresinden veya 4542123708532 numaralı telefondan iletişime geçebilirsiniz.

Ayrıca, https://farukaydindemir.com web sitesini ziyaret ederek tedavi hizmetleri ve randevu almak hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz. Dr. Faruk Aydın Demir Diş Kliniği, Giresun Merkez'de bulunan en güvenilir ve profesyonel diş kliniklerinden biridir.

Sizlere gülümsemenizi yeniden kazandırmak ve sağlıklı bir ağız ve diş yapısına sahip olmanızı sağlamak için hizmet vermekten mutluluk duymaktadır.