Diş Hekimlerine Özel Platform | Dijital Dental
4.8 puan
DR.SELMAN DURSUN ORTODONTİ KLİNİĞİ (Sakarya ortodonti)
Yorum Yap Bu Klinik Bana Ait
E-Mail info@sakaryaortodonti.com
Adres Semerciler, DR.SELMAN DURSUN ORTODONTİ KLİNİĞİ (Sakarya ortodonti), Koç İş Merkezi, 785. Sk. No:1 D:101, 54100 Adapazarı/Sakarya
Telefon 02642701444 Web Sitesi http://www.sakaryaortodonti.com
mümin elçin
Tecrübeli ve başarılı hekimlerin hizmet verdiği güzel bir klinik herkese tavsiye ederim.
Betül Kırca
Selman Bey paraya değil de tedaviye önem veren nadir doktorlardan. Kesinlikle tavsiye ediyorum çok ilgili ve başarılı ????
Ekrem BAYRAM
İşinin ehli
osmancan
Selman hocama gözüm kapalı güvenirim ancak ayni klinikte hizmet veren Mehmet ali hocamız muayeneyi ücretli yapmış. 100tl gibi bir ücreti var. Ortodontist Selman hocam böyle bir talepte bulunmuyor. Bu uygulama müşteri kaybettirir benden söylemesi.
Hakkımızda

Dr. Selman Dursun Ortodonti Kliniği (Sakarya Ortodonti), güleryüzlü ve uzman bir ekip tarafından yönetilmekte olan bir diş kliniğidir. Kliniğimiz, modern tıbbi ekipmanlar ve ileri teknoloji kullanımıyla donatılmış olup, hastalarımıza en iyi tedaviyi sunmayı hedeflemektedir.

Bizim için hastalarımızın memnuniyeti her zaman önceliklidir. Öncelikle hastalarımızın ihtiyaçlarını ve beklentilerini anlayarak, kişiselleştirilmiş tedavi planları sunmak için çaba gösteriyoruz. Tedavi sürecinde hastalarımızın kendilerini rahat ve güvende hissetmesi için çeşitli rahatlatıcı tedavi seçenekleri sunuyoruz. Dr.

Selman Dursun Ortodonti Kliniği olarak, tüm hastalarımıza en son tekniklerle ve güncel tedavi protokolleriyle tedavi sunuyoruz. İleri teknoloji kullanımı ve sürekli olarak güncellenen bilgi birikimi sayesinde, hastalarımıza sağlıklı bir gülümseme sunma konusunda kendimize güveniyoruz. Kliniğimizin iletişim bilgilerine erişmek oldukça kolaydır. İsteklerinizi ve sorularınızı iletmek için size her zaman destek vermek için ulaşabileceğiniz bir mail adresine sahibiz: info@sakaryaortodonti.com. Ayrıca bizi telefonla da arayabilirsiniz: 02642701444.

Web sitemizde de ayrıntılı bilgilere ve randevu alma imkanına sahipsiniz: http://www.sakaryaortodonti.com Kliniğimize ulaşmak da oldukça kolaydır. Semerciler, DR.SELMAN DURSUN ORTODONTİ KLİNİĞİ (Sakarya ortodonti), Koç İş Merkezi, 785. Sk.

No:1 D:101, 54100 Adapazarı/Sakarya adresinde bulunmaktayız. Dr. Selman Dursun Ortodonti Kliniği olarak, sizlere sağlıklı ve güzel bir gülümseme sunmak için gereken tüm donanıma ve bilgiye sahibiz.

Sizleri kliniğimize bekliyoruz!