Diş Hekimlerine Özel Platform | Dijital Dental
3.6 puan
Dsi 26. Bölge Müdürlüğü
Yorum Yap
E-Mail dsi26@dsi.gov.tr
Adres Dsi 26. Bölge Müdürlüğü, 08100 Salkımlı/Artvin Merkez/Artvin
Telefon 04662382502 Web Sitesi http://bolge26.dsi.gov.tr
Emin Tugrul
Ailecek üç gece kaldık. Çalışanlar kibar ve yardımcılar. Tesis Artvinin tam karşısında tepede. Döne döne tepeye çıkıyorsunuz. Odalar temiz, eşyalar fena değil. Bahçesi çok iyi, düz çim alan, serenderler ve çardaklar var. Kahvaltı ve yemek oda ücretlerine dahil değil. Kahvaltısı ortalamanın altında ama çorbaları yemekleri lezzetli, fiyatları da çok makul. Bahçede ayrıca market var, ihtiyaçlarınızı giderebiliyorsunuz. Şavşat civarına 1 buçuk saat borçka karagöle 1 saat, ardanuç’a yarım saat mesafede. Gayet memnun kaldık.
Sevgi Kılınç
Karadeniz turunda kaldığımız kurum misafirhaneleri ve otellerin hiçbirinden memnun kalmadık,sadece Artvin DSİ 26.bölge misafirhanesi ve sosyal tesislerinden ,çalışan personelinden memnun kaldık,hepsi güler yüzlü ve ilgiliydiler,özellikle İnanç Polat isimli personel çok güler yüzlü ve bitmeyen enerjisiyle hizmet etti,bu kurumda çalışan tüm idareci ve memurlara teşekkür ederiz, yolunuz Artvin e düşerse mutlaka uğrayın.
memduha yılmaz yıldız
Odaları tertemiz, mini buzdolabı, tv, temiz havlular, çarşaflar. Karadeniz turu boyunca kaldığımız kamu misafir haneleri içinde kesinlikle takdir edilesiydi. Fiyatlar diğerlerinin neredeyse yarısı. Tesis içinde market ve sosyal tesis mevcut. Gece manzarası ve bahçesine ait fotoğrafları ekliyorum. Bir gecelik kişi başı fiyatı kamu personeli 55 TL. Kahvaltı 20TL. Kahvaltısını denemedik ama standart kahvaltı tabağı olarak değerlendirebilesiniz.
kevser öztırak çelik
Manzarasi güzel, yolu bayağı dik yokuşlu dağlık arazi. Ulaşım zor. Merkeze gidip gelmek cok kolay olmuyor. Ama dünyadan uzak bir yer gibi sessiz sakin Artvin manzarali huzurlu bir yer. Konaklamak için güzel. Misafirhane fiyati makul.
onur cora
+Artvin merkez'den yaklaşık 10 dk lık tırmanışla çıkılan, Ardanuç yolu üzerinde bir tesis, kamu personeli yâda birinci dereceden yakınları burda Haziran 2023 itibariyle iki kişilik odada kahvaltı hariç 408 tl ye konaklayabilir +Tesisin içerisinde DSİ'nin lojmanları da bulunuyor, market ve sosyal tesis de var, market nerdeyse herşey bulunuyor -Muhtemelen odaların, kattan kata ya da odadan odaya kaliteleri değişiyor, bizim kaldığımız 105 nolu oda, temizlik olarak orta dereceydi ancak yatakları çok kötüydü, yatakların yayları çıktığı için uyku uyuyamadık ne yazık ki, tek bir gece konakladığımız için idare ettik +Otellerle arasındaki fiyat farkı düşünüldüğünde tercih edilebilir -Ama yer ayarlamak kolay değil tanıdık bulmak gerekicektir +Otopark vs sorunu yok içeride bolca alan var
Ferhat Çelik
Fiyatlar uygun. İç dizayn ve temizlik iyi. Kahve makinesi otomatı var ve ucuz. Bahçesi ve manzarası güzel. Balkon yok.Dış cam temizliği yapılmamış. Asansor camlari arkasinda sinek ölüleri var bir sürü. Banyo cok eski.
Erol Bekdemir
Temiz kalınacak biryer tepede bütün manzaraya hakim fiyatı diger kamu misafirhanelere göre pahalı kahvaltı fiyata dahil değil Annesiyle yatmasına rağmen 5 yaşında çocuğa bile tam ücret aldılar kaç gün farklı misafirhalerde kaldım böyle birşeye rastlamadım bu biraz saçma geldi
Hasan Karagozoglu
Misafirhane güzel yeri çok hoş. Ama yazın nemli oluyor, klima takılabilir. Birde kahvaltı içeriğine göre baya pahalı, bir tabak 40 TL, domates salatalık zeytin peynire bu fiyat çok bu sene resmi kurumlar, öğretmen evleri fiyat konusunda özel sektorleyarisiyor, halbuki hepsi devletten maaşlı, elektrik su kira parası yok, daha makul fiyatlar olabilir