Diş Hekimlerine Özel Platform | Dijital Dental
3 puan
Edirne Dental Health MR.
Yorum Yap
E-Mail edirne.adsm@saglik.gov.tr
Adres 1. Murat, Edirne Dental Health MR., 10. Sk., 22030 Edirne Merkez/Edirne
Telefon 02842148195 Web Sitesi http://edirneadsm.saglik.gov.tr
Cevat Uydur
Hastane doktorlarından ümit ilknur gürsel hanıma sonsuz teşekkürler güler yüzü ve nazik davranışları ile harikalar yaratıyor herkese tavsiye ederim işini dört dörtlük yapıyor
Nihal Önder
Guleryuzlu personeller ve deneyimli doktorlar,hastahanenin içi tertemiz ilk girdiğimde özel hastahane zannettim ????????,bir de çok beklediklerini söyleyip şikayet edenlere inanamıyorum ,ben ekole gittim ve göz doktorunda 1,5 saat sıranın bana gelmesini bekledim,hem de üstüne para verip bekledim,arkadaşlar burası devlet kurumu ve o yoğunlukta tedavide yapıyorlar,ne bekliyorsunuz bilemedim ????tüm doktorlarına ve personeline teşekkür ediyorum ,iyi ki varsınız ????????????
UGUR OZCAN
Dt. Efsun hanim oldukça ilgili ve çok sevecen işini hakikatli yapan bir doktor
Atacay Orhan
Süperdi. Yalnız diş çekimi öncesi imza için verilen dilekçeyi okuyup imza atmak için uygun bir masa olsa daha güzel olurdu.
Slck Glts
Kanal tedavisi için gittim tedaviyi yapacak doktor iğneyi vurduktan sonra etkisi biraz gecikince sigara mı kullanıyorsunuz dedikten sonra söylenmeye başladı gerçi yaptığı kanal bir şeye yaramadı dişin kenarını çok incelttigi için dişim kırıldı dişi kaybettik ya o ayrı mevzu doktorun suratsızlıgını mı anlatalım yaptığı işin kalitesizliğini mi anlatalım kısacası 5 para etmez bir yer!!
EMİR KİREÇ
Rezil bir yer sıkıştıklarında fakülteye gidin demekten başka bir şey bilmeyen çalışanlar yaptıkları ne dolgu ne kanal 1 ay gitmiyor niye varlarki oğlumu götürdüm küçük dolgu yapamayız gerekli araç gerecemiz yok bugün babamı götürdüm çekim olacak fakülteye gidin iyiki fakülte var
Rana Güler
Malesef sadece bir kaç dr iyi diğerleri ve protezcisi çok kötü Allah bir daha düşürmesin oraya
Gökay Mert Nezzet
Akşam 2 adet kuvvetli ağrı kesici içmeme rağmen uykumdan uyandıran diş ağrısıyla gittiğim, acil hizmetinin rezalet olduğu ve personelin yatıp uyuduğu bir yer. Bu yorum burada kalmayacak, görev başında uyuyan personel ve dişçiyim diyip dişiniz kızarmış diyen şahıs da şikayet de edilecek.
Hakkımızda Edirne Dental Health MR. hakkında... Edirne Dental Health MR., Edirne'nin merkezinde yer alan bir diş sağlığı merkezidir. Sahip olduğu güçlü altyapı ve uzman ekibiyle, müşterilerine en iyi diş sağlığı hizmetini sunmayı hedeflemektedir. Firma, iletişim kurmak için edirne.adsm@saglik.gov.tr e-posta adresine veya 02842148195 telefon numarasına sahiptir. Ayrıca, firma hakkında daha fazla bilgi almak isteyenler, http://edirneadsm.saglik.gov.tr web sitesini ziyaret edebilirler. Edirne Dental Health MR., gelişmiş teknolojileri kullanarak müşterilerinin diş sağlığını en üst düzeye çıkarmayı amaçlamaktadır. Deneyimli ve alanında uzman olan sağlık personeli sayesinde, her müşteriye etkili tedavi ve hizmet sunulmaktadır. Firma, 1. Murat, Edirne Dental Health MR., 10. Sk., 22030 Edirne Merkez/Edirne adresinde bulunmaktadır. Bu sayede, müşteriler kolaylıkla erişim sağlayabilir ve randevu alabilirler. Edirne Dental Health MR., tüm diş sağlığı ihtiyaçlarınızı karşılamak için size yardımcı olmak üzere buradadır. Modern ve hijyenik ortamıyla, rahat bir tedavi süreci sunarak memnuniyetinizi sağlamaktadır. müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir firma olan Edirne Dental Health MR., sizin ve ailenizin diş sağlığını korumak için yanınızdadır.