Diş Hekimlerine Özel Platform | Dijital Dental
2.7 puan
Erciyes Diş Deposu
Yorum Yap
Adres Topkapı, Erciyes Diş Deposu, Molla Gürani Mahallesi, Oğuzhan Cd. No:16, 34093 Fatih/İstanbul
Telefon +902125186415
Ahmet USTA
firma ile yıllardır çalışıyorum. her ithal ettiği ürünü istediğim zaman buldum. bi var bi yok asla demediler. ürünler kendi sınıfı içinde en kaliteli ürünler. diyalog konusunda sorun asla yaşamadım. neticede iş hayatı yoğun olduğu zamanlar olabilir. ticari ahlak 10 numara. ben son derece memnunum.
Berke Anbar
İlgi, alaka ve kalite çok yüksek. Şehir dışında bile olsanız güvenle alışveriş yapabileceğiniz bir diş deposu. Kesinlikle tavsiye ederim.
Murat Donmez
OrijinalStrong 210 micro motor Türkiye distribütörü
Seda
Kesinlikle rezalet ötesi !!! Aldığımız strong cihazlar 2 tanesi 1 ayda mahvoldu 1 tanesinin ışığı yanmıyor yetkili servise gönder diyorlar gönderdik yapmadan geri göndermişler. Kesinlikle almayın ürünler sahte. Orjinal cihaz satmıyorlar !!!!
Gıray Özmen
Kesinlikle tavsiye etmiyorum 8tane ünit aldık yedek parça alamıyorum mesaj atıyorum cevap bile yazmıyorlar
Muhammet Sarışın
hic memnun degiliz 6adet ùnit aldik ama yedek parca alamiyoruz.telefona bile bakilmiyor.muhattap olacak birini bulamiyoruz
Derya Çetin
Hiç memnun değiliz Yetkili servise ulaşamıyoruz hizmet sıfır kimseye tavsiye ediyorum
Hakkımızda Erciyes Diş Deposu, İstanbul'un tarihi ve merkezi bir semti olan Fatih ilçesinde faaliyet gösteren güvenilir bir diş deposudur. Firmanın iletişim numarası olan +902125186415, müşterilerine kolay ulaşma imkanı sunmakta ve onların ihtiyaçlarını en kısa sürede karşılamayı hedeflemektedir. Topkapı, Molla Gürani Mahallesi'nde bulunan Erciyes Diş Deposu'nun adresi ise Oğuzhan Caddesi No:16 şeklindedir. Bu merkezi konumu, müşterilerin kolaylıkla ulaşım sağlamasını ve alışverişlerini yapmasını sağlamaktadır. Erciyes Diş Deposu, uzun yıllara dayanan deneyimi ve uzman kadrosuyla diş hekimleri ve diş teknisyenleri için geniş bir ürün yelpazesi sunmaktadır. Diş hekimliği malzemeleri, medikal ekipmanlar, implantlar, protezler ve daha birçok ürünü stoklarında bulundurarak müşterilere hızlı ve kaliteli hizmet sunmayı amaçlamaktadır. Müşteri memnuniyetine büyük önem veren Erciyes Diş Deposu, güvenirlilik, hızlı teslimat ve uygun fiyat politikalarıyla sektördeki öncü firmalar arasında yer almaktadır. Müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamak için sürekli olarak yeni ürünler araştırmakta ve stoklarını güncellemektedir. Erciyes Diş Deposu'nun deneyimli ve uzman ekibi, müşterilere doğru ürünleri seçmeleri konusunda profesyonel rehberlik yapmaktadır. Ayrıca, teknik destek ve satış sonrası hizmetlerle de müşterilerin yanında olmayı ve onlara güven veren bir firma olmayı amaçlamaktadır. Tüm bu özellikleriyle Erciyes Diş Deposu, diş hekimleri ve diş teknisyenlerinin en çok tercih ettiği ve kendilerini güvende hissettiği bir iş ortağıdır. Kaliteli ürünleri, güvenilir hizmeti ve müşteri odaklı yaklaşımıyla sektördeki başarısını sürdürmektedir.