Diş Hekimlerine Özel Platform | Dijital Dental
5 puan
Eskişehir Ortodontist Aytuğ ÖZBEK
Yorum Yap
E-Mail smileeskisehir@gmail.com
Adres Hoşnudiye, Eskişehir Ortodontist Aytuğ ÖZBEK, Ay Lounge, Şahin Cd., 26130 Tepebaşı/Eskişehir
Telefon 905468680222 Web Sitesi http://www.smileeskisehir.com
Hatice Diksu
Aytuğ bey ortodonti tedavisi yaptı. 1 yıllık süre içerisinde sabrı güler yüzü ve başarılı tedavisi için çok teşekkür ederim. Herkese tavsiye ediyorum.
Pınar Dalkıran
Aytuğ bey hem hastasına yaklaşımı hemde mesleğindeki profesyonelliği ile karşınıza çıkabilecek en iyi hekimlerden birisidir. O kadar sabırlı ve kibarki 1 bucuk yıllık ortodonti tedavimde o kadar bunaltmama rağmen sabırla ve güler yüzü ile karşılık veren ender bir hekimdir. Mesleğindeki başarısı tartışılmaz yaşanır tedavi sonucumdan çok memnunum . Başarılarının devamın dilerim.
Dilara
Gerçekten tek kelimeyle harika bir hekim. Dişlerimdeki ufak bir hizasızlık için birkaç aydır diş hekimİ araştırmaya başlamıştım üstelik sadece Eskişehirde de değil birçok ilde gidip bazı hekimlerle görüştüm. Devlette de birkaç hekime muayene olmuştum, fonksiyonel bir bozukluğum yoktu sadece ufak bir hizasızlık olduğunu biliyordum minimal hamlelerle düzeltilir denilmişti. Gittiğim diğer hekimler, birçok farklı ve maliyeti yüksek tedaviler uygulamak istedi (gerekmediği halde), Aytuğ hoca ise gerçek sorunu teşhis etti en etkili şekilde bana aktardı ve en makul maliyeti benim için belirledi. Gittiğim hekimlerin çoğu hastasıyla iletişim kurmakta bile yetersizdi, Aytuğ hoca ise gerçekten çok güler yüzlü, nazik ve anlayışlı bir hekim. Tellerimi de oldukça titizlikle taktı ve gerçekten çok memnunum. Umarım benim gibi kaliteli ve size maliyetinden daha yüksek fiyat söylemeyecek bir diş hekimi arıyorsunuzdur ve bu yorumu okuyorsunuzdur, hiç şüphesiz söylüyorum Eskişehir'de Aytuğ Özbek'ten daha kaliteli bir başka Ortodontist yoktur.
Eylül Ceren Mermer
Yaklaşık 2 buçuk yıl süren ortodonti tedavimde her kontrolde iyi ki Aytuğ bey dediğim bir süreç oldu. Bilgisi, İlgisi, güler yüzü ve her daim hiç eksiltmediği pozitif yaklaşımı ile güven veren bir doktor kendisi. Tedavim bittiğin de dişlerimin görünüşüne inanamadım bu kadaranı hayal edemezdim. Mükemmel bir sonuç çıkardı. Bana her gün iyi ki bu tedaviye başlamışım dedirtiyor. Kendisine çok teşekkür ediyorum.
Melal Piksun
Aytuğ beyden Kızım diş teli tedavisi gördü. Kızım 12 yaşında. Aytuğ beyin çocuklarla iletişimi çok güzel. İşini seven ve başarıyla yapan bir doktor. Kendisinden çok memnun kaldık. Üstelik insan olarak kibar, ilgili ve güler yüzlü birisi. Kendisine buradan da çok teşekkür ederiz. Başarılar dileriz.
Tughan Kiris
Kızım Aytuğ beyden şu an diş teli tedavisi görmektedir. Verdiği ilgi ve alaka çok hoş. Ayrıca işinde çok iyi bir doktor. Yapmış olduğu tedavinin her detayını ayrıntısı ile bize anlatmaktadır. Bu yüzden çok memnun kaldık. Bence gitmek isteyenler tereddüte kapılmadan gidebilirler. Gönül rahatlığı ile sizlere tavsiye ederim.
Dilek Çoban
Dişlerimdeki çapraşıklıktan rahatsızlık duyuyordum fakat çevremde tedavi olan kişilerden duyduklarımdan dolayı korkuyordum bu yüzden tedavi olmayı bi süre erteledim.Artık kararlıydım fakat hala korkularım vardı tabi Aytuğ Beyle karşılaşana kadar kendisi tedavi boyunca yapılacak uygularmaları anlattı kafama takılan bütün soruları bıkmadan ayrıntılı olarak açıkladı.Ben çok soru sorun bi hastasıydım :) Tedavi için neler yapmanız ya da yapmamanız gereken noktalara dikkat ettiğinizde doktorunuzda sizde mutlu oluyorsunuz.Artık mutlu sona bende geldim. Sizlerde bu muhteşem değişimi yaşamak istiyorsanız vakit kaybetmeyin derim..
Hakkımızda Eskişehir Ortodontist Aytuğ Özbek hakkında Eskişehir Ortodontist Aytuğ Özbek, uzmanlık alanında başarılı hizmetler sunan bir kuruluştur. Firma, dilimizdeki estetik bozuklukları düzeltme, dişleri doğru konumlandırma ve mükemmel bir gülümseme oluşturma konularında uzmanlaşmıştır. Öncelikle, firma ile iletişim kurmanın birçok kolay yolu vardır. Firma mail adresine smileeskisehir@gmail.com üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca, firmayla telefon aracılığıyla da iletişim kurabilirsiniz. Firma telefon numarası 905468680222'dir. İstediğiniz zaman sizlere kaliteli bir hizmet sunmak ve aklınızdaki sorulara cevap vermek için hazır bekliyorlar. Eskişehir Ortodontist Aytuğ Özbek'in profesyonel hizmetlerinden yararlanmak için firma web sitesini ziyaret edebilirsiniz. http://www.smileeskisehir.com adresinde yer alan web sitesi, size firmanın uzman kadrosu hakkında detaylı bilgi sunar ve hizmetlerini açıklayıcı bir şekilde tanıtır. Burada ayrıca firmanın iletişim bilgilerini de bulabilirsiniz. Firma, merkezi Hoşnudiye, Eskişehir'dedir. Ay Lounge, Şahin Cd., 26130 Tepebaşı/Eskişehir adresinde yer almaktadır. Konumu itibarıyla kolay ulaşılabilir bir yerde bulunan firma, çevreyle etkileşim içinde olan bir mekanda hizmetlerini sunmaktadır. Eskişehir Ortodontist Aytuğ Özbek, deneyimli ve alanında uzman bir ekip tarafından yönetilmektedir. Güleryüzlü ve müşteri odaklı bir hizmet anlayışına sahip olan firma, her hastasının ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamayı amaçlamaktadır. Firmanın en önemli misyonu, müşterilerine sağlıklı, estetik ve güvenli bir gülüş sunmaktır. Ayrıca, yenilikçi teknolojileri takip ederek müşterilerine en son ve en etkili tedavi seçeneklerini sunmayı hedeflerler. Dişlerinizdeki estetik problemlerle ilgili olarak Eskişehir Ortodontist Aytuğ Özbek'le iletişime geçerek profesyonel bir çözüm bulabilirsiniz. Sonuç olarak, Eskişehir Ortodontist Aytuğ Özbek, deneyimli kadrosu, modern tesisleri ve yenilikçi tedavi metotlarıyla sizlere en iyi şekilde hizmet vermektedir. Sağlıklı ve estetik bir gülüşe sahip olmak istiyorsanız, firma ile iletişime geçebilir ve mükemmel hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.