Diş Hekimlerine Özel Platform | Dijital Dental
3 puan
Göraldent Ağız ve Diş Sağlığı Beşyüzevler
Yorum Yap Bu Klinik Bana Ait
Adres Hürriyet, Göraldent Ağız ve Diş Sağlığı Beşyüzevler, Eski Edirne Asf. No:154, 34250 Gaziosmanpaşa/İstanbul
Telefon 02126176140 Web Sitesi http://www.goraldent.com.tr
Fatih İnci
Burada bir çok kez kanal tedavisi hatta 4 implant yaptırdım. Hiçbirinde sorun ya da beklenenin dışında, uzun sureli ağrı yaşamadım. Yaptırdığım 4 implant sonrası doktorun önerilerini aynen izledim böyle ağır bir işlem sonrası oluşan şişlik bile sadece iki gun sürdü. Cuma günü işlem yapıldı pazartesi günü işe gittiğimde şişlik gorsel olarak neredeyse farkedilmeyecek seviyedeydi.
selen
Dişimdeki lekeler nedeniyle sabahat hanıma beyazlatmaya gittim, normalde diş etlerim hassas olduğu için kanardı fakat acısız ve kanatmadan güzelce temizledi. Ayrıca korkudan yaptırmadığım çürüğümü dolguyla halletti, çok samimi ve sıcak bir kadın. Sayesinde çok rahat hissettim, sürekli gideceğim bir dişçi oldu. Kesinlikle dişçiden korkan arkadaşlara öneriyorumm.
nil albayrak
Tavsiye üzerine dişimdeki çürük için sabahat hanıma geldim. Kanal tedavi işlemi gerçekleştirdi ve korktuğum için aylardır ertelediğim ağrıyan dişimi kurtardı. Dişlerimle ilgili oluşan sorunlarda artık korkmadan ve ertelemeden sabahat hanıma gideceğim. Bu korkumu geçirdiği için ilgisi ve güler yüzü için sabahat hanıma çok teşekkür ediyorum.
Mehtap Erdem
1 hafta önce Özellikle 500 evler şubesi Göraldent için söylüyorum; ilgileri ve alakaları çok iyi. İleri düzeyde bir hizmet alışkanlıkları var. Hele diş hekimim Yasemin Hanım a ne kadar teşekkür etsem az. Tüm ekip olarak süpersiniz.
rana özkal
Annem dişlerine kanal ve çenesini yaptırdı, yaptırdığı günden bu yana yaklaşık 9 aylık ağrılı bir serüven geçirdik. Yemek yiyemeyecek boyutta ağrılarla mücadele etti. Her gittiği muayenede resmen oyaladılar şimdi de önerdikleri yeni tedavi yöntemiyle ekstra 17.000₺ masraf çıkardılar. İnsanlarla ilgilenmeyen, personelleri saygısız ve egoist bir klinik. Yolunuz düşerse hemen değiştirin, insanların sağlıyla zerre ilgilemeyen sadece para peşinde tabiri caizse kasap gibi bir klinik. Tek kelimeyle rezil.
Dostoyevski
500 Evler Göral Dent dişlerimi mahvetti. Başka yerde tekrar dişlerimi tedavi ettirdim çürüğün üstüne dolgu yapmış, diğer dolgu yaptığı dişte boşluk bırakmış. Rezil ettiler dişlerimi. İçeri girdiğinde bir röntgen çekilir onu bile yapmıyorlar müşterilere. Ben yandım siz yanmayın mahkemeye vereceğim bunları.
İrem Yıldırım
1 yıl kadar önce çürük için gittim. Hiç bir şekilde röntgen çekilmeden dolgu yapıldı 1 yıl sonra yani bugün düştü tekrar gittiğimizde bizden 500 tl ücret istendi neden 500 çünkü 2. Dişime zarar verilmiş önceki dolgu yapılırken. Başka bir uzman doktora gittiğimizde kanal tedavisi olmam gerektiği söylendi ve göral dent bunu görmemiş daha doğrusu röntgen çekilmedi. Yani hem 2. Dişim kırıldı hem de görülmediği için dişime zarar gelebilirdi kanal tedavisi olmasaydım. Şikayetçiyim kırılan dişim için de ücret istendi aklı olan gitmesin.
Sefa Beyazkaya
Diş taşı temizletmeye gittim ekstra bir durum öğrenmeye çalışmadım. Muayene ücreti aldılar 50 tl. Muayene dahi olmadım ki olsam ne dicekler alttrafı temizlik yaptırıcam ve diş taşlarımı temizlemeden beni diş eti hastalıklarına yönlendirdiler. Yani para verdim temizlik yaptırmak istedim ama yapmamak için bin takla attılar. Rezalet bir durum. Bir çok yerde sorduö tek seansta olucak birşeyi 3 seansta bitiririz bide ben yaparsam diyo kendini pohpohluyo. Komiksiniz ve aldınız para helal değil bilin.
Hakkımızda

Göraldent Ağız ve Diş Sağlığı Beşyüzevler kliniği, İstanbul'un Gaziosmanpaşa ilçesinde bulunan güvenilir ve kaliteli hizmet sunan bir diş kliniğidir. Sunduğu profesyonel ve modern diş tedavileri ile hastalarının sağlıklı gülüşlere kavuşmalarını hedeflemektedir. Kliniğin telefon numarası 02126176140'tır ve ayrıca internet üzerinden de iletişim kurabileceğiniz bir web sitesine sahiptir: http://www.goraldent.com.tr.

Web sitesinde, klinik hakkında bilgi alabilir, randevu oluşturabilir ve doktorların uzmanlık alanları hakkında bilgi edinebilirsiniz. Göraldent Ağız ve Diş Sağlığı Beşyüzevler kliniği, Hürriyet, Göraldent Ağız ve Diş Sağlığı Beşyüzevler, Eski Edirne Asf. No:154, 34250 Gaziosmanpaşa/İstanbul adresinde faaliyet göstermektedir.

Merkezi bir konumda bulunması, hastalarının kolaylıkla ulaşım sağlamasını sağlamaktadır. Ayrıca klinik, modern ve hijyenik bir ortamda hizmet vermektedir. Göraldent Ağız ve Diş Sağlığı Beşyüzevler kliniği, alanında uzman diş hekimleri ve deneyimli sağlık personeli tarafından yönetilmektedir.

Hastalarına en iyi tedavi yöntemleri ve diş sağlığı hakkında bilgilendirme yaparak, tedavi süreçlerini anlaşılır bir şekilde aktarmaktadır. Kliniğin amacı, hastalarının ihtiyaçlarını karşılamak, diş sağlığına yönelik sorunlarını çözmek ve hastalarının memnuniyetini sağlamaktır. Göraldent Ağız ve Diş Sağlığı Beşyüzevler, çağdaş teknolojileri kullanarak etkili tedaviler sunmakta ve hastalarının her türlü diş sorununu çözümlemektedir.

Hastalarının rahatlığını ön planda tutan klinik, güler yüzlü ve hasta merkezli bir yaklaşımla hizmet vermektedir. Tedavi öncesi ve sonrası destek sağlamak, hastalarının rahat bir deneyim yaşamasını sağlamak için önemli bir prensip olarak kabul edilmektedir. Göraldent Ağız ve Diş Sağlığı Beşyüzevler kliniği, sağladığı yüksek kaliteli hizmetlerle ve hasta odaklı yaklaşımıyla güvenilirliğini kanıtlamış bir diş kliniği olarak bilinmektedir.

Sağlıklı bir ağız ve güzel bir gülüş için gönlünüzü rahatlıkla emanet edebileceğiniz bir klinik olan Göraldent Ağız ve Diş Sağlığı Beşyüzevler, sizlere unutulmaz bir deneyim sunmaktan mutluluk duyacaktır.