Diş Hekimlerine Özel Platform | Dijital Dental
5 puan
Hazal Dis Deposu
Yorum Yap
Adres Konak, Hazal Dis Deposu, Milli Kütüphane Cad. Tibaş İş Hanı No:19 D:13-14-15-16, 35250 İzmir
Telefon +902324461018
Ali Deniz
Yaklaşık 4 ay önce açmış olduğum diş kliniğimin tıbbi cihazları, sarf malzemeleri dahil bütün alışverişini buradan yaptım. Yaklaşık 5 ay önce yapmış olduğum alışverişten fazlasıyla memnun kaldığım için 1 hafta önce panoramik röntgen cihazımı da yine buradan aldım. İşletme Sahipleri Samet ağabey ve Güldane Abla, ürünlerin tedariğinden kurulumuna, ödeme koşullarına kadar her konuda kolaylık sağladılar. Cihazların kurulumunda dahi Samet ağabey bizzat Balıkesirde bulunan klininğimize gelerek yerinde koordinasyon sağladı. Cihazlarımı alırken gerçekten ihtiyaca yönelik olarak fiyat performans açısından en iyi ürünleri tedarik ettiler. kaliteli hizmet almak, güler yüzlü insanlarla alışveriş yapmak istiyorsanız düşünmeden seçeceğiniz adres HAZAL DİŞ DEPOSU olmalıdır. Kendilerine buradan da tekrar teşekkür etmek istiyorum.
Osman Çalışkan
Öğrenciliğimin ilk yıldan beri tek alışveriş yaptiğım diş deposu. Tüm malzemeleri kaliteli ve güvenilir. Herhangi en ufak şeyde yardımcı olan personele sahip , malzemeler konusunda sorun yaşamayacağınız ve güvenebileceğiniz bir depo..
Dilara AYTEKİN
Yıllardır alışveriş yaptığım tek diş deposu ve işinin en iyisi. Müşteriye yaklaşımı, ürün kalitesi , yardımsever çalışanlar , öğrenciye uygun fiyatlar derken her konuda üstüne tanımadığım bir yer. Aldığım ürünler bugüne kadar hiçbir zaman beni yarı yolda bırakmadı. Yıllarca alışveriş yapmaya devam edeceğim. Kalitenin adresi valla.. İyi ki varsınız Hazal Diş Deposu..
DİĞDEM KÜÇÜK
Samet bey yıllardır sektörün içerisinde tecrübeli bir diş deposu sahibi. Özellikle sizin ihtiyacıniz olan ürünü fiyat ve performans açısından değerlendirip uzun vadede sizin için en avantajlı olanını size sunmada oldukça başarılı. Sattıkları ürünlerin arkasında, teknik destek olarak hep yanınizdalar. Samet bey, Güldane hnm ve tüm Hazal diş deposu çalışanlarına teşekkür ederim.
Umay Aydemir
Yıllardır gittiğim,kalitelerinden asla şüphe etmediğim diş deposu.Güldane Hanımın önerdiği ürünlerden alıp pişman olduğum asla olmadı.Muayenehanecilikte de öğrenciyken de bir numaralı durağımdır.Güvenilir ve işi bilen insanların olduğu bir depo
özcan kuzyaka
Galiba hazal dentin 30 yıllık müşterisi ben varım ... kızları çene cerrahi hazal hanım da cerrahi işlerimiz için gelip işimizi görüyo sağolsun buradan yorum yapmak hepsinin yüzünü güldürecek???? anlıycanız hazal dent bizim etimizden sütümüzden yünümüzden faydalanmakta ..sanırım mesleğin geri kalanında da HAZAL DENT le çalışmaya devam ....herzaman dürüst güleryüz sevgi saygı kalite.. kaliteli samet abi güldane hanıma ALLAH SAĞLIK SIHHAT VERSİN
Fatih Ertaş
Ogrenciligimden beri devamli olarak aliş veriş yaptigim hazal diş deposundan oldukça memnun olmakla beraber , sadece muşteri depo ilişkisiyle kalmayip , güler yuzlu , insaniyetli davranişlarindan ve her türlü yardimlarindan dolayi HAZAL DIS DEPOSUNU herkese tavsiye ederim..gönül rahatliğiyla karşilıkli güvene dayalı alışverişinizi yapabilirsiniz.
Hakkımızda Hazal Dis Deposu, İzmir merkezli bir firma olarak hizmet vermektedir. Firma, ürün deposu olarak birçok sektöre hizmet sağlamaktadır. Müşterilerine kaliteli ürünler sunmayı amaçlayan Hazal Dis Deposu, uzun yıllardır sektörde deneyimli bir ekiple faaliyet göstermektedir. Firma, modern bir yönetim anlayışıyla çalışarak müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutar. Müşterilerinin ihtiyaçlarını dikkate alarak geniş bir ürün yelpazesi sunan Hazal Dis Deposu, her sektöre uygun ürünleri müşterilerine temin eder. Ürün çeşitliliği ve kalitesiyle dikkat çeken firma, müşterilerine güvenilir ve kaliteli hizmet sunmayı hedefler. Hazal Dis Deposu'nun iletişim bilgileri ise şu şekildedir: +902324461018 numaralı telefonla ulaşabilir ve Konak, Hazal Dis Deposu, Milli Kütüphane Cad. Tibaş İş Hanı No:19 D:13-14-15-16 adresinde kendilerine ulaşabilirsiniz. Firma, müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutarken aynı zamanda çalışanların da memnuniyetini ön planda tutar. İş güvenliği ve çalışan haklarına özen gösteren Hazal Dis Deposu, çalışanlarına eğitim imkanları sunarak potansiyellerini geliştirmelerine yardımcı olur. Bu sayede çalışanlar da işlerindeki verimliliği artırır ve müşterilere daha iyi hizmet sunarlar. Sürdürülebilirlik ve çevre bilinci de Hazal Dis Deposu'nun öncelikleri arasındadır. Doğaya ve çevreye zarar vermeden faaliyetlerini sürdüren firma, çevre dostu uygulamalara önem verir. Sürdürülebilir bir dünya için çevrenin korunması gerektiğinin farkında olan firma, çevre dostu ürünlerin kullanımına da özen gösterir. Hazal Dis Deposu, güvenilir, kaliteli ve müşteri odaklı hizmet anlayışıyla sektöründe öne çıkan bir firmadır. Siz de Hazal Dis Deposu'ndan kaliteli ürün ve hizmet almak için iletişim bilgilerini kullanabilirsiniz.