Diş Hekimlerine Özel Platform | Dijital Dental
4.5 puan
Hesire Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği
Yorum Yap Bu Klinik Bana Ait
Adres Emirbeyazıt, Hesire Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği, Hasan Ali Yücel Cd. No:24/A, 48000 Menteşe/Muğla
Telefon 0000000000000 Web Sitesi https://hesire-agz-ve-dis-saglg-poliklinigi.business.site
Övgü Karakaş
Dt Ekin Hanım işinde çok özenli ve profesyonel biri. Eli o kadar hafif ki hiç ağrı hissetmedim. Klinik de tamamiyle hijyenik ve yeni. Çok çok memnun kaldım diş sağlığı için tek adresim!!!!!!!!!!!!!!
Efe Erten
Dt. Ekin Su Bulut hanım ın hafif ellerine kendinizi rahatlıkla teslim edebilirsiniz. Modern yaklaşımlarıyla ve temiz, hijyenik ortamıyla kendimi çok güvende hissettim.
Arda Atasoy
Ekin hocanın eli çok hafif. İlgisi için teşekkür ederim. Daha sağlıklı gülüşler için sizlere de tavsiye ediyorum.
Tamer Özdemir
Gerçekten oldukça hijen,çok güleryüzlü insanlar.10 yildır çözülemeyen problemimi çözdüler.Şu an sorunsuz bir implant kullaniyorum.Teşekkür ederim ayrica tavsiye de ederim
Volga İnal
Yirmilik diş sorunum nedeniyle ilk defa tavsiye üzerine kliniğe geldim. Ekin hanım gerçekten işine çok hakim ve eli diğer yorumlarda belirtildiği gibi çok hafif ve hiçbir acı hissetmedim. Çok temiz ve hijyenik bir ortam. Herkese tavsiye ederim.
Mehmet Yumrukaya
Yaklaşık 1 hafta önce artan diş ağrım sebebiyle yorumlara bakarak gittiğim bu poliklinikte Dt Ekin Su Bulut hanımın profesyonel, ilgili ve uzman yaklaşımıyla sorunsuz ve ağrısız bir şekilde diş tedavimi yaptırdım.Ayrıca kliniğin hijyeniyle ve ortamıyla gözünüz kapalı tercih edebilirsiniz. Tekrar Hesire Ağız ve Diş polikliniğine teşekkürler.
Ayfer Öztürk
Hijyenik bir ortam, doktorları Kazım bey ve Ekin hanım çok başarılı çok memnun kaldım. ????????
Serpil Ekmekci
Aman ha sakın olaki gideyim demeyin. Danışmaya Duygu hanım diye birini oturtmuşlar, kadın insanı dövecekmiş gibi konuşuyor. Öyle ki uyardığım zaman da ses yükseltip " Siz kimsiniz?" diye de hadsizlik yapabiliyor. Kimseye önermiyorum
Hakkımızda

Hesire Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği, Menteşe/Muğla bölgesinde hizmet veren öncü bir sağlık merkezidir. Gelişmiş olanakları, deneyimli personeli ve son teknoloji ekipmanlarıyla, bireylere kaliteli ve etkili diş bakımı sunmaktadır. Hesire Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği, uzman doktorlarıyla itibar kazanmış bir klinik olarak hizmet vermekte ve hastaların sağlıklı bir gülümsemeye sahip olmalarını amaçlamaktadır.

Hastaların kendilerini rahat ve güvende hissetmeleri için modern ve temiz bir ortam sağlanmıştır. Klinik, hasta memnuniyeti odaklı bir anlayışa sahip olup, tedavi süreçlerinde hastaların ihtiyaçlarına öncelik vererek, onları en iyi şekilde bilgilendirmektedir. Hesire Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği, kapsamlı bir hizmet yelpazesine sahiptir.

Diş temizliği, dolgu, kanal tedavisi, diş beyazlatma, implant tedavisi, estetik diş hekimliği gibi birçok alanda profesyonel destek sunmaktadır. Bu hizmetler, hasta odaklı bir yaklaşımla, kişiye özgü planlamalarla sunulup, hastaların beklentilerini en üst seviyede karşılamaktadır. Klinik, aynı zamanda iletişimde de öncüdür.

Telefon hattı üzerinden kolayca ulaşılabilir olmasının yanı sıra, web sitesi aracılığıyla da hastaların ihtiyaç duydukları bilgilere ve randevu alma imkanına erişmelerini sağlamaktadır. Hesire Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği'nin web sitesi kullanımı kolaydır ve görünümüyle güven vermektedir. Hesire Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği'nin bulunduğu Emirbeyazıt, Menteşe/Muğla bölgesinde stratejik bir konumdadır.

Kolay ulaşılabilirliği ve uygun ulaşım imkanları, hastaların kliniğe erişimini kolaylaştırmaktadır. Klinik adresi, Hasan Ali Yücel Cd. No:24/A, 48000 Menteşe/Muğla olarak belirlenmiştir.

Hesire Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği, hastaların sağlıklı bir gülümsemeye sahip olmalarını amaçlayan, hasta memnuniyeti odaklı bir klinik olarak sizleri beklemektedir. Deneyimli doktor kadrosu ve son teknoloji ekipmanlarıyla, size en iyi diş bakım hizmetini sunmak için her zaman hazırdır.