Diş Hekimlerine Özel Platform | Dijital Dental
5 puan
Hospitadent Kayseri Diş Hastanesi
Yorum Yap Bu Klinik Bana Ait
E-Mail info@hospitadent.com
Adres Gevhernesibe, Hospitadent Kayseri Diş Hastanesi, Atatürk Blv. No:42, 38010 Kocasinan/Kayseri
Telefon 00904449922 Web Sitesi https://www.hospitadent.com
Cihat Sirin
Almanya'da yaşıyorum ve Diş yaptırmak için ekstra buraya geldim. Çok memnunum ve herkese Tavsiye ederim! Kaplama yaptırdık Abdülkadir Beye ve Burcu Hanım'a çok teşekkür ederim ALLAH Razı olsun tüm Personelinden gerçekten kendimi çok iyi hissediyorum. Bundan sonra herzaman geleceğim yer belli ????
Murat Aydoğan
Dr. Fatma Kızıklı Işık Hanımefendiye diş taşı temizliği yaptırdım. Gerçekten işini severek yapıyor diyebilirim. Tavsiye ediyorum. Kaygı ile gittim hiç acı hissettirmeden yaptı işini. Teşekkürler.
Sümeyye Uçar
Tedavi sürecim boyunca en güzel muameleyi gördüm. Gerek danışmadaki arkadaşlar gerek doktorum Hasan İlhan Mutaf gerekse asistanı Hilal Arslan olsun hepsi her daim güler yüzle en kaliteli hizmeti gösterdiler. Ortodonti tedavisi isteyenlere şiddetle tavsiye ediyorum.
Gaye Göker
Doktorum Mehmet Karagön’e tavsiye üzerine geldim ; kanal tedavisi , dolgu ve zirkonyum kaplama işlemleri yapıldı çok memnun kaldım işlemler sırasında hiç ağrı hissetmedim dişçi fobim olmasına rağmen tedavi süreci boyunca çok rahattım kendisine ve hemşiresi Rana hanıma ilgisinden dolayı çok teşekkür ederim gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz ????????☺️
Sevil Bilgili
Diş Hekimi Mehmet Karagön ve yardımcısı Rana hanıma öncelikle güler yüzleri için teşekkür ederim. Verdikleri güven sayesinde diş doktorunda olduğunuzu unutuyorsunuz. Güler yüzlerinin yanısıra Mehmet hekimin işinin ehli olduğunu diş işlemlerim bittikten sonra daha net anladım. Verilen hizmetten ve kaliteden de oldukça memnunum. Ayrıca hastanenin oldukça temiz olması da benim için artı bir yön oldu. Mehmet hocaya ve ekibine çok teşekkür ederim. Gözünüz kapalı güvenebilirsiniz.
Halime Temur
Eşim 1 hafta önce uzman doktor Mehmet Karagön beye zirkonyum yaptırdı ????. 10 gün içerisinde süper bir sonuç. İlginize emeğinize sağlık. Ağrısız mükemmel bi sonuç. Yaptırmak isteyenlere tavsiye fazla düşünmeyin Hospitadenk kesin çözüm. Teşekkürler dontor bey.
Mehmet ali Uzun
Diş hekimi Mehmet Karagön ve yardımcısı Rana Hanım işlerinde çok profesyoneller. Kızıma ve bizlere göstermiş oldukları ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Kızımın bulantı problemi olmasına rağmen kolayca bu sorunu hallettiler her şey için teşekkürler
Hakkımızda

Hospitadent Kayseri Diş Hastanesi hakkında merak edilenleri sizler için derledik. Hospitadent Kayseri Diş Hastanesi, alanında uzman ve deneyimli doktor kadrosuyla hizmet veren bir diş kliniğidir. Hastalarına daima kaliteli ve güvenli bir sağlık hizmeti sunmayı amaç edinen Hospitadent, Kayseri'de bulunan modern bir tesisle hizmet vermektedir.

Klinik, hastaların sağlığını her zaman ön planda tutmakta ve son teknoloji ekipmanlarla donatılmış bir ortam sunmaktadır. Hastalara rahat ve konforlu bir tedavi süreci sunmak adına, alanında uzman doktor ve deneyimli sağlık personeli yer almaktadır. Hastaların her türlü ihtiyacını karşılamak ve memnuniyetini sağlamak için özverili bir şekilde çalışan ekip, her hasta için özel tedavi planları oluşturarak, en uygun tedavi yöntemlerini sunmaktadır.

Hospitadent Kayseri Diş Hastanesi, hasta odaklı hizmet anlayışıyla her bir hastasına özel ve kişiye özel tedaviler sunmaktadır. Hastalar, kliniğin modern ve dikkat çekici mimarisinde huzurlu bir atmosferde tedavi olma imkanına sahiptirler. Hijyen kurallarına titizlikle uyulduğu için hastalar, sağlıklarının güvende olduğunu bilerek tedavilerine başlayabilirler. İletişim için Hospitadent Kayseri Diş Hastanesi'nin iletişim bilgileri şu şekildedir: - Klinik Adı: Hospitadent Kayseri Diş Hastanesi - Klinik Mail: info@hospitadent.com - Klinik Telefon: 00904449922 - Klinik Web Sitesi: https://www.hospitadent.com - Klinik Adres: Gevhernesibe, Hospitadent Kayseri Diş Hastanesi, Atatürk Blv.

No:42, 38010 Kocasinan/Kayseri Hospitadent Kayseri Diş Hastanesi, hastalarına sağlıklı bir gülüş ve en iyi oral sağlık hizmetini sunmak için var gücüyle çalışmaktadır. Uzman kadrosu, modern tesisleri ve hasta odaklı hizmet anlayışıyla Hospitadent, Kayseri'nin önde gelen diş kliniklerinden biridir.