Diş Hekimlerine Özel Platform | Dijital Dental
4.4 puan
İdeal Tanı Görüntüleme Merkezi
Yorum Yap
E-Mail info@idealtani.com
Adres İdeal Tanı Görüntüleme Merkezi, TUNALI HİLMİ CADDESİ KUĞULU İŞ HANI A BLOK NO:123/35-36 1.KAT, 06680 Çankaya/Ankara
Telefon 03124268786 Web Sitesi http://www.idealtani.com
Derya Kurucan
Doktorumuz başka bir yerin kağıdını vermıstı tesadüfen fiyat araştırması yaparken burayı bulduk. Cok daha uyguna cektirdik. Tertemiz heryer covit önlemleriniz için tekrar teşekkür etmek istedik.
tHe WitcHoA
Başka yerlerde de çekimlerimiz oldu fakat doktorumuz genelde beğenmezdi. Burasa tavsiye edildi ve gayet memnunuz. Çalışanlar profosyonel, pratik ve güler yüzlü. Teşekkürler...
yunus AKDAĞ
Polatlı' dan geldik.Doktorumuz burada özel bir cihazlarının olduğunu söyledi.Bizi hiç bekletmediler işimizi halledip filmimizi hemen verdiler.Çok memnun kaldık.
Nese Unsal
Tomografi'de, doktorum Ankara'da daha iyisi yok dedi. Yarım saat içerisinde filmi hazırlayıp verdiler, doktorum da çok beğendi hazırlanan filmi. Titiz, özenli ve hızlı çalışmalarınız için teşekkürler.
ALİ OKAN BOLAT
Kuğulu parka çok yakın çektirip kuğulu parka gittik çocuklarla Konumu güzel,filmi de 5 dk da veriyorlar.Kısa ve eğlenceli oldu. Temiz bir yerdi her şey için teşekkürler .. :)
Ceren Kumova
Gordugum en ozenli saglik isletmesi, inanmakta zorlandim. Hem covid onlemleri acisindan, hem de tomografi cekerken gosterdikleri titizlik hayranlik verici. Verebilsem 10 yildiz verirdim.
Melek Buse Sevim
Asla memnun kalmadık doktor için panoramik flim yeterli oluyormuş fakat bize ayrıntılı çektirin daha iyi olur diye 300liramizi aldılar üstelik doktor baktığında pek bişey anlayamadı onu da doğru dürüst çekmemişler.