Diş Hekimlerine Özel Platform | Dijital Dental
5 puan
Kayseri Diş Hekimi Miray Dönmezbaba
Yorum Yap Bu Klinik Bana Ait
E-Mail info@tmsdent.com
Adres Gevhernesibe, Kayseri Diş Hekimi Miray Dönmezbaba, System Hospital yanı, Gök Gç. Erdem Plaza Kat:7, 38010 Kocasinan/Kayseri
Telefon 05013522021 Web Sitesi https://www.tmsdent.com
Emine Yıldız
Senelerdir iyi bir diş hekimi aradım ve Miray hanım ile iyiki yolum kesişti. 6 senedir travmatik bir diş sorunum vardı. Öncelikle diş çekimi , sonrasında implant yapıldı. Bu süreci acısız ve kolayca halletti.Toplamda 3-4 ay emek verildi. o kadar güzel olduki dişlerim çok memnunum :) Diş estetiğim için milim milim beraber karar verdik her şeye. Miray hanımla bu 4 aylık maratona başlamamda ki en büyük etken bana uzun uzun tüm tedavi sürecini anlatması, kafamda tek bi soru işareti bile bırakmaması oldu.İlginize ve bilginize buradan da teşekkür etmek isterim.
Hülya Şenbaba
Cokkkk menmum kaldım dişlerim çok güzel oldu. Tşk ederim
Mustafa Kaplan
Diş tedavim ile ilgili çok fazla yeri araştırdım.Dr miray hanımın muayenehanesini internetteki birçok olumlu yorumlara bakarak karar verdim.çok diş hekimine gittim fakat böyle eli hafif bir hekim görmedim. Tedavi sürecini gayet güzel bir sekilde anlattı .diş çekimi tedavim çok başarılı şekilde gerçekleşti.güleryüzlü miray doktoruma teşekkür ederim son derece memnunum
Nur
Diş ağrısı ile gittim .Tedavi süresince hastaya yaklaşımı, diyaloğu, işine olan hassasiyeti ve tedavideki başarısı mükemmeldi. İşini çok iyi yapan bir diş hekimi.
Tuğçe Sanal
Miray hanıma diş taşı temizliği yaptırdım ve eli o kadar hafif ki hiçbir hassasiyet olmadı. Eşime de kanal tedavisi yaptırdık ve cok memnun kaldık. Teşekkür ederiz.
İrem Akdağ
Merhabalar miray hocama 11 yaşındaki kardeşimin diş ağrısı ile ilgili başvurduk. Kardeşimde 3 çürük çıktı işlemlerimizi sakin ve anlatarak yaptı. 3 defa geldik ve işimizi agrısız sızısız bitirdi. Sayesinde kardeşimin diş doktoru korkusunu yendik. Eli çok hafifmiş kardeşim hiç sızlanmadan bu süreci bitirdi. Çok teşekkür ederiz.
Kaan Bülbül
Kendisini diş sıkma rahatsızlığım için gittim.Tedavi seçeneklerini detaylı bir şekilde anlattı.Bana uygun olarak botoks tevadivisine başladık.Çok memnun kaldık eli çok hafif kayseri de bir numara herkese tavsiye ediyorum.
Emre yağlıcı
Dr Hanıma kanal tedavisi yaptırdım . Gerçekten çok kısa sürdü . Şu An durumum çok iyi . Bence Kayseri de gördüğüm en iyi diş doktoru . Kendisine çok teşekkür ederim
Hakkımızda

Kayseri Diş Hekimi Miray Dönmezbaba Hakkında Merhaba değerli misafirlerimiz, Kayseri'nin en önde gelen diş kliniklerinden biri olarak, Kayseri Diş Hekimi Miray Dönmezbaba olarak sizlere hizmet vermekteyiz. Sağlıklı ve güzel bir gülüşe sahip olmanın önemini biliyoruz ve bu nedenle en iyi diş sağlığı hizmetlerini sunmayı hedefliyoruz. Klinik olarak, güncel teknolojileri kullanarak, uzman hekimlerimizle birlikte en kaliteli ve etkili tedavi yöntemlerini uygulamaktayız.

Amacımız, sizlere en kusursuz ve güvenilir tedavi seçeneklerini sunmak ve diş sağlığınızı en üst düzeyde korumaktır. Bünyemizde bulunan deneyimli ekibimiz, güler yüzlü personellerimiz ve son teknoloji ekipmanlarımız sayesinde, her türlü diş problemine profesyonel çözümler sunmaktayız. Ağız ve diş sağlığına yönelik geniş bir yelpazede hizmetler sunarak, her bireyin ihtiyaçlarına özel çözümler üretmekteyiz.

Klinik olarak, temel amacımız sizleri rahat ettirmek, güven ortamı yaratmak ve sizi en iyi şekilde ağırlamaktır. Konforlu bekleme alanımız ve teknolojik donanımlı muayene odalarımız ile sizlere en iyi hizmeti sunmaktan mutluluk duyuyoruz. Kliniğimize ulaşmak oldukça kolaydır.

Gevhernesibe'de, System Hospital yanında yer alan adresimizi ziyaret edebilir veya 05013522021 numaralı telefondan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca, web sitemizi takip ederek daha detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Kayseri Diş Hekimi Miray Dönmezbaba olarak, size ve ailenize en iyi ağız ve diş sağlığı hizmeti sunmak için buradayız.

Sizleri kliniğimizde ağırlamaktan mutluluk duyarız ve sağlıklı bir gülüşü birlikte inşa etmek için sabırsızlıkla bekliyoruz. Saygılarımızla, Kayseri Diş Hekimi Miray Dönmezbaba Kliniği