Diş Hekimlerine Özel Platform | Dijital Dental
2.3 puan
Kırıkkale Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi
Yorum Yap
E-Mail sbf@kku.edu.tr
Adres Kızılırmak, Kırıkkale Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi, 71300 Kırıkkale Merkez/Kırıkkale
Telefon 3183573738 Web Sitesi http://sbf.kku.edu.tr/Fakulte
Sefa ARSLAN
Mezun olduğum fakülte. Eğitim konusunda hocaların geneli Ankara'dan gelir ve mezuniyet kökenleri genel olarak Ankara'daki üniversitelerdir. Bu sebepten ötürü eğitim kalitesi iyidir. Başkente yakınlığı sebebiyle öğrenciler Ankara-Kırıkkale arası git-gel yaparlar. Benim gibi para sıkıntısı çekenler okul dönüşü otostop çeker, görürsünüz. Ankara-Kırıkkale minibüsçüleri yamyam gibidir. Hemen kalkıyor derler sizi minibüs dolana kadar 1 saat bekletirler. Sınava geç kalıp giremeyenler olmuştur. Ankarada oturup tercih yapacaklar evinin yakını olsun isteyenler için iyi bir alternatiftir, çünkü Ankara'da Hacettepe'de okusanız okula ulaşım en az 2 saat.
Zehra Özkulluk
Elin öldüğü yere okul yapmışlar kampüsün çok dışında dağın tepesinde
Ahsen
Ulaşımı zor. Sadece dolmuş var. Dolmuşçular ne zaman götürmek isterse ya da getirmek isterse onları bekliyoruz. Ve yemek siparişi de alınmıyor uzak olduğu için.
İrem Yılmaz
Bi yanında silah fabrikası bi yanında makina kimya olan o fakülte yeri inanılmaz..????
Sevinc Dilmac
Tepeye okul diye bina dikmişler çevrede hiç birşey yok kafe var içeride ama oturacak yer yok kötü:(
Nesli Sariaslan
Ulaşım çok kötü fakülte kampüsün icin de değil dolmus fiyatlari olmasi gerekenden yuksek zorunlu kalmadıkça tercih etmeyin derim ben pişmanım
Nebahat Ergisi
Şuan Covid den yatıyorum güzel ilgileniyor hemşireler temizlik elamanları ama 3 gündür aynı yemek nedir anlamadım öğlen akşam 3 gün aynı menü
Köksal Arslanmirza
Dağın başında tek binadan ibaret okul
Hakkımızda Kırıkkale Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi, eğitim ve araştırma alanında birçok başarılı projeye imza atan köklü bir kuruluştur. 71300 Kırıkkale Merkez/Kırıkkale adresinde yer alan fakülte, sağlık alanında uzmanlaşmak isteyen öğrencilere kapılarını açmaktadır. Fakültenin iletişim bilgileri ise şu şekildedir: Firma Mail: sbf@kku.edu.tr, Firma Telefon: 3183573738 ve Firma Web Sitesi: http://sbf.kku.edu.tr/Fakulte. Bu iletişim kanalları aracılığıyla, fakülteyle iletişime geçmek, kayıt süreciyle ilgili bilgi almak veya diğer konularda destek almak mümkündür. Kırıkkale Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi, sağlık sektöründe çağdaş, nitelikli ve donanımlı sağlık çalışanları yetiştirmeyi hedeflemektedir. Sağlık bilimlerinin farklı alanlarında akademik ve teknik bilgi birikimine sahip uzman kadrosuyla öğrencilerine birinci sınıf eğitim imkanı sunmaktadır. Fakültenin amacı, öğrencilerine bireylerin sağlık sorunlarını tespit edebilme, iyileştirici ve önleyici sağlık hizmetleri sunabilme ve sağlık hizmetlerini yönlendirebilme becerilerini kazandırmaktır. Öğretim programları, teorik eğitimlerin yanı sıra, uygulamalı eğitimlerle de desteklenmektedir. Öğrenciler, derslerin yanı sıra, staj programları ve laboratuvar imkanlarıyla teorik bilgilerini pratiğe dökebilecekleri bir ortamda eğitim alırlar. Kırıkkale Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi, aynı zamanda alanında uzmanlaşmış akademik kadrosu ve araştırma birimleriyle bilimsel çalışmalara da önem vermektedir. Bu sayede, sağlık bilimlerine katkı sağlamak ve güncel gelişmeleri takip etmektedir. Kısacası, Kırıkkale Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi, sağlık sektöründe kendini geliştirmek ve kariyer yapmak isteyen öğrencilere eğitim fırsatı sunan köklü bir kuruluştur. Akademik kadrosu, teknik imkanları ve bilimsel çalışmalara verdiği önem ile öne çıkan fakülte, sağlık alanında donanımlı sağlık çalışanları yetiştirmek için büyük bir özveriyle çalışmaktadır.