Diş Hekimlerine Özel Platform | Dijital Dental
4.8 puan
Klinik Adana Diş Polikliniği
Yorum Yap Bu Klinik Bana Ait
E-Mail info@klinikadana.com.tr
Adres Güzelyalı, Klinik Adana Diş Polikliniği, Uğur Mumcu Blv. Adana Kule No:2/6, 01170 Çukurova/Adana
Telefon 03222321747 Web Sitesi http://www.klinikadana.com.tr
Zeynep Söyü
o kadar beğendim kii keşke 5 yıldızdan fazlasını verebilsemm. deminden beri ağzım açık gülüyorum ???? İlyas bey ve ekibine çooook teşekkür ediyorum gönül rahatlığıyla gidebilirsiniz ????
Çağatay Özdemir
Plak tedavisi için Rabia hocama geldik. Diş çekimi için İlyas hocama ayrıca teşekkür ederim planlama ve ilgi harikaydı. çok memnun kaldık herkese şiddetle tavsiye ederim.
Eglib
Tedavi sürecini acayip bozuk dişleriyle 17 ayda tamamlayan biri olarak söylüyorum kesinlikle Merveee hanım.Sevecenligi,tatlılığı ve bilgisiyle o kadar sempatik biri ki kendinizi yanında çok rahat hissediyorsunuz narin elleri asla can yakmıyor:)Bu kadar kısa surede tedavimim bitmesinin tek sebebi doğru tedavi abartmıyorum göźünuz kapalı güvenin kendisine???? Klinik adana ise tüm çalisanlariyla tam anlamıyla kendinizi değerli ve onemli hissettiğiniz tertemiz olağan üstü şık bir klinik.Yillardir gittiğim ve her işlemde gideceğim tek adres.Aile mekanımız
Kemal Ertsak
Ağız ve diş sağlığı hastalıklarında ileri teknolojiyi uygulayan mükemmel bir klinik personel ve hekimleri hastalarla çok ilgililer tedavimi başarıyla tamamlayan DT İlyas kurt ve ekibine teşekkür ederim ağız ve diş sağlığı hastalığı olan insanlara tavsiye ederim
Süleyman KOÇAK
Google yorumlarına güvenerek 20'lik dişim için gittim. Randevu almadan gittim ama yinede geri çevrilmedim. Asistanlar gayet ilgililer. Sıranızı beklerken kahvenizi yudumlamanız için kahve standı bulunmaktadır. Temiz ve ferah. Açıkçası ben ilk defa diş doktoruna gittiğim için korku vardı içimde. Ama Dr. Ali Bey ile tanıştıktan sonra içimdeki korkuyu yendim. Çok güleryüzlü, ilgili ve eli çok hafif bir hekim. Yarı gömülü olan 20'lik dişimi hiç ağrısız şekilde çekti. Çekilmesi gereken iki tane daha dişim var ve gözü kapalı giderim artık. Ben pişman olmadım sizde pişman olmazsınız.
Ata Gece
❤️çok teşekkür ederim dişimi acitmadan çektiniz ❤️
Malbora Algjoni
Merci beacoup pour votre service Je suis tellement contente pour le dents. Tout était très gentil et c’était un Klinik très propre. Je déjà dis a mes amis pour mon expérience la bah e comme mes dents sont très jolie. Merci encore ????
Ali Emre DOĞAN
Yorumlara bakarak diş temizliği için gitmiştim girişte beklerken arkadaşların yaşantılarını dinlemek zorunda kaldım açıkçası en azından bir su çay ikram edebilirlerdi Ali hocam işinin ehli güzel kibar bir insan fakat ben diş temizliğinden de memnun kalmadım açıkçası daha beyaz dişler bekliyordum ilk kez gittiğim yer mekanı yeri çok güzel fakat dediğim gibi dişlerimin pek farkı yok. Yine de emeğiniz için teşekkür ederim tekrar uğramayı düşünmüyorum
Hakkımızda

Klinik Adana Diş Polikliniği, Adana'nın gözde sağlık merkezlerinden biridir. Adana'nın kalabalık ve yoğun nüfusuna hizmet veren bu klinik, modern tıbbi ekipmanları ve uzman doktorları ile diş sağlığı konusunda kaliteli hizmet sunmaktadır. Klinik Adana Diş Polikliniği, güler yüzlü personeli ve hasta odaklı hizmet anlayışıyla dikkat çekmektedir.

Klinik, hasta memnuniyetini her zaman ön planda tutmakta olup, en son teknolojileri kullanarak hastalarına en iyi tedavi seçeneklerini sunmaktadır. Klinik Adana Diş Polikliniği'nin iletişim bilgileri oldukça kolay ulaşılabilir olduğu için erişilebilir bir hizmet sunmaktadır. Klinik telefonu olan 03222321747 üzerinden kolaylıkla randevu alabilir, detaylı bilgi alabilir veya herhangi bir konuda danışmanlık hizmeti alabilirsiniz.

Ayrıca klinik mail adresi olan info@klinikadana.com.tr üzerinden de iletişim kurabilir ve sorularınızı iletebilirsiniz. Klinik Adana Diş Polikliniği'nin profesyonel web sitesi olan http://www.klinikadana.com.tr üzerinden de klinik hakkında detaylı bilgilere erişebilirsiniz. Web sitesi, kliniğin hizmetleri hakkında geniş bir bilgi sunmanın yanı sıra, klinik hakkında yapılan yorumları da paylaşmaktadır.

Böylece kliniği deneyimlemiş hastaların düşüncelerine de erişebilirsiniz. Klinik Adana Diş Polikliniği, Güzelyalı'da yer alan Uğur Mumcu Bulvarı üzerinde konumlanmıştır. Adresi ise Klinik Adana Diş Polikliniği, Uğur Mumcu Blv.

Adana Kule No:2/6, 01170 Çukurova/Adana'dır. Bu merkezi konumu sayesinde ulaşım kolaylığı sağlamakta ve hastalarına pratik çözümler sunmaktadır. Klinik Adana Diş Polikliniği, çeşitli diş sorunları için geniş bir hizmet yelpazesine sahiptir.

Diş tedavileri, implantlar, estetik diş hekimliği, ortodonti gibi birçok alanında uzman doktorlar tarafından başarılı bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Klinik, steril çalışma ortamı ve hijyen kurallarına uyumuyla da güvenilir bir sağlık hizmeti sunmaktadır. Klinik Adana Diş Polikliniği, kaliteli hizmet anlayışı, deneyimli doktor kadrosu ve hasta memnuniyetine verdiği önemle tercih edilen bir sağlık kuruluşudur.

Siz de diş sağlığınızı güvenle emanet edebileceğiniz bu kliniği tercih ederek, sağlıklı bir gülümsemeye kavuşabilirsiniz.