Diş Hekimlerine Özel Platform | Dijital Dental
5 puan
Kral Diş Deposu
Yorum Yap
Adres Kral Diş Deposu, 15 Temmuz mahallesi 148119 nolu sokak no:5/A-7/A, 27000 Şehitkamil/Gaziantep
Telefon 03422311423 Web Sitesi https://kraldisdeposu.business.site
Fatma Sarıcı
Kaliteli hizmet anlayışı ile özellikle Güneydoğu bölgesinde olmak üzere Tüm Türkiye 'ye hizmet veren Gaziantep 'in en büyük diş deposu. Ayrıca Kahramanmaraş, Hatay ,Adana ,Diyarbakır ve Antalya da şubeleri bulunmaktadir.
İbrahim Soybaş
Yapımında kesinlikle her ayrıntı düşünülerek inşa edilmiş. Türkiye'de başka benzer bir diş deposu olduğunu sanmıyorum. Allah hayırlı işler versin, başarılar diliyorum..
Ahmet Egemen ÇİFTÇİ
Türkiye’nin sayılı Diş Depolarından olmakla beraber, bulunduğu bölgenin en büyük Diş Deposu olan Kral Diş Deposu bizlere sunmuş olduğu ürün çeşitliliği ve güleryüzü ve kalifiye çalışanlarıyla her zaman ilk tercihimiz olmaktadır.
Ümit Ipek
yeni yerinizde de daha önceden olduğu gibi kalite ve güvene dayalı ticari anlayışla devam edeceğinizden eminim.bence adınıza yakışır her detayı düşünülmüş güzel bir bina olmuş.şimdiden hayırlı olsun,bol bereketli kazançlar dilerim.
izzet kaya
Kral diş deposunun Hatay temsilcisi Fatoş hanım Hatay ın en gözde temsilcilerinden biridir şimdiden basarılarının devamını diliyorum
ayhan doğan
5 yıldız 10 numara olmuş emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Özgün başarılarınızın devamını diliyorum. Hayırlı işler bol kazançlar..
Ferhat Karalar
Tanıdığım hekimlerin sürekli alışveriş yaptığı yer her türlü imkan var birşey alırken kalite bi yer arıyorsanız kaçırmayin derim
bayram delibaşı
Çok güzel ve herşeyi bulmak çok kolay gerçekten emeğinize sağlık diş depusu olarak dişin abc si diyebiliriz.A dan Z ye
Hakkımızda Kral Diş Deposu, Gaziantep'in Şehitkamil ilçesinde faaliyet gösteren başarılı bir firma olarak ön plana çıkmaktadır. Sağlık sektöründe uzun yıllardır hizmet veren firma, diş hekimlerinin ihtiyaç duyduğu tüm malzemeleri bünyesinde bulundurarak sektörün öncü isimlerinden biri olmayı başarmıştır. Firma, sunduğu geniş ürün yelpazesi ve kaliteli hizmet anlayışıyla dikkat çekmektedir. Diş hekimlerinin başarılı çalışmalarını desteklemek ve en iyi sonuçları elde etmelerine yardımcı olmak amacıyla her zaman en kaliteli ürünleri sunmaktadır. Kral Diş Deposu, diş hekimlerine, implantlar, protezler, cerrahi aletler, diş temizlik malzemeleri, dolgu malzemeleri ve daha birçok üründe çeşitlilik sunarak her türlü ihtiyaca cevap verebilmektedir. Kalite ve güvenilirlik konusunda titiz bir çalışma yürüten firma, piyasada güven duyulan markalarla iş birliği yapmaktadır. Müşteri memnuniyetini her daim ön planda tutan Kral Diş Deposu, profesyonel ve deneyimli ekibiyle müşterilerine yüksek kalitede hizmet sunmayı amaçlamaktadır. Firmanın iletişim bilgilerine baktığımızda, çağrı merkezi ekiplerinin telefon aracılığıyla her türlü soru ve sorunu çözme konusunda etkin bir şekilde çalıştığını görmekteyiz. Müşteri odaklı hizmet anlayışıyla her sorunu en kısa sürede çözüme kavuşturarak, müşteri memnuniyetini sağlamaktadır. Kral Diş Deposu'nun müşterilerine sunmuş olduğu bir başka avantaj ise online platformda sunduğu hizmetlerdir. Firmanın web sitesi, müşterilerin istedikleri ürünleri inceleyip kolaylıkla sipariş verebilecekleri bir platformdur. Ayrıca, firmanın düzenlediği kampanyalar ve indirimlerden haberdar olmak için web sitesini düzenli olarak takip etmek, müşterilere kazanç sağlamaktadır. Sonuç olarak, Gaziantep'in önde gelen diş malzemeleri sağlayıcısı olan Kral Diş Deposu, kaliteli ürünleri, sağlamış olduğu güvenilir hizmet anlayışı ve müşteri memnuniyetine verdiği önemle dikkat çekmektedir. Diş hekimlerinin işlerini kolaylaştırmak ve en iyi sonuçları elde etmelerine yardımcı olmak amacıyla faaliyetlerini sürdüren firma, sektöründe öncü bir isim olma niteliğini taşımaktadır.