Diş Hekimlerine Özel Platform | Dijital Dental
5 puan
Kütahya Diş Hekimi Mustafa Burak BALABAN
Yorum Yap Bu Klinik Bana Ait
Adres Servi, Kütahya Diş Hekimi Mustafa Burak BALABAN, Atatürk Blv. Haydaroğlu İş Merkezi Kat 1, 43100 MERKEZ/Kütahya
Telefon +905427609201
Kenan Karakus
Diş çekimi başarılı bi sekilde titiz temiz bir hekim tavsiye ederim.
Ceylin Demirkaya
Doktor Bey’e kanal tedavisi oldum bu kadar eli hafif,hastanın nazını çeken ve ilgili bir hekim bulmak kolay değil her datayı tek tek anlatması hasta iletişimi ile kesinlikle tavsiye ediyorum gönül rahatlığı ile gidebilirsiniz
Bilge Ulusoy
Yaptığı işin kesinlikle hakkını vererek yapıyor ellerine sağlık sayın doktorum ilgi alaka kesinlikle mükemmel düşünmeden güvenebilirsiniz hersey için teşekkür ederim .
İsmail Turkmen
kalite ve güvenin adresi
Emir Sinan GÜRLEK
Kaliteli ve titiz çalışmasıyla memnun kalacağınız, güvenebileceğiniz bir hekim.
Can Mahmut Dogan
Gene çok memnun kalarak ayrılıyorum :)
Hakkımızda

Kütahya'nın gözde diş kliniklerinden biri olan Kütahya Diş Hekimi Mustafa Burak BALABAN, sağlık sektöründe sunduğu hizmetlerle kentin gülüşlerini güzelleştirmeye devam ediyor. Klinik, modern teknoloji ve deneyimli bir ekip ile hizmet sunarak, hastalarına kaliteli ve güvenilir bir diş tedavisi deneyimi yaşatmayı hedefliyor. Klinik telefon numarası +905427609201 olan Kütahya Diş Hekimi Mustafa Burak BALABAN, aynı zamanda kolay ulaşılabilir bir konuma sahiptir.

Atatürk Bulvarı'nda bulunan Haydaroğlu İş Merkezi'nin 1. katında yer alan klinik, merkezi bir konumda olmasıyla hastalarına ulaşım kolaylığı sağlamaktadır. Mustafa Burak BALABAN, uzmanlık alanlarından olan diş hekimliği konusunda uzmanlığını en iyi şekilde sunarak, hastalarının güvenini kazanmıştır.

Tedavi süreçlerinde hasta odaklı bir yaklaşım benimseyen hekim, hastalarının ihtiyaçlarına öncelik vererek, onların memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmayı amaçlamaktadır. Kütahya Diş Hekimi Mustafa Burak BALABAN, klinikteki modern donanım ve ekipmanlar sayesinde en güncel tedavi metotlarını kullanmaktadır. Hastalarının rahatını ve konforunu ön planda tutan hekim, her bir tedaviyi özenle planlayarak, kişiye özel çözümler sunmaktadır.

Hasta odaklı yaklaşımı, tecrübeli ve güler yüzlü ekibi ile birleştiren Kütahya Diş Hekimi Mustafa Burak BALABAN, hastalarının klinikten memnun ayrılmasını sağlamak için titizlikle çalışmaktadır. Hijyenik bir ortam sunarak hastalarının güven duygusunu güçlendiren hekim, tedavilerinde kalite ve güveni bir araya getirmeyi başarmaktadır. Kütahya halkının sağlıklı ve güzel gülüşlere kavuşması için hizmet veren Kütahya Diş Hekimi Mustafa Burak BALABAN, uzmanlığı ve kaliteli hizmet anlayışıyla öne çıkmaktadır.

Sağlık ve estetiği bir arada sunan klinik, hastalarının ihtiyaçlarını karşılayarak onları gülümsetmeyi amaçlamaktadır.