Diş Hekimlerine Özel Platform | Dijital Dental
5 puan
Kuzey Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği-Akçaabat
Yorum Yap Bu Klinik Bana Ait
Adres Çolaklı Mah, Kuzey Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği-Akçaabat, Adnan Menderes Cd. No:207/A, 61300 Akçaabat/Trabzon
Telefon +904622272020 Web Sitesi http://www.kuzeydispoliklinigi.com.tr
mustafa sevim
Eşimin korkulu rüyası olan 20'lik diş çekimini neredeyse kendisi bile anlamadan çektirdiği mekan. Temiz,nezih,güler yüzlü ve profesyonel çalışanları ile takdir edilmeyi hak ediyorlar. Onur hocama da ilgisi ve alakası için ayrıyeten teşekkür ediyorum.
yalçın kalaycı
İmplant, dolgu, kaplama, kanal, tel tedavisi neredeyse tüm hizmetleri almış birisi olarak yakınlarıma gönül rahatlığıyla ve gururla tavsiye ettiğim bir klinik. En küçük detayı bile es geçmeyen, hasta odaklı ve konusunda uzman çalışanları ile övgüyü hak ediyorlar.
Semih Aydurmus
Ulaşım çok kolay. Klinik çok temiz. güzel bir yer yapmışlar. Hekimlerin ve çalışanların ilgileri alakaları çok iyi. Güler yüzlü herkes. Her konuda sorduğum soruya cevap alabildim.
Ceyda Bayram
Bugün dişim için kliniğe gittim kapıdan girer girmez güler yüzle karşılandığınız bir yer korkulu rüyam olan diş çekimini üstelik cerrahi olarak büyük bir özenle ve hastanın tepkilerini dikkate alarak çok güzel bir şekilde gerçekleştirdiler ve sayelerinde cerrahi diş çekimi korkumu yenmiş oldum bundan sonrasında da gerek olduğunda kesinlikle gideceğim tek yer herkes çok ama çok ilgili gönül rahatlığıyla gidebilirsiniz. Teşekkürler Kuzey Diş Ailesi ve özellikle operasyonumu gerçekleştiren Onur bey ve Zümrüt hanıma sonsuz teşekkürler ve sevgiler????
Hüsna Özdemir
Doktorların güler yüzlü, temizlik ve hijyenin maksimum olduğu kendinizi huzurlu hissedeceğiniz bir klinik. Eşim implant yaptırdı, bende yirmilik diş operasyonu geçirdim. İkimizde hiçbir sorun yaşamadık. Gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.
Oleg Elnikov
Teşekkürler Dt. Efkan beye ve asistanına teşekkür ederiz. Kök kanallarımızı temizlettik. Hepsi çok profesyonel ve acısız. İngilizce iletişim - sorun değil.
samet karaci
Tavsiye üzerine geldiğim poliklinikte ilk geldiğim günden diş tedavimin bittiği güne kadar tedavimin her aşamada hekimlerimizden ve personel tarafından aldığım hizmetten son derece memnunum. Tüm hekimlerimiz ve poliklinik personeli ilgili ve güleryüzlüydü. Ferah ve hijyenik bir ortamın olmasının yanında ulaşımın kolay olması hastalar için çok olumlu. Tüm poliklinik çalışanlarına tekrar teşekkür ederim.
Tuğba Özkan
Tüm çalışanları ve doktorları gerçekten hem güleryüzlü hemde işlerini çok iyi yapıyor. Tel tedavisi gördüm. Beklediğimden kısa zaman da dişlerim toparlandı ve çok güzel oldu.Teşekkürlerr ????
Hakkımızda

Kuzey Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği-Akçaabat, Trabzon'un sağlık sektöründe öncü ve güvenilir bir ismi olarak hizmet vermektedir. Çolaklı Mahallesi'nde bulunan klinik, modern ve çağdaş bir ortamda, deneyimli ve uzman kadrosuyla sizlere en iyi diş tedavilerini sunmak için çalışmaktadır. Kuzey Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği-Akçaabat, gelişmiş teknolojik alt yapısı ve kaliteli hizmet anlayışıyla sizlere en üst düzeyde tedavi imkanı sunmaktadır. Uzman diş hekimleri ve deneyimli sağlık personeli, her bir hasta için özel bir tedavi planı oluşturarak, sağlıklı bir gülümseme ve estetik bir görünüm sağlamayı hedeflemektedir. İşini severek ve özveriyle yapan hekimlerimiz, deneyimleri ve güncel bilgileriyle sürekli kendilerini geliştirerek, alanlarında en iyi hizmeti sunmaktadır.

Her bir hasta için kişiye özel tedavi yöntemleri uygulanarak, hastaların ihtiyaçlarına ve isteklerine en uygun çözümler sunulmaktadır. Kuzey Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği-Akçaabat, hijyenik bir ortamda çalışmayı ve hasta memnuniyetini her zaman ön planda tutmayı ilke edinmiştir. Modern teknolojiye sahip ekipmanları ve sterilizasyon koşullarını en üst düzeyde sağlayan bir klinik olarak, güvenli ve hijyenik bir ortamda tedavi olmanızı sağlamaktadır.

Klinik, iletişim ve randevu sistemlerini kolaylaştırmak adına telefon hattı ve web sitesi üzerinden erişilebilir durumdadır. Sizler de iletişim bilgilerinden faydalanarak, uzman kadromuzdan detaylı bilgi alabilir ve randevu oluşturabilirsiniz. Kuzey Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği-Akçaabat, uzman kadrosu, kaliteli hizmet anlayışı ve modern tesisleriyle sizlerin sağlıklı bir gülümsemeye kavuşmanıza yardımcı olmak için her zaman yanınızdadır.

Sağlığınıza önem veren bir ekip olarak, sizi kliniğimize bekliyoruz.