Diş Hekimlerine Özel Platform | Dijital Dental
4 puan
LaborDent
Yorum Yap
E-Mail info@labordents.com
Adres Fidanlık, LaborDent, Ataç-1 Sk. 25/7, 06420 Çankaya/Ankara
Telefon 05324102045 Web Sitesi https://www.labordents.com
Filiz Cengiz
İzmir'e taşınmadan gelmeyi çok istedim ama bir türlü fırsat bulamadım inşallah İzmir'e de açarsınız daha nice güzel başarılarınızı duyarım
bilgehan akyener
Bugün yine size gelmek için internette adresinize baktığımda yorum bölümünü gördüm ve diğer insanlar için memnuniyetimi paylaşmak istedim. Öncelikle benimle ilgilenen beyefendi ile bir arkadaşım vasıtasıyla tanıştım ilk olarak telefonda samimiyetini hissettim ve kliniğe gitmeye karar verdim. Klinikte ki ortam sanki aile içerisindeymiş gibi hissettirdi. Firma sahibi beyin güler yüzlülüğü ve en önemlisi işinde tecrübesi beni doğru yerde olduğum kararı aldırdı. 8 adet implant tedavisi yaptırdım neredeyse hiç acı hissetmeden tedavimi kısa sürede bitirdiler. Daha sonrasında beni arayıp durumumu sorması ikili ilişkilerimizi arttırdı. Kesinlikle tüm eşimi dostumu gönül rahatlığı ile yönlendirebileceğim bir klinik haline geldi. Firma sahibi beyefendi ve ekibine çok teşekkür ederim. Bir sonraki sefere görüşmek dileğiyle.
Aleyna Odabaş
Benim dişci fobim vardı inanın fobimi bu profosyonel bir ekip sayesinde yendim. Harika işler çıkartıyorlar. Artık gülmeye doyamadığım dişlere sahibim. Bu harika ekibin ilgi alakası da harikaa bir haftada aile gibi olduk, hijyen takıntınız varsa da gönül rahatlığıyla söyleyebilirim ki temizliğe çok önem veren bir kurum. Herkese tavsiye ediyorum.
Cemile Gürbüz
Mükemmel bir Doktor mükemmel bir ekip diyebilirim. Öncelikle kişide korkun varsa bile kesinlikle atmosferden ve samimiyetten dolayı kayboluyor. 13 dişi aynı anda çektirip aynı anda 6 inpilant yaptırdım insan ağrı, morluk oluşmazmı ben bunları hiç yaşamadım ağrı morluk vb hiç olmadı tavsiye ederim mükemmel bir ekip diyebilir ellerinize sağlık emeginize sağlık sonsuz teşekkür ederim.
Bestkiller07 kilci
Avustarlayadan gelmeden önce hemen hemen tüm dişileri araştırdım çünki aşırı güven ve korku vardı bende. Bulduğum en güvenilen ve candan insanları sonunda buldum. herkese gönül rahatlığıyla önerebileceğim diş hekimleri ve cok hoş, gönulden çalışan asistanıyla tanışmanızı isterim emin olun hiç pişman olmayacaksınız ve daha başka bir yer aramıyacaksınız
TUĞÇE ULUCAN
Estetik kaygım vardı bir kaç yere gittim memnun kalmadım. Ancak bütün kaygılarımı gideren değerli hocalarıma teşekkür ederim mükemmel bir estetik görünüme kavuşturdukları için.
Emine çalış
Fatmanur Seyfeli hanım Emine Çalış fake bir hesap değil sahte yorum da yapmadım. Yazdıklarım da gerçek dışı hiç bir şey yok. Kırşehir'de ki diş hekimlerini, diş hastanesini karalayarak hiç bir yere gelemezsiniz. Herkes kendi rızkını yer. Bir diş hekimi 5 yılda fakülte bitirir. Uzmanlığı mastırı doktorası 10 senede mezun olur. Mesela bir ortodontist ekstra uzmanlık gerektiren bir şey öyle bir günde yetişmiyor. Yok efendim 25 yıllık tecrübemiz var diyerek doktor olmayan bir kişi doktorluk yapamaz. Bir hastanın ağzında diş çalışması yapamaz. Bir yorumcunuz yazmış Necip bey bir doktordan daha çok şey biliyor. Asla böyle bir şey kabul edilemez. Bu bir skandaldır ve sağlık mevzuatına göre de suçtur. Ayrıca polislerimizle demişsiniz polisler size özel bir şey değil devletin polisidir. Daha bu işin Bimer'i var, Cimer'i var, Sağlık bakanlığı var siz galiba ortalığı boş bulmuşsunuz. Mesela bir günde 20 diş çekip 14 implant yapmışsınız ya bir yorumcunuz aynen bunu yazmış bunları Sağlık Bakanlığın'a bir açıklayın bakalım. Böyle bir şey mümkün mü? İnsanlar doktor olmadan klinik açabilir kurucu, işletmeci sıfatıyla içine doktorlarını koyar çalıştırır bunda hiç bir mahsur yok. Fakat kendini orda burda hekim olmadığı halde doktor gibi tanıtıp hasta bakamaz. Hastaya müdahale edemez. Bu yasalara göre suçtur. Ayrıca sürekli teknolojik aletlerle Kırşehir'de bir ilk yaptığınızı söylemişsiniz ben de açıklayın da bu teknoloji neymiş Allah aşkına dedim ve sonra başka bir yorumcunuz tomografi cihazı dedi. Tomagrafi cihazını dünyada siz bulamadınız. Herşey den daha önemlisi o cihaz da çekilen görüntüleri doktorlar yorumlayabilir sizler değil veya doktor olmayan Necip bey değil. Son bir şey hastayı cihazlar değil hekimler tedavi eder. Cihazlar araçtır. Ayrıca Kırşehir halkının eğitim düzeyi çok yüksektir hiç bir şey bilmeyen görmeyen bir yer değil Mars'a uzay üssü kurmuş gibi davranmayın. Biz getirdik temizliği, hijyeni diyerek millete çay, kolanya tutarak bu işler olmaz. Rekabetin de bir ahlakı var. Herşey den önce iş ahlakı denen bir şey var. Kırşehir'de ne diş hekimleri var Allah aşkına öyle çayla, çorbayla, kolonya ile olmuyor bu işler ayrıca diğer yerler pismiş gibi sürekli hijyen getirdik diyorsunuz bunlar hakikaten çok komik akıl almaz saçmalıklar.
Hasan Tombakoğlu (Uzman Emeklilik & Danışma)
Burayla aynı sokaktayız sabah randevu için aradım bi beyfendi çıkti yarımsaate döneriz dedi dönmediler sonra bi daha aradım meşkule attılar sonra 4 defa aradım hiç açmadılar geride dönmediler işim gereği fazla uzaklaşamadığım için aradım dişim ağrimasa inan ısrarla aramazdım bu arkadaşlar daha randevu veremiyo insansana ilgi göstermiyo dişe nasıl ilgi göstereceklerki bence gereksiz bi yergibi