Diş Hekimlerine Özel Platform | Dijital Dental
4 puan
Novadental
Yorum Yap Bu Klinik Bana Ait
Adres Novadental, Belde Mahallesi İstikbal Cad. Nova Park Sitesi E blok altı No:16/A, 72070 Batman Merkez/Batman
Telefon +904885024242
Yusuf Demir
Diş sorunlarımla ilgili çok detaylı açıklama yaparak.Osman hocam gelecek süreçte neler yapılması gerektiğini anlatı. Genel olarak çok nazik ve yardımsever bir tavırla karşılaştım. Arkadaşım tavsiyesiyle gelmiştim, ben de bundan sonrası için rahatlıkla başkalarına tavsiye edeceğim.Novadental ailesine teşekür ederim
Gayem ?
İşin ehli kişiler ve çözüm odaklı bir kadro ile çalışmak paha biçilemez. Hele ki söz konusu sağlık ise... Emekleriniz ve hoş görünüz için özellikle Evin Hanım, Tahir ve Imran Beyler... Novadental ailesi.... Teşekkür ederim...
Hulya
Harika bir klinik Evin Hoca'mın güler yüzlülüğü samimiyeti ve diğer çalışan arkadaşlardan çok memnunum Batman'ın en iyi diş kliniklerinden diyebilirim iyi ki sizi tercih ettim sayenizde artık daha sağlıklı gülüşe sahibim ❤️
Nesibe Bozkurt
Çok iyi hem güler yüzlü hem deneyimli hekimleriyle mükemmel hepsi bir birinden iyi Evin hocayı özellikle tek geçerim????????
Ahmet Ahmet
Gerçekten ilgili alakalı temiz bir sağlık merkezi
Ahmet ARGUN
Güler yüzlü deneyimli personeller le kaliteli hizmet veren bir kurum
Yunus YILDIZ
3 implant ve birkaç dolgu,kanal için anlaştık. Şubat ayında başladığım tedavi en fazla 3-4 ay sürecek söylendi. Fakat 6 ay geçmesine rağmen bugün 3 implanttan 2’sini geri çektiler 6 ay boyunca sigara da içmedim ve suçlu benmişim gibi bir tavır var. Ben çevreme tavsiye etmiyorum.
Deagu
Deneyimsiz dis doktorlarinin calistirilmasi sorun yaratiyor her yonden denetlenmesi gereklidir
Hakkımızda

Novadental Diş Kliniği hakkında Merhaba! Size Novadental Diş Kliniği hakkında birkaç bilgi vermek istiyorum. Novadental, Batman Merkez'de hizmet veren bir diş kliniğidir.

Modern ve ferah ortamıyla, güler yüzlü ve deneyimli personeli ile hastalarına kaliteli bir diş tedavisi sunmayı hedeflemektedir. Novadental Diş Kliniği, diş sağlığınızı ön planda tutarak çeşitli diş tedavilerinde uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Alanında uzman diş hekimleri ve deneyimli destek personeli, her bir hastaya kişisel ve dikkatli bir yaklaşım benimseyerek tedavi sürecini en iyi şekilde yönetmektedir.

Adres olarak Belde Mahallesi İstikbal Cad. Nova Park Sitesi E blok altı No:16/A, 72070 Batman Merkez/Batman'da bulunuyoruz. Kolay ulaşılabilir bir konumda olmamız, hastalarımızın sorunsuz bir şekilde bize ulaşmasını sağlamaktadır.

Klinik telefon numaramız +904885024242'dir ve randevu talepleri ve diğer her türlü sorunuz için size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Novadental Diş Kliniği olarak, yenilikçi teknolojileri takip ederek, son trend tedavileri uygulamakta ve hastalarımıza en üst düzeyde koruma ve konfor sağlamayı hedeflemekteyiz. Çeşitli alanlarda uzmanlaşmış ekibimiz, her türlü diş sorununuza çözüm bulmak için çalışmaktadır. Diş implantları, kanal tedavisi, estetik diş hekimliği, diş teli tedavisi ve diğer diş tedavilerinde uzmanlaşmış kadromuzla, size en iyi sonuçları sunmak için çaba sarf ediyoruz.

Bizim için en önemli şey sizin memnuniyetinizdir. Hastalarımıza sorunlarını dinliyor, tedavi süreçleri hakkında ayrıntılı bilgi veriyor ve her adımda sizinle işbirliği yaparak, güvenilir bir ortamda diş sağlığınıza gereken önemi veriyoruz. Novadental Diş Kliniği, size sağlıklı ve güzel bir gülümseme sunmak için her zaman burada olduğunu hatırlatmak istiyor.

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz ve sizi en kısa sürede kliniğimize bekliyoruz.