Diş Hekimlerine Özel Platform | Dijital Dental
5 puan
Oan Fotoğraf-Tanıtım Studio
Yorum Yap
E-Mail bilgi@oan.com.tr
Adres Tabaklar Mh, Oan Fotoğraf-Tanıtım Studio, Ergür Apartmanı, Vaysal Sk. No:5/14, 14100 Bolu Merkez/Bolu
Telefon 05056204522 Web Sitesi http://www.oan.com.tr
B. Karataş
Oan fotoğrafa teşekkür ederiz . Çok harika bir dış çekim oldu . Kaliteli bir çekim istiyorsanız Bolu'da tek firma . Ekibi de harikaydı çok eğlenceli bir çekim oldu . Biz Abant ve Akçakoca'da çekim yaptırdım muhtesemdiniz
Merve Akkoç
Oan fotoğraf ailesine tüm emekleri için çok teşekkür ederim ekibin işini aşk ile yaptığını ortaya çıkan mükemmel fotoğraflardan anlayabilirsiniz. Albümünden klibine kalite farkı Bolu da kendilerini birinci numaraya taşımakta. Tereddüt etmeden gidebileceğiniz tek adres olduğunu düşünüyorum. Kapadokya sizinle güzeldi ????
Emre Özcan
Düğün fotoğraflarımız ve albümlerimiz gerçekten harika. Değerli Oan ekibine güleryüzleri, çalışmaları ve güzel hatıralarımız için teşekkür ederiz. Tereddüt etmeden güvenebilirsiniz.
Tuğçe Nur YİĞİT
Güler yüzleri iyi niyetleri herşeyden önce bunlar bizim için çok önemliydi fotoğraf çekinirken aileden biri gibiydiler fotoğraflarımıza zaten hiçbişey bulamıyorum hepsi okadar güzel okadar özelki eğer bolu da fotoğraf çekimi için biyer arıyorsanız kesinlikle oan ailesi derim herşey için çok teşekkür ederiz herkes gibi bizde çok memnun kaldık ♥️
Zeynep Betül Demirses
OAN ekini gerçekten işinde profesyonel bir ekip. İçeriye girer girmez sizi güleryüzle karşılayan bu insanlar, özel günlerinizde de titizlikle çalışmalarını sürdürüyorlar. Aynı zamanda polokart fotoğraf basımları da çok iyi. Hızlı, güvenilir ve kaliteli bir işletme. İyi ki varsınız sevgili OAn ekibi. Özellikle de ekipte yer alan Zeynep Kocaman’a ayrıca teşekkürlerimi ve sevgilerimi iletiyorum.
Hakkımızda Oan Fotoğraf-Tanıtım Studio, Bolu'nun merkezinde faaliyet gösteren bir fotoğraf ve tanıtım firmasıdır. Firma, Oan adıyla tanınan bir profesyonel fotoğrafçı tarafından kurulmuştur. Oan Fotoğraf-Tanıtım Studio, kaliteli hizmet anlayışıyla müşterilerine fotoğrafçılık, tanıtım ve reklamcılık konularında çözümler sunmaktadır. Müşterilerinin özel günlerine, etkinliklerine ve projelerine profesyonel bir dokunuş katmayı hedefleyen firma, yılların deneyimi ve titiz çalışmasıyla sektörde öne çıkmaktadır. Firma, çağdaş ekipmanlar ve teknolojiyi kullanarak son moda çekim tekniklerini uygulamaktadır. Bu sayede müşterilerine en yaratıcı ve özgün fotoğrafları sunmayı başarmaktadır. Fotoğraf stüdyolarıyla donatılmış olan Oan Fotoğraf-Tanıtım Studio, alanında uzman fotoğrafçıları bünyesinde barındırarak her türlü çekimi gerçekleştirebilmektedir. Firmanın web sitesi olan http://www.oan.com.tr, müşterilerine kolay bir ulaşım imkanı sunmaktadır. Sitede Oan Fotoğraf-Tanıtım Studio'nun çalışmalarını ve referanslarını görebilir, iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz. Ayrıca firma hakkında daha fazla bilgi edinebilir ve online randevu oluşturabilirsiniz. Oan Fotoğraf-Tanıtım Studio, müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutmaktadır. Profesyonel ve güler yüzlü ekibiyle müşterilerine en iyi hizmeti sunan firma, her bir fotoğrafı ayrı bir özenle çekmektedir. Müşterilerinin isteklerine önem veren ve onları dinleyen firma, her bir çekimi kişiye özel olarak tasarlamaktadır. Oan Fotoğraf-Tanıtım Studio'nun bulunduğu adres, Tabaklar Mahallesi'nde Ergür Apartmanı, Vaysal Sokak No:5/14 adresindedir. Merkezi bir konumda bulunan firma, müşterilerine kolay ulaşım imkanı sağlamaktadır. Özetlemek gerekirse, Oan Fotoğraf-Tanıtım Studio, Bolu'da faaliyet gösteren profesyonel bir fotoğraf ve tanıtım firmasıdır. Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, kaliteli ve özgün fotoğraf çözümleri sunmaktadır. Profesyonel ekibi ve çağdaş ekipmanlarıyla her türlü çekimi gerçekleştirebilen firma, müşterilerinin özel anlarını unutulmaz kılmaktadır.