Diş Hekimlerine Özel Platform | Dijital Dental
1.5 puan
OrtoDent Kiliza ( Mehmet Şevket ŞİMAR )
Yorum Yap
Adres Mehmet Rıfat Kazancıoğlu, OrtoDent Kiliza ( Mehmet Şevket ŞİMAR ), Mehmet Rıfat Kazancıoğlu Mahallesi, zemin kapı Org. Safter Necioğlu Blv, Burcu Apt No:1 D:1, 79000 Kilis Merkez/Kilis
Telefon +903488133090
GÖKHAN DAĞLI
Dişimdeki ağrı sebebi ile kliniğe başvurdum, çene röntgen çekimim yapildi,sonra muayene oldum,20 lik dişim çürük olduğuna çekim yapilmasi gerektiği söylendi .sonraki güne randevu oluşturuldu o gün için benden bir ücret talep edilmedi ve sonraki gün diş çekimim sağlıklı bir sekilde yapildi ve bana göre cüzi, makul, yok parasi yani öle deyim bir rakam ödeyerek çıktım. bence buraya yok hava parası verdim yok bilmem bekletildim diyenler ömürlerin de kaç defa bir diş polikliniğine gitmisler diye sormak gerek
Dilan Hidayet
2019 yılında Klinikte diş teli tedavisini başladım doktorum teli bir buçuk yıl içerisinde çıkarabileceğini söyledi fakat 2022 yılı bitmek üzere ve benim dişimde hala tel var ve hala dişlerim düzelmedi. Geçen sene bı defa cerrahi müdahale yapmak gerekli dedi( tabi cerrahi müdahale ücreti size ait). Bu müdahale sonucunda dişimde biraz hareketlenme oldu ama yine durdu. Bana tekrardan bı müdahale daha yapılması gerek diyince ben sabrımın kalmadığını ve tedaviyi sonlandırmak istediğimi söyledim. Şuan başka doktorda yeni bı tedaviye başlamak üzereyim. Beni hem maddi hem manevi olarak yordular. Tavsiye etmiyorum. Kesinlikle gitmeyin.
Berivan Hidayet
Benim ablam diş tedavisi gördü yaklaşık 4 yıl tel dişinde kaldı ve tedavisini yarım bırakmak zorunda kaldı. Çünkü uygulanan tedavi yanlış ve eksikti. Kesinlikle oraya tedavi yaptırmanızı tavsiye etmiyorum.
MEHMET ARZIK
Ortodent işlemi için eşim 4 yıl önce tedaviye başladı 1-1.5 yıl içinde tedaviyi bitireceğini söyleyip kesinlik bilinçli bi şekilde olmadan deneme yanılma yoluyla işlem yapmış olup tedavisinden kesinlikle sonuç alamadık 4 yılın sonunda bir ilerleme olmadığını görüp sorgulamaya başladığımızda ortodendi uzmanı olmadığını sadece sertifika bulunduğunu öğrenmiş olduk uzmanlık için 4 yıl eğitim almak lazım maalesef çok pişman olduk maddi ve manevi zararımız var.KESİNLİKLE TAVSİYE ETMİYORUZ.
Hasan Arzık
Yapılan tedavi hem bilinçsiz hem de yanlıştı. Kesinlikle gidip de sağlığınızı riske atmayın. Diş hekimine neden hala düzelmedi diye sorunca da insanlığa yakışmayacak şekilde davranıyor. GİTMEYİN!!!
bu üçlü çok güçlü
Yani sadece ders çalışarak bi yere geldiğiniz çok belli sakın burdan bişey yaptırmayın
Muhammet Reşit Özçoban
Diş alanındaki bilgileri, bilgisi bir manavın bir diş sarımsak bilgisiyle aynı seviyede. Rezalet bir yer tavsiye etmem
Murat Canbek
Herşeyden önce parayı ön planda tutan bi klinik önermiyorum…
Hakkımızda OrtoDent Kiliza hakkında: OrtoDent Kiliza, Kilis ilinde hizmet veren ve sahibi Mehmet Şevket ŞİMAR olan bir firma olarak faaliyetlerini sürdürmektedir. Firma, diş sağlığı ve ortodonti alanında uzmanlaşmış bir ekip tarafından yönetilmekte ve müşterilere kaliteli hizmet sunmayı amaçlamaktadır. OrtoDent Kiliza, modern ve teknolojik donanıma sahip bir klinik ortamında, güvenilir ve etkili tedavi yöntemleriyle hastaların diş sağlığına katkıda bulunmaktadır. Firmanın iletişim numarası +903488133090 olup, müşterilerin iletişim kurarak randevu alabileceği bir merkezdir. OrtoDent Kiliza'nın adresi Mehmet Rıfat Kazancıoğlu Mahallesi, zemin kapı Org. Safter Necioğlu Blv, Burcu Apt No:1 D:1, 79000 Kilis Merkez/Kilis'dedir. Mehmet Şevket ŞİMAR tarafından kurulan bu firma, uzun yıllardır sektörde deneyimli olan bir ekiple çalışmaktadır. OrtoDent Kiliza, hastalarının memnuniyetini her zaman ön planda tutarak, güler yüzlü ve profesyonel bir hizmet sunmaktadır. Ortodonti alanında uzman olan firma, dişlerdeki düzensizlikleri tedavi ederek, hastaların estetik ve fonksiyonel bir gülüşe kavuşmasına yardımcı olmaktadır. OrtoDent Kiliza, yenilikçi tedavi yöntemleri ve kaliteli malzemeler kullanarak hastalarına en iyi sonuçları sunmayı hedeflemektedir. Kısacası, OrtoDent Kiliza, diş sağlığı ve ortodonti konusunda uzman bir ekip tarafından yönetilen kaliteli bir firma olup, Kilis'te yaşayanlara güvenilir ve etkili tedavi imkanı sunmaktadır.