Diş Hekimlerine Özel Platform | Dijital Dental
4.5 puan
Ozel Cok Amacli Inci Dental Dis Laboratuvari
Yorum Yap
E-Mail esk-incidental@hotmail.com
Adres Mustafa Kemal Paşa, Ozel Cok Amacli Inci Dental Dis Laboratuvari, Doğancan Sk. No:12, 26120 Tepebaşı/Eskişehir
Telefon 905364347432 Web Sitesi https://www.inciagizvedissagligi.com.tr
Nilgün Zenginpedük
Köksal hocam ve Elif hocam ellerinize sağlık temiz itinalı ve güleryüzle bir ekip annemin ve benim dişlerimi çok özenli bir şekilde yaptınız herşey için çok teşekkür ederim ve herkese tavsiye ederim tereddüt etmeden dişerinizi bu ekibe emanet edin gerisini düşünmeyin onlar olması gerekenin en iyisini yapıyorlar.????????????
AYŞEGÜL ÖZDEMİR
Elif hocama çok teşekkür ediyorum. Ben diş ağrısı aylardır Boşuna çekmişim 1 günde benim diş ağrımı aldı mükemmel bir doktor başarıları daim olsun ????????
Fikret Ismail
İnanılmaz kısa bir sürede beni güzel bir gülümsemeye kavuşturan Köksal Bey'e cok tessekur ederim. Ayrica Koksal bey'in personeline ve doktorlarina cok tessekur ederim. Simdi sira esimde. 5 yildizi hakkediyorsunuz. Saygılarımla.
Bayram Çavuş
Çalışan insanlar aşırı nazik insanlar kendinizi mahçup hissediyorsunuz ve hizmet kalitesi çok üst seviyelerde memnun kalmadığınız hiç bir şey olmuyor Elinize emeğinize sağlık
Batuhan YILDIZ
İnanılmaz kısa bir sürede tüm işlemlerimi halledip beni güzel bir gülümsemeye kavuşturan Köksal Bey'e müteşekkirim. Her şey için çok teşekkürler. Saygılarımla.
Cenk ÖZTÜRK
İrem hanım dişimi çekti hiç acımadı ve fiyatta da yardımcı oldular. Hiç çekinmeden gelebilirsiniz.
pratikadam
Yaklaşık bir yıl oldu dişlerinden çok nemnunum. Herkes nereye yaptırdığımı soruyor. Tüm çalışanlara teşekkür ederim. Köksal beye ayrıca teşekkür ediyorum
Naciye Es
Doktor Elif hanımdan memnun kalmadım. Hareketlerinden rahatsız oldum. İnsanı rencide ediyor.
Hakkımızda Özel Çok Amaçlı İnci Dental Diş Laboratuvarı, Eskişehir merkezli bir şirket olarak faaliyet göstermektedir. Diş laboratuvarı olarak hizmet veren firma, diş sağlığı alanında uzmanlaşmış bir ekip tarafından yönetilmektedir. Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan firma, profesyonel ve kaliteli hizmetler sunarak müşteri beklentilerini en üst düzeyde karşılamayı hedeflemektedir. İnci Dental, disiplinli çalışma prensibiyle birlikte güncel teknolojik ekipmanları kullanarak, müşterilere en iyi kalitede diş laboratuvar ürünleri sunmaktadır. Firma, uzman diş teknisyenleriyle beraber özgün tasarımlar yaparak, hassasiyetle hazırlanan diş protezleri, kuronlar, köprüler ve implant ürünleri gibi birçok farklı ürünü müşterilerine sunmaktadır. Bu sayede müşteriler, kendilerine özgü ve estetik diş çözümlerine sahip olabilmektedir. İnci Dental, diş laboratuvarı alanında ulaştığı uzmanlık ve tecrübesi sayesinde müşterilerine en iyi hizmeti sunmayı amaçlamaktadır. Güvenilir ve kaliteli işbirlikleriyle, müşterilerinin güvenini kazanmayı başarmış olan firma, müşteri odaklılık prensibiyle hareket etmektedir. Şirketin iletişim bilgilerine baktığımızda, firma mail adresi esk-incidental@hotmail.com olarak görülmektedir. Ayrıca, firma telefonu 905364347432 ve firma web sitesi https://www.inciagizvedissagligi.com.tr şeklindedir. Firma adresi ise Mustafa Kemal Paşa, Özel Çok Amaçlı İnci Dental Diş Laboratuvarı, Doğancan Sk. No:12, 26120 Tepebaşı/Eskişehir şeklindedir. Özetlemek gerekirse, Özel Çok Amaçlı İnci Dental Diş Laboratuvarı uzman kadrosu, kaliteli ürünleri ve müşteri odaklı yaklaşımıyla diş sağlığı konusunda hizmet veren güvenilir bir firmadır. Müşterilerine özgün ve estetik diş çözümleri sunan firma, bu alanda lider konumda olmayı hedeflemektedir.