Diş Hekimlerine Özel Platform | Dijital Dental
5 puan
Özel Dent41 Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği
Yorum Yap Bu Klinik Bana Ait
Adres Ataevler, Özel Dent41 Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği, Sapanca Yolu Cd. No: 24/A, 41180 Kartepe/Kocaeli
Telefon +905411474141
Yusuf Berber
Çok Temiz bir klinik Çalışanlar ve Klinik Sorumluları Güler Yüzlü ve İlgili. Dr. Feyza Hanıma ilgisi ve tecrübesinden dolayı çok teşekkür ederim.
Ayşe Artan
Dt. Ayşegül Hanımda ımplant ve porselen diş tedavisi oldum. Sayesinde etrafa artık gülücükler dağıtabiliyorum. Hem işinin ehli hem de nazik, güler yüzlü, samimi bir hekimdir. Kendisine, asistanlarına, hasta kabulddki arkadaşlara çok teşekkür ederim. Tertemiz ve iyi hekimlere sahip bu kliniii herkese tavsiye ediyorum. İyi ki varlar.
Özlem Eker
5 doktor, hastane gezdim fakat dürüstçe ve ne olması gerektiğini söyleyen tek buraya rastladım.Özellikle Ayşegül hanım kesinlikle işinin ehli. Güleryüzlü ve gerçekten işini hakkıyla yapan birisi.Kendisine çok teşekkür ediyorum, çünkü bana yapmış olduğu diş orjinal, kendi dişime çok yakın
Şemsi Erdem
İlk defa geldim Endiseliydim fakat çok rahat bir işlem oldu çok memnun oldum tavsiye ederim. Hekimim Emine hanım başta olmak üzere Gizem hanım ve Esra hanıma ve Yurdagül hanıma çok teşekkür ediyorum
fatma bayazıt
Dt. Ayşegül Demirtay hanıma 15 yıl önce protez dişlerimi yaptırıp çok memnun kalmıştım. Yeni yeri olan Dent 41 de tekrar yaptırdım kesinlikle çok sevdiğim ve vaz geçemediğim doktorumun kliniği ve ekibi güzel ve güler yüzlü kesinlikle tavsiye ediyorum
cesur terzi
Diş taşı temizletmek için gittim. Hem hızlı hem de çok detaylı bir şekilde işlem yapıldı. Girişte işlemlerimize yardımcı olan Esra Hanım'a ayrıca teşekkür ederiz. Sürecin başından sonuna kadar ilgilenen değerli bir yönetici. Talha Hoca'nın da eli pamuk gibi, çok memnun kaldım.
Şevval Öztürk
Güler yüzün esas olduğu, sorunlarınıza çözüm bulmaya odaklı ekip ve temiz bir klinik. İsteklerinizi anlayışla dinleyen bir hekim, daha ne istenebilir? Eli hafif, şefkatli doktorum Ayşegül Demirtay başta olmak üzere tüm çalışanlara teşekkür ederim.
Hakan Pekcan
Kaybolan gülüşlerinizin yeniden armağan edildiği bir klinik... Kapıdan içeri girer girmez samimi bir şekilde güleryüzlü çalışanlar sizi karşılamakta.içecek birşey alır mısınız diye sorulan ilk ve tek klinik. kasıntı tipler yok.egonun kapıdan içeri girişi adeta yasak. Ailemin vede akrabalarımızın doktoru Ayşegül Demirtay Hanımefendi... şekil verip tedavi edemeyeceği diş yok.yeterki disinizden bir parça kalsın.gerisini 'O' tamamlar. kendi dişiniz yerinde kalsın diye var gücüyle mücadele eder.yeri gelir küçük bir ameliyat zamanı kadar ince ince çalışarak dişlerinizi adeta inciye dönüştürür... Aslında tabelayı değiştirip MUTLU GÜLÜŞLER DÜKKANI YAZILSA HİÇTE YANLIŞ OLMAZ ... Çünkü kaybettiğiniz gülüşleriniz kapıdan çıkar çıkmaz yeniden yüzünüzde beliriyor...
Hakkımızda

Özel Dent41 Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği, Kartepe/Kocaeli bölgesinde hizmet veren önde gelen bir diş kliniğidir. Müşteri memnuniyetine odaklanan profesyonel ve deneyimli bir ekip tarafından yönetilen bu kliniğin önceliği, hastalarına kaliteli ve etkili diş tedavisi sunmaktır. Klinik, geniş bir yelpazede diş sağlığı hizmetleri sunarak, tüm aile bireylerinin ihtiyaçlarını karşılamayı hedefler. Özel Dent41 Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği; diş hekimliği, çene cerrahisi, periodontoloji, ortodonti, estetik diş hekimliği, implantoloji ve diş beyazlatma gibi alanlarda uzmanlaşmıştır.

Klinik, son teknoloji ekipmanlarla donatılmış modern ve konforlu bir ortamda hizmet verir. Hastalar, deneyimli ve güler yüzlü personel tarafından samimi bir şekilde karşılanır ve ihtiyaçları titizlikle değerlendirilir. Bu klinikte, her bir hastanın bireysel ihtiyaçlarına uygun tedavi planı oluşturulur ve tamamen kişiselleştirilmiş bir tedavi deneyimi sunulur. Özel Dent41 Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği'nin işbirliği yaptığı diş hekimleri ve uzmanlar, alanlarında deneyimli ve sürekli olarak eğitimlerini güncel tutan kişilerden oluşur.

Bu sayede, hastalar son teknikler ve tedavi yöntemleri ile en iyi sonuçları elde ederler. Klinik, modern tedavi seçenekleri sunmanın yanı sıra hijyen konusuna da büyük önem verir. Sterilizasyon ve temizlik prosedürlerine titizlikle uyulması, hastaların sağlığının korunmasını sağlar. Özetle, Özel Dent41 Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği, kaliteli hizmeti ve hasta memnuniyetini merkezine alan bir diş kliniğidir.

Profesyonel ekibi, modern ekipmanları ve kişiye özel tedavi planlarıyla hastalara en iyi tedavi deneyimini sunmayı amaçlar. Sağlıklı gülüşlere kavuşmak isteyen herkesin güvenle tercih edebileceği bu klinik, ağız ve diş sağlığı konusundaki tüm ihtiyaçları karşılamak için daima hazırdır.