Diş Hekimlerine Özel Platform | Dijital Dental
4.9 puan
'Özel' laborada diş protez laboratuarı
Yorum Yap
Adres Saray, 'Özel' laborada diş protez laboratuarı, Çangal Sk No:15/1, 07400 Alanya/Antalya
Telefon 05069779705 Web Sitesi https://laborada-disprotez.business.site
Selim Kanyılmaz
annemin dişleri için gittik yorumlara bakarak gittim selim bey çok deneyimli işini çok iyi biliyor tecrübeli ve güler yüzlü ekibiyle çok çok memnun kaldık herkese tavsiye ederim.
Vildan Tas
Öncelikle güler yüzlülüğünüz ve samimiyetiniz için Selim bey ve çalışanlarına çok teşekkür ediyorum, bana söz verdikleri gibi oldu herşey, musmutlu ayrılacağımı söyleyerek verdiği sözü tutan selim bey evet herşey istediğim gibi oldu. Zirkonyum dişlerimde Musmutlu ayrıldım söz verdiğiniz gibi..Başarılarınız daim olsun????????????????
Mehmet Soylemez
Her şey çok güzeldi, çok memnum ayrıldım. Herkese tavsiye ederim. Alanyadaysanız ve diş probleminiz varsa ugramadan ayrılmayın derim
izlem Kulaç
Çok deneyimli ve ilgili herkese tavsiye ederim :)
Nur Kasapoglu
Güvenilir kaliteli yaptığı işin arkasında ????????????????
Gülsaç Kasapoğlu
Çok tercubeli işinin ehli başarılı her şey için teşekkürler ????????
Ramil Safarov
Herşey çok samimiydi çok çok memnun kaldım teşekkürler Selim bey
Cihan Saribuga
Mrh, Selim Bey ve ekibi hem düzgün hem de uygun fiyatlarla dis ve protez islerinizi cok güzel yapiyor bu benim 2 .gidisim ve cok memnun kaldim,Alanya da herkese tavsiye ederim...
Hakkımızda Özel Laborada Diş Protez Laboratuvarı, Alanya, Antalya'da hizmet veren bir diş protez laboratuvarıdır. Müşterilerine yıllardır kaliteli ve güvenilir hizmet sunmaktadır. Firma, diş protezleri konusunda uzmanlaşmış bir ekip tarafından işletilmektedir. Deneyimli ve profesyonel kadrosu, son teknoloji ekipmanlarla birleşerek en iyi sonuçları elde etmeyi hedeflemektedir. Özel Laborada Diş Protez Laboratuvarı, müşteri memnuniyetini her şeyin önünde tutan bir anlayışa sahiptir. Firma, hastalarının özel taleplerini dikkate alarak, onlara en uygun çözümleri sunmaktadır. Özel Laborada Diş Protez Laboratuvarı'nın iletişim bilgileri oldukça kolaydır. 7/24 hizmet veren müşteri hizmetleri hattından 05069779705 numarasını arayabilir veya https://laborada-disprotez.business.site web sitesinden firmayla iletişime geçebilirsiniz. Firmanın bulunduğu adres, Saray, 'Özel' laborada diş protez laboratuarı, Çangal Sk No:15/1, 07400 Alanya/Antalya'dır. Kolaylıkla ulaşabileceğiniz bir konumda bulunan firma, müşterilerine hızlı ve etkili hizmet sunmaktadır. Özel Laborada Diş Protez Laboratuvarı, diş protezlerin ihtiyaç duyduğu tüm süreçleri profesyonelce yöneten bir firmadır. Müşterilerine kusursuz bir gülüş sunmak için titizlikle çalışan firma, güvenilir, kaliteli ve uygun fiyatlı hizmetleriyle tercih edilmektedir. Eğer siz de kaliteli bir diş protez laboratuvarı arıyorsanız, Özel Laborada Diş Protez Laboratuvarı'nın güvenilir hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Uzman kadrosu, teknolojik altyapısı ve müşteri odaklı yaklaşımıyla, sizlere en iyi çözümleri sunmaktan mutluluk duyacaktır.