Diş Hekimlerine Özel Platform | Dijital Dental
3.6 puan
Özel Medeve Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği
Yorum Yap Bu Klinik Bana Ait
Zeynep karabacak
Bu zamana kadar bir sürü dişçiye gittim fakat hiçbiri bu kadar ilgili davranmamıştı. Hem müşterilerini önemsiyor hem de işinde çok iyi.Daha önce 2 tane kötü yapılan kanal tedavim vardı biri iltihap kapmıştı ve kurtarılmayacak duruma gelmişti bir çok dişçi hiç kurtarmaya çalışmayıp direk çekelim demişti fakat Hakkı Bey derin bi kanal tedavisi ile belki halledebiliriz diyerek dişimi kurtardı. Bursada ki en iyi doktorlardan????
Cengiz Vural
2.5 senedir dış problemim var, 3 farklı hastane'de aynı dış sorunumdan tedavi olamaya çalıştım. yaklaşık 2 aydır MDV ile tedavi oluyorum, 2.5 senedir aldığım verimi şimdiden aldım. İlginiz için teşekkür MDV ailesi.
Mustafa Ata ÇAĞLAYAN
Yirmilik dişimi geçen ay çektirdim, hocam sağolsun verdiği ağrı kesiciler ile iyileşme dönemini ağrısız atlattım her konuda mükemmel karşıladılar.
Dilek Yazici
Çocukluğumdan buyana medeve dış hekiminin tercih ettiğim için hiç pişman değilim yani çocukken ben simdide çocuklarım gösterdikleri samimiyet ve sağlıklı dişlerim için medeve dış klinigine teşekkürle her adımda yeni başarılara imza atmaları dileğiyle ve iyiki varsınız ekibinizle bir bütün olusunuzuda ayrıca kutluyoruz.
betül Güven
çok memnun kaldım diş teli tedavisi gördüm süreç boyunca çok ilgilendiler fiyatlar uygun söylenicek pek bi şey yok aslında kesinlikle öneriyorum
Mehmet Altunoğlu
Eşimin gömülü olmayan 20 lik dişini Doktorun demesine göre Devlette en az 45 dakika sürecek olan operasyonu 5 dakikada çektiler ama bin tl alınmalımıydı orası düşündürücü doktor mutluydu ama biz ağrısız ve mutsuz ayrıldık. Yinede teşekkürler.
cafer kazan
Tavsiye etmiyorum sağlam dişlerimde bozdular, dişlerinize değer veriyorsanız gitmeyin
beste domaç
Gerçekten rezalet dişlerimde intihap olduğunu ben bilmesem söylemesem görmeyecekler bile 2 kere ameliyat oldum diyorum diş eti çekilmesi var ağzımda diyorum diş taşları temizliğiyle halledilir 600 TL diyorlar gerçekte işten izin alıp oraya gitmem bile hata…
Hakkımızda

Özel Medeve Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği hakkında: Merhaba! Ben Hakki Nail Özen, Özel Medeve Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği'nin kurucusu ve başkanıyım. Bursa'nın Yıldırım ilçesinde bulunan kliniğimiz, uzman doktor kadrosu ve modern tıbbi ekipmanlarıyla sizlere en iyi hizmeti sunmayı amaçlamaktadır.

Klinik olarak, sizlerin sağlıklı ve güzel bir gülümsemeye sahip olmanızı hedefliyoruz. Uzun yıllara dayanan deneyim ve uzmanlıkla, ağız ve diş sağlığınıza odaklanıyoruz. Mümkün olan en iyi tedavileri ve teknikleri kullanarak, sizlere konforlu ve etkili bir tedavi sunmayı hedefliyoruz. Özel Medeve Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği olarak, hastalarımızın memnuniyetini ön planda tutuyoruz.

Size en iyi tedaviyi sunmanın yanı sıra, hastalarımızın ihtiyaçlarına duyarlı bir şekilde yaklaşıyoruz. Tedavi sürecinde sizlere açık ve anlaşılır bir şekilde bilgi vererek, rahat ve güvende hissetmenizi sağlıyoruz. Klinik olarak, son teknoloji cihazlar ve ekipmanlar kullanmaktayız.

Ayrıca sterilizasyon ve hijyen konularına büyük önem vererek, güvenli bir ortamda tedavi sağlamaktayız. Hastalarımızın rahatlığı ve güvenliği her zaman önceliğimizdir. Hakkı Nail Özen olarak, ağız ve diş sağlığınıza gereken önemi vermeniz gerektiğine inanıyoruz.

Güler yüzümüz, uzman ekibimiz ve modern tesisimizle size en iyi deneyimi sunmak için buradayız. Sizleri Özel Medeve Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği'nde ağırlamaktan mutluluk duyacağız. Randevu almak veya daha fazla bilgi için bize aşağıdaki iletişim bilgilerimizden ulaşabilirsiniz: Mail: hakkiperk@yahoo.com Telefon: 05432632840 Web Sitesi: https://www.doktortakvimi.com/kayit-kullanici?redirect_url=https://www.doktortakvimi.com/gorusler-ekle/hakki-nail-ozen&user_registration_source=opinions Adres: Arabayatağı, Özel Medeve Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği, 1. Özen Sk.

no:1, 16120 Yıldırım/Bursa Sizleri sağlıklı bir gülümsemeyle tanışmak için bekliyoruz.