Diş Hekimlerine Özel Platform | Dijital Dental
2.6 puan
Özel Mehmet BOZYEL Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği
Yorum Yap Bu Klinik Bana Ait
E-Mail info@mehmetbozyel.com
Adres Özel Mehmet BOZYEL Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği, Ekinciler Caddesi Merve Apt, 21200 Yenişehir/Diyarbakır
Telefon 0533797008204 Web Sitesi http://www.mehmetbozyel.com
betül Paksoy
Emin'im benim kadar diş hekiminden korkan kimse yoktur. Kanal tedavisi için uyuşmayan dişime farklı bir yerde işleme başladık ama ağrısından kıvrana kıvrana hekim değiştirme kararı aldım ve bu kliniğe yolum düştü iyi ki de düşmüş. Sıfır acıyla tatlı Güler yüzleriyle tüm korkumu yendim hemde öyle böyle bi cesaret verdiler ki anlatamam ???? Sıcacık bir aile gibiler her hekim alanında uzman tüm kahrımı çektiler aldıkları kazandıkları her kuruş helali hoş olsun ????
Semih CETİNTAS
Yıllardır değişmeyen adresim. Koray Hoca teşekkürü ve taktiri hak ediyor. Çekilmesi gereken dişi saatlerce hatta günlerce uğraşarak kanal tedavisiyle kurtardı. Hayırlı işler bol kazançlar dilerim.
Ertan Haktanir
Cok profesyonel hizmet aldim. Hijyene verdikleri onemle guvenimi kazandilar.
abdulnasır öncü
daha önce dişlerimden alt sol çene tarafından 2 tanesini yaptırdım. biri kanal artı dolgu yapıldı biri ise sadece dolgu yapıldı. kanal tedavisi olan dișimden çekmediğim kalmadı. yıllarca içinde sızı ve ağrı ile yaşadım. tedaviyi yapan Mardinli olan bir hekimdi.3. fotoğrafta Mehmet bozyel in solunda beyaz giymiş doktor yapmıştı. defalarca yanına gittim, dolguyu her seferinde daha çok yonttu yine çözüm olmadı. Her doktorun yanında bu işlem yapılmaz. gerçekten tecrübeli olan, eli pratik doktorun yanında yapmalı. hijyen açısından diyecek yok. temiz çalışıyorlar. dişlerimi 2010 2011 arası yaptırdığımı hatırlıyorum. Mehmet bozyel e gelince, kendisi kanal dolgu tedavilerine bakmıyor. hatır gönül tanıdık için yapıyordur muhtemelen. bilginize. daha önceden muayene ücretsiz idi. şu an ücret alıyorlar diye biliyorum.
Cihat Wolf
Aralık ayında Hastahanelerde randevu olmadığından 20 lik diş çekimi yaptım 750 tl Banamı uçuk geldi. Muayene ücretide 60 tl
Sertaç Yalçı
Nedense bir türlü verdikleri randevu saatine uymuyorlar. Minimum yarım saat bekliyorsunuz. Birazdan sizi alacağız deniliyor, aradan 3-5 kişi alınıyor. Bakalım daha ne kadar bekletilecegiz.
турецки ахметь
Bir cok yerın aksine muayene ucretli. Randevular cok uzun sure sonraya veriliyor. 1 haftadan fazla. Doğal olarak işlemlerin bitmeside uzuyor. Ucretler diğer yerlere kıyasla cok yuksek. Sanırım merkezi bir yer olmasından kaynaklı.
Kübra Yüksel
Iletişim olarak çok kötü soru soruyosunuz izin verilmiyo.. Doktorum SERMET SAHIN için oraya geliyordum doktorumda ayrılmış zaten bu iletişim den dolayıda gitmem.
Hakkımızda

Özel Mehmet BOZYEL Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği, Diyarbakır'ın Yenişehir ilçesinde hizmet veren bir kliniktir. Sağlık sektöründe uzun yıllardır hizmet veren bu kurum, kusursuz bir ağız ve diş sağlığı hizmeti sunmayı amaç edinmiştir. Kliniğimiz, alanında uzman doktorlar ve deneyimli sağlık çalışanlarından oluşan bir ekip tarafından yönetilmektedir.

Müşteri memnuniyetini her zaman en üst seviyede tutmayı hedefleyen kliniğimiz, size güvenli ve kaliteli bir tedavi deneyimi sunmayı taahhüt eder. Özel Mehmet BOZYEL Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği, çağdaş ve modern bir ortamda hizmet veren tüm imkanlara sahiptir. Gelişmiş teknolojik ekipmanlar ve son teknoloji cihazlar kullanarak, hastalarımıza en iyi tedavi yöntemlerini sunmaktayız. Ayrıca sterilizasyon ve hijyen konusunda da son derece titiz olduğumuzu belirtmek isteriz.

Klinik olarak, genel diş hekimliği, çocuk diş hekimliği, estetik diş hekimliği, endodonti, periodontoloji, protezler gibi birçok alanda hizmet sunmaktayız. Her yaş grubuna ve her türlü diş sağlığı sorununa uygun tedavi seçenekleri sunarak, hastalarımızın sağlıklı ve güzel bir gülüşe kavuşmasını sağlamaktayız. Hastalarımızın rahatı ve konforu her zaman önceliğimizdir.

Bu nedenle, kliniğimize gelen her hastamıza bekledikleri ilgi ve alakayı göstermekteyiz. Hastalarımızın tedavi sürecinde kendilerini güvende hissetmeleri için her adımı titizlikle planlamaktayız. Bizlere ulaşmak için Klinik Mail: info@mehmetbozyel.com veya Klinik Telefon: 0533797008204 numaralarını kullanabilirsiniz.

Ayrıca kliniğimiz hakkında daha fazla bilgi almak ve online randevu oluşturmak için http://www.mehmetbozyel.com web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Özel Mehmet BOZYEL Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği, sizlere gülüşlerinizi sağlıklı ve güzel tutmanızda yardımcı olmak için burada. Sizleri, deneyimli ve güler yüzlü ekibimizle kliniğimize bekliyoruz.